Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Dom Mody Dolce&Gabbana założony w 1985 roku przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana od samego początku zachwycał pomysłami. Firma wywodząca się z Mediolanu szybko podbiła serca wielu odbiorców, stając się przy tym jedną z najlepszych marek luksusowych na świecie. W miarę rozwoju, Dolce&Gabbana zaczęła wypuszczać coraz to więcej produktów, aż w końcu w ofercie zagościły również okulary.

Okulary Dolce&Gabbana – symbol mody i klasy

Okulary Dolce&Gabbana szybko zyskały ogromną popularność. Wszystko to za sprawą ich aspektów wizualnych. Cechują się one wyjątkową elegancją. Klasyczne czarne okulary przeciwsłoneczne z dodatkiem złotych elementów to strzał w dziesiątkę dla wszystkich Pań kochających minimalizm, a przy okazji szykowność.

Zdobienia to również jeden z elementów charakterystycznych marki Dolce&Gabbana. Mimo że bogate, nadal pozostają gustowne. Choć dla wielu wszelkie ozdobniki świadczą o kiczu, nie można tego powiedzieć o okularach tej marki. Piękne fronty oraz zauszniki z dopracowanym logo Dolce&Gabbana to zdecydowanie elementy, na które zwraca się uwagę.

Okulary Dolce&Gabbana – prosto z luksusowego domu mody

O tym, że Dolce&Gabbana to marka na wysokim poziomie, świadczy chociażby jej rozpoznawalność. Dodatkowo nie trudno zauważyć, że jej produkty wybierają gwiazdy światowego formatu, takie jak Madonna czy Johnny Depp. Szybki rozwój i rozgłos Dolce&Gabbana świadczy o ponadczasowości i oryginalnym designie oferowanych produktów.

Za znanym logo kryje się również prezentowana przez markę jakość okularów. Porządne oprawki wykonane z najlepszych materiałów oraz doskonałe dopasowanie elementów sprawia, że okulary posłużą bez przeszkód przez wiele sezonów. Dopracowanie każdego szczegółu sprawia, że wyglądem przykuwają wzrok przechodniów, a dla samych użytkowników są symbolem luksusu.

Okulary Dolce&Gabbana – ochrona oczu na co dzień

Twoje oczy nie są obojętne marce Dolce&Gabbana! Poza stylowym wyglądem i funkcjonalnością, okulary przeciwsłoneczne zadbają również o kondycję narządu wzroku. Posiadają one dodatkowe filtry UV 400, które skutecznie chronią oczy przed działaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.

Blokowanie promieniowania UV jest ważne nie tylko w słoneczne dni, ale również i w te pochmurne. Promienie docierają do naszych oczu przez cały rok, dlatego tak ważne jest zabezpieczanie ich profesjonalnymi okularami przeciwsłonecznymi. Marka Dolce&Gabbana tworzy produkty, dzięki którym możesz uniknąć nieprzyjemnych skutków wystawiania oczu na ten typ promieniowania, a dodatkowo pozwalają zachować przy tym modny wygląd przez cały rok!

Okulary Dolce&Gabbana – wybierz model idealny dla siebie

Oferta okularów marki Dolce&Gabbana jest niezwykle szeroka. Wśród najpopularniejszych okularów przeciwsłonecznych znajdziesz te idealnie dopasowane do swojego kształtu twarzy.

  • Jeśli posiadasz prostokątną lub kwadratową twarz wybieraj modele, które złagodzą wyraziste rysy. Postaw na okulary o bardziej zaokrąglonych kształtach.
  • Osoby o owalnej twarzy mają zdecydowanie szerszy wybór. Proporcje długości do szerokości ich twarzy sprawiają, że pasują im niemal wszystkie kształty okularów.
  • Dla użytkowników okularów o okrągłych twarzach, najlepiej sprawdzą się geometryczne, prostokątne modele o mocniej zarysowanych frontach.

W wyborze okularów ważny jest również ich rozmiar. Jest to kwestia, obok której nie możesz przejść obojętnie, jeśli zależy Ci na tym by oprawy nie uciskały oraz nie zsuwały się z nosa.