Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani — z miłości do piękna

Emporio Armani to marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Jej ponadczasowe i ekskluzywne projekty już od 1975 roku królują w świecie mody, będąc niezmiennie pożądane przez wszystkich miłośników wyrafinowanego stylu.

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani to synonim luksusu — z nimi ulice miasta staną się Twoim wybiegiem, a spojrzenia przechodniów wypełnione podziwem zaleją Cię jak błyski flashów paparazzi.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wykonania oraz unikatowy design z duszą — okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani są właśnie dla Ciebie. Kup już teraz i zaznaj prawdziwego luksusu!

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani — historia

Giorgio Armani to lekarz z wykształcenia, lecz projektant z powołania. Urodził się w 1934 roku we włoskim miasteczku Piacenza. Od dziecka pasjonowała go sztuka, jednak los nie ułatwiał mu ścieżki spełnienia swoich pragnień — jego rodzina nie była bowiem w żadnym stopniu powiązana z modą. Zamiast tego — jak wiele osób w ówczesnych Włochach — rodzice Giorgio każdego dnia walczyli, aby mieć co włożyć na talerz.

Dlatego też gdy przyszedł czas na wybór studiów, Giorgio zdecydował się na przyszłościowy kierunek — medycynę. Nie udało mu się jednak uzyskać tytułu ze względu na konieczność wstąpienia do wojska.

Powrót ze służby był kluczowym momentem w jego życiu — właśnie wtedy zdecydował w pełni oddać się swoim ambicjom i pasji do mody. Znalazł swoją pierwszą pracę w zawodzie jako dekorator wnętrz, a wkrótce jako projektant w atelier Nino Cerruti’ego, nabierając rozpędu do rewolucji, którą przeprowadzi zaledwie kilka lat później.

W 1975 roku powstała marka Emporio Armani, która szła z duchem tradycji włoskiej mody, jednak na nowo zdefiniowała pojęcie stylu. W jej projektach dominował klasyczny minimalizm z solidną dozą nowoczesności.

Giorgio Armani zasłynął ze względu na rozbicie ówczesnych ról płciowych w modzie. Zamiłowanie projektanta do androgenicznej estetyki emanuje z jego projektów — stanowczo złagodził kroje męskich strojów, a kobiecym dodał męskiego pazura. Projekty będące owocem jego wyjątkowej wizji artystycznej dodają pewności siebie kobietom i mężczyznom na całym świecie.

Okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani — ochrona oczu najwyższej klasy

Przeciwsłoneczne okulary Emporio Armani dostępne są w różnorodnych kształtach i formach – od łagodnych i zaokrąglonych owali, po kwadratowe ostre linie. Szeroki asortyment da Ci możliwość doskonałego dopasowania ich do Twojego kształtu twarzy.

Wybierając okulary słoneczne Emporio Armani możesz mieć pewność, że podejmujesz najlepszy wybór nie tylko dla swojego wizerunku, ale również dla zdrowia swoich oczu.

Jeśli szukasz ochrony oczu na słoneczne dni, okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani skutecznie sprawdzą się w tej roli. Wysoka kategoria filtra i polaryzacja zawarte w szkłach to gwarancja najwyższego komfortu, nawet w upalne letnie popołudnia.

Orzeł widniejący na logo Emporio Armani, który obecnie rozpoznawalny jest na całym świecie, symbolizuje odwagę i siłę. Okulary przeciwsłoneczne Armani dodadzą wyrazistości Twojemu spojrzeniu i pomogą Ci odblokować swoje wewnętrzne pokłady odwagi. Wybierz swoje ulubione już teraz i szybuj przez świat!