Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Historia marki Prada sięga aż 1913 roku, kiedy to została założona w Mediolanie przez Mario Prada. Już same jej początki, gdy jeszcze skupiała się na projektowaniu ubrań i toreb, przyniosły sukcesy. Marka ubierała nawet włoską rodzinę królewską, co przyniosło uznanie na całym świecie.

Gdy w późniejszych latach biznes przejęła wnuczka założyciela – Miuccia Prada, rozwój postępował jeszcze szybciej. Miuccia razem z mężem Patrizio doprowadzili do rozsławienia firmy na większą skalę oraz do poszerzenia jej oferty, m.in. o akcesoria takie jak okulary. Już wtedy Prada postrzegana była jako wyznacznik i kreator topowych trendów. Obecnie sklepy pod szyldem marki znaleźć można w 65 krajach na całym świecie i jest ich w sumie aż 250!

Okulary Prada - wyznacznik stylu

Dom mody Prada tworzy okulary, których nie powstydziłby się największy krytyk modowy. Wszystkie dostępne w ofercie produkty to symbole dobrego gustu. Spełniają one wymagania zarówno wizualne, jak i funkcjonalne nawet najbardziej wymagających klientów.

Okulary przeciwsłoneczne Prada dumnie noszą i prezentują na czerwonych dywanach największe gwiazdy show-biznesu takie jak Miley Cyrus, Rihanna, Beyonce czy Brad Pitt. Jak widać, grono fanów marki jest szerokie i zdobywa serce każdego nowego użytkownika.

Szeroki wachlarz dostępnych modeli pozwala na wybór dowolnego stylu, który wyróżni Cię z tłumu. Dom mody oferuje zarówno okulary damskie, jak i męskie. Występują w wielu odważnych kolorach, wzorach oraz najmodniejszych kształtach i ich wariacjach. W końcu modą trzeba się bawić!

Okulary Prada – dbałość o szczegóły

Okulary Prada to nie tylko modny element uzupełnienia stylizacji, ale również dodatek, który posłuży Ci wiernie przez wiele nadchodzących sezonów. Okulary wykonane są głównie z wysokiej jakości acetatu, co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe, a przy tym pozostają lekkie. Jest to bardzo istotna cecha, ponieważ ich codzienne użytkowanie jest dzięki temu komfortowe, a okulary praktycznie nie wyczuwalne na nosie.

Oryginalne kształty okularów Prada również nie są przypadkowe. Wywodzą się one z aktualnych trendów, albo co ciekawe, wyznaczają je. Duże, geometryczne formy, charakterystyczne ścięcia narożników oraz wszystkim dobrze znane grube zauszniki z trójkątnym logo Prady w kontrastowym kolorze. Są to często powtarzające się cechy okularów, głównie przeciwsłonecznych, marki Prada.

Wyjątkowa jakość okularów i dbałość o ich najdrobniejsze szczegóły, takie jak umiejscowienie logo czy idealnie wyprofilowane kształty frontów i zdobień sprawiają, że są one cenione na całym świecie. Jeśli zatem zależy Ci na niezwykle modnym, ponadczasowym, a przy okazji dobrze wykonanym dodatku, wybór okularów Prada będzie idealnym rozwiązaniem!

Okulary Prada – najlepsza ochrona wzroku

Okulary przeciwsłoneczne Prada wyposażone są w specjalny filtr UV 400. Wiele osób jako ochronę wzroku mylnie traktuje przyciemnienie szkieł.

Niestety samo barwienie soczewek przeciwsłonecznych nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa.

Za pełną ochronę oczu przed szkodliwym działaniem światła uznaje się filtr UV 400, który blokuje docierające do oka fale o długości poniżej 400 nm.

Światło te dociera do nas z każdej strony, a wystawienie oczu na wieloletnią ekspozycję może doprowadzić do niechcianych skutków, takich jak, np. problemy ze wzrokiem czy jego uszkodzenie. Ważne jest więc by wybierać profesjonalne, sprawdzone okulary z filtrem.

Okulary Prada – idealny model dla każdego

Dom mody Prada kieruje swoją ofertę do każdego. Bogata oferta pozwala na wybranie okularów idealnych, zarówno do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje. Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów sprawia, że bez trudu znajdziesz tu modele klasyczne, eleganckie i uniwersalne oraz te bardziej szalone, które z pewnością pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu!