Soczewki kontaktowe BIOFINITY

Choć olbrzymi obecnie wybór soczewek pozwala na kupno różnych szkieł kontaktowych, w dalszym ciągu istnieje spora rzesza osób wiernych soczewkom miesięcznym. W kategorii tych soczewek niezaprzeczalnie prym wiodą Biofinity. Świetną korekcję wzroku, długotrwały komfort i niesamowitą jakość produktów Biofinity zapewnia producent Cooper Vision, znany i ceniony na całym świecie. Soczewki Biofinity zostały stworzone z myślą o wszystkich osobach, które oczekują od korekcji wzroku czegoś więcej. Są przeznaczone dla tych, którzy cenią wygodę i poszukują produktu, który mogliby użytkować w trybie przedłużonym (przez 6 nocy i 7 dni).

Są takie zawody lub sytuacje w życiu, kiedy potrzebujemy korekcji wzroku przez większą część doby, wtedy idealne mogą okazać się właśnie soczewki miesięczne, takie jak Biofinity. Potrzebując takiego rozwiązania, oczekujemy jednocześnie oprócz dobrego widzenia, także komfortu i wygody oraz nawilżenia soczewki. Aby szkła kontaktowe mogły sprostać takim wymaganiom muszą zostać stworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii – takie są właśnie soczewki Biofinity. Silikonowo-hydrożelowe Biofinity łączą w sobie przełomową technologię materiałową Aquaform z zaawansowaną konstrukcją soczewki tworząc AQUAFORM™ Comfort Science™. Dzięki takiemu zestawieniu każdy użytkownik może liczyć na zupełnie nowy standard komfortu. Do idealnej mieszanki prezentowanej przez te soczewki dochodzi również wysoka transmisja tlenu na poziomie 160 Dk/t oraz wysokie uwodnienie (48%) tworząc najpopularniejszą soczewkę kontaktową.

Dla kogo soczewki Biofinity?

Te soczewki do zadań specjalnych przeznaczone są dla każdego, ale szczególnie dla osób, które potrzebują dobrego widzenia przez znaczną część doby lub ich wada wzroku wymaga korekcji wzroku przez cały czas. Soczewki Biofinity można bowiem nosić w trybie dziennym lub przedłużonym (6 nocy i 7 dni) z przerwą na jedną noc. Po odpoczynku od noszenia soczewek, producent zezwala na kolejne ich założenie również w takim przedłużonym trybie. Tę samą parę soczewek Biofinity można nosić w ten sam sposób cztery razy w trakcie miesiąca.

  • Dla młodych rodziców, którzy potrzebują dobrego widzenia przy zachowaniu maksymalnego komfortu przez całą dobę 6 nocy pod rząd.
  • Jeśli masz dużą wadę wzroku i lubisz nawet od razu po przebudzeniu widzieć otaczający Cię świat ostro i wyraźnie.
  • Jeśli jesteś przedstawicielem któregoś z zawodów wymagających dyspozycyjności nawet przez 10-12 godzin na dobę.
  • Zawodowi kierowcy, którzy potrzebują korekcji przez wiele godzin w ciągu doby. A także niczym niezmąconej widoczności na drodze, która zapewni bezpieczeństwo.
  • Gdy jesteś osobą, która lubi zdrzemnąć się w trakcie dnia i potrzebuje soczewek, które zachowają swoją świeżość i nawilżenie zaraz po otwarciu oczu. 

Soczewki miesięczne Biofinity

Zastanawiasz się, jakie soczewki Biofinity warto wybrać? Jak widzisz, wybór jest spory, co sprawia, że dokonanie ostatecznego wyboru może wcale nie być takie proste, szczególnie gdy nigdy wcześniej nie korzystałeś z produktów od Cooper Vision. Biofinity to gwarancja jakości, wykorzystania najnowszej technologii, ale też wygody i dopasowania do potrzeb osób z wadami wzroku. Stawiając na soczewki Biofinity miesięczne, nie musisz też obawiać się wysokich cen, co dodatkowo przekonuje spore grono odbiorców. Oferujemy także wiele zestawów, gdzie możesz zakupić nie tylko Biofinity soczewki miesięczne, ale też dołączone zostały specjalne płyny do ich pielęgnacji. Taki zakup będzie znakomitym rozwiązaniem dla alergików czy osób o bardzo wrażliwych oczach.

Świetnym przykładem są tutaj soczewki Biofinity toric, które zostały zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić codzienne funkcjonowanie osób, borykających się z astygmatyzmem. Nie dość, że korygują wadę wzroku, to jeszcze z powodzeniem można nosić je cztery razy w trakcie miesiąca w trybie przedłużonym (7 dni i 6 nocy). Soczewki toryczne pomimo tego zadbają o odpowiednie nawilżenie Twoich oczu, wyeliminują ryzyko podrażnień czy innych dokuczliwych dolegliwości. Sekretem tych produktów jest materiał, który został wykorzystany podczas produkcji – silikonowo-hydrożelowy. Kiedy będziesz nosić swoje soczewki kontaktowe miesięczne Biofinity, zyskasz idealną jakością widzenia. To znacząco zwiększa Twoją wygodę, ale przy okazji też bezpieczeństwo czy produktywność w pracy. Koniec zmęczonych, suchych oczu i kiepskiej ostrości. Zyskasz to wszystko właśnie, gdy postawisz na Biofinity toric 3 szt. Już teraz bez obaw możesz zrezygnować z okularów korekcyjnych i przetestować nowoczesne soczewki.

Biofinity soczewki jednodniowe – czy są takie?

W naszej ofercie dostępnych jest tak wiele różnych modeli soczewek, takich jak Biofinity toric czy multifocal. Wszystko to sprawia, że niezależnie od tego, jaka jest Twoja wada, zawsze możesz znaleźć soczewki kontaktowe Biofinity, które pozwolą Ci odzyskać radość z życia i wysoką jakość widzenia. Szkoda życia na problemy ze wzrokiem, kiedy na rynku dostępnych jest tak wiele soczewek Biofinity. Coopervision to producent, który kieruje swoją ofertę do osób z małymi wadami, ale też z naprawdę dużymi problemami ze wzrokiem. Z powodzeniem mogą znaleźć pomoc w odzyskaniu pełnej ostrości widzenia osoby ze starczowzrocznością, z astygmatyzmem (niezastąpione są tutaj soczewki toryczne Biofinity), dalekowzrocznością oraz z krótkowzrocznością. W ofercie tej marki znajdziesz tylko miesięczne produkty, gdyż Biofinity soczewki jednodniowe nie istnieją.

Teraz już wiesz, kiedy znakomicie sprawdzą się soczewki Biofinity miesięczne. Wybór najwłaściwszego produktu należy do Ciebie, ale w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi doradcami, aby uzyskać jeszcze więcej informacji, a pomożemy Ci dobrać najlepsze dla Ciebie soczewki Biofinity. Opinie, opisy produktów czy nawet zdjęcia będą też dodatkową wskazówką dla Ciebie podczas zakupów. Nie czekaj i już teraz zamów dla siebie lub bliskiej osoby wybrany model. Biofinity soczewki to jakość, jakiej właśnie teraz poszukujesz i oczekujesz.

Oryginalne soczewki Biofinity

Decydując się na zakup soczewek Biofinity w naszym sklepie internetowym masz pewność, że są w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane, co daje gwarancję ich bezpieczeństwa. Jeśli szukasz produktów markowych – to oferta dla Ciebie.

Rodzaje soczewek Biofinity

Rodzina soczewek Biofinity została stworzona z myślą o każdym, kto potrzebuje soczewek miesięcznych na wysokim poziomie jakościowym. Wybór mają zarówno osoby z krótkowzrocznością jak i dalekowzrocznością, astygmatyzmem oraz prezbiopią. Poznaj szczegóły na temat każdej z soczewek Biofinity.

Soczewki sferyczne Biofinity dla osób z wadą krótkowzroczności i dalekowzroczności

Biofinity

Biofinity wykonane są z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu soczewki można użytkować w trybie przedłużonym, czyli można je nosić do 7 dni i 6 nocy bez przerwy w użytkowaniu, bez zdejmowania. Po tym czasie producent wskazuje, by zdjąć soczewki kontaktowe choćby na jedną noc i dopiero wtedy wrócić do ich ponownego użytkowania. Dzięki unikalnej technologii wykorzystanej przy produkcji soczewek kontaktowych Biofinity Aquaform®, soczewki Biofinity zapewniają bardzo wysoki poziom dostarczania tlenu do oczu. Soczewki są naturalnie nawilżone, a ich zwilżenie nie wypłukuje się.

Soczewki Biofinity o wysokich mocach

Na rynku dostępne są także soczewki Biofinity XR, które posiadają poszerzony zakres mocy od -20,00 do +15,00. Pozwalają zatem korygować nawet bardzo wysokie wady wzroku, a przy tym zachowują swoje parametry komfortu i są zdrowe dla oczu.

Biofinity - soczewki toryczne, dla astygmatyków

Biofinity Toric

Te soczewki kontaktowe są przeznaczone dla osób wymagających korekcji astygmatyzmu. Firma Cooper Vision zapewnia optymalną korekcję astygmatyzmu dla wszystkich pacjentów. Biofinity Toric można nosić bez zdejmowania przez całą dobę do tygodnia (w trybie przedłużonym 6 nocy i 7 dni).

Soczewki progresywne Biofinity dla osób ze starczowzrocznością (prezbiopią)

Biofinity Multifocal

Soczewki kontaktowe progresywne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły 40. czy 45. rok życia i straciły zdolność do ostrego postrzegania przedmiotów znajdujących się w bliskiej odległości. Prezbiopia dotyka wszystkich ludzi bez wyjątku, wtedy na pomoc przychodzą soczewki progresywne, które mogą być doskonałą alternatywą dla popularnych okularów „do czytania”. Dzięki technologii Balanced Progressive™ wieloogniskowe soczewki Biofinity Multifocal firmy Cooper Vision umożliwiają Ci widzenie przedmiotów znajdujących się zarówno blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość wzroku i komfort bez dodatkowej korekcji okularami.