Odmień swój wzrok soczewkami kolorowymi

Łatwym sposobem na odmianę swojego wyglądu jest zastosowanie soczewek kolorowych, które w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań pozwolą zachować tylko delikatnie podkreśloną tęczówkę lub mocno odmienioną!


Kolorowe soczewki kontaktowe – dla kogo?

Jednoczesna zmiana wyglądu i skuteczna korekcja wzroku – to naprawdę jest możliwe! W końcu właśnie taki efekt zapewniają kolorowe soczewki kontaktowe. Poza tym to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie, bo właściwie każdy może je wybrać i cieszyć się ich komfortem. Tym bardziej, że u nas dostępne są nie tylko modele korygujące dla krótkowidzów i dalekowidzów, ale również popularne „soczewki zerówki”. Dzięki temu osoby bez wady wzroku także mogą korzystać z walorów estetycznych kolorowych soczewek kontaktowych. Dla jeszcze większej wygody zapewniamy soczewki kolorowe miesięczne lub dzienne. Szczególnie popularne są modele na 30 dni, bo pozwalają Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też dają Ci możliwość zmiany wyglądu przez dłuższy czas.

Soczewki kolorowe

Jakie warto wybrać soczewki kolorowe korekcyjne?

Pogłębienie naturalnego koloru oczu, całkowita zmiana wyglądu oczu, wzorki lub niecodzienne i wyjątkowo odważne barwy – właśnie takie kolorowe soczewki tworzą najciekawsze efekty. Wśród nich są popularne motywy typu Anaconda, Avatar czy wampir niczym ze Zmierzchu.

Oprócz tego te kolorowe soczewki wyróżniają się wysoką jakością, wygodą, dobrą przepuszczalnością powietrza i odpowiednim poziomem uwodnienia. Dzięki temu możesz je nosić przez wskazany okres – nawet gdy wcześniej nie nosiłeś soczewek kolorowych. Jedyne, o co musisz zadbać, to prawidłowa higiena, a w tym pomogą Ci specjalistyczne płyny czyszczące do soczewek. Zależy Ci na solidnym wykonaniu i ciekawym efekcie wizualnym? Zatem zdecyduj się na produkty marki Air Optix Colors, Freshlook, Crazy Lens lub EyeLove Crazy czy EyeLove Colors.

Kiedy warto nosić soczewki kolorowe?

Odważne i wyróżniające się spojrzenie to niezastąpiony element przebrania z okazji Halloween, karnawału, Andrzejek lub po prostu imprezy z jakimś motywem przewodnim. To właśnie wtedy warto założyć kolorowe soczewki kontaktowe we wzory – nawet te najbardziej szalone. Dzięki temu wyróżnisz się z tłumu, a do tego nie będziesz mieć problemów z wybraniem efektownego modelu. Szczególnie popularne są: diabelskie oko, pajęczyna, całkowicie czarne oko, krzyżyki, spirale lub koci motyw.

soczewki kolorowe

Ile kosztują kolorowe soczewki kontaktowe?

Cena za kolorowe soczewki jest uzależniona przede wszystkim od tego, gdzie je kupisz, a także od ich specyfiki czy rodzaju wady wzroku. Przygotuj się na to, że droższe są soczewki jednodniowe – przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowania. Zwróć również uwagę na to, że soczewki kolorowe korekcyjne to produkt medyczny, dlatego tak ważne jest to, abyś kupował je w profesjonalnych i sprawdzonych salonach optycznych. Szczególnie te online zapewniają Ci korzystne ceny, więc za kolorowe soczewki zapłacisz już od 49,99 zł. Dzięki nim nie musisz obawiać się wysokich kosztów, a jednocześnie nadal będziesz cieszyć się przyciągającym uwagę spojrzeniem.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię