Z płynem na pokład samolotu - płyny do bagażu podręcznego

Stało się - lot samolotem jest nieunikniony;) Jednak na wszelki wypadek chcemy zabrać ze sobą na pokład płyn do soczewek. I tu pojawia się problem…

Wymogi

Obecnie ma pokład samolotu do bagażu podręcznego zabrać można płyny czy żele w pojemnikach o pojemności nieprzekraczającej 100ml w jednej przezroczystej zamykanej torbie o pojemności nieprzekraczającej jednego litra.

Co to oznacza w praktyce?

Znaczy to, że możemy zabrać ze sobą na pokład płyn do soczewek, jeżeli pojemność opakowania nie przekroczy 100ml.

Płyny

Dostępne płyny nieprzekraczające objętości 100ml dostępne w sklepie internetowym to:

EYELOVE COMFORT  100ml

Płyn idealny dla wymagających.  Dzięki unikalnej formule składników czyszczących i nawilżających pozwala łatwo utrzymać soczewki w czystości oraz wydłużyć komfort noszenia dzięki lepszemu nawilżaniu. Regularne stosowanie sprzyja usuwaniu osadów białkowych odkładających się na powierzchni soczewki.

EYELOVE COMFORT PLUS 100ml

Najważniejszym składnikiem płynu EyeLove Comfort Plus jest hialuronian sodu. Posiada właściwości regeneracyjne i nawilżające oraz zapewnia  komfort i świeżość. Hialuronian sodu jest naturalnym składnikiem nawilżającym, dzięki czemu płyny, które go posiadają są zaleca nawet dla użytkowników o bardzo wrażliwych oczach.

BIOTRUE FLIGHT PACK 2X60ml

Inspirowany biologią narządu wzrok płyn wielofunkcyjny Biotrue zawiera substancje zwilżającą będącą również składnikiem filmu łzowego, a jego odczyn jest dopasowany do pH prawidłowych łez. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue zabezpiecza i chroni soczewki kontaktowe, przedłużając komfort ich noszenia.  Dwie oddzielne buteleczki o pojemności 60ml to też idealne rozwiązanie, jeżeli szukamy płynu idealnego do torebki czy schowka auta.

OPTI-FREE PURE MOIST 90ml

Płyn rekomendowany jest szczególnie do pielęgnacji silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Dowiedziono, że płyn Opti-Free PureMoist zwiększa komfort noszenia silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych soczewek kontaktowych. Zawiera unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix zapewniającą 16 godzin nawilżenia soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.

SOLO CARE AQUA 90ml

Zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych (ogrzewanych) pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy komputerze. Oczy będą zawsze wypoczęte a wzrok ostry i jasny.

Bezpiecznego i spokojnego lotu życzy Bezokularow.pl  

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne soczewki toryczne | soczewki progresywne płyny do soczewek | krople nawilżające do oczu

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii