Z płynem na pokład samolotu - płyny do bagażu podręcznego

Planujesz podróż samolotem pierwszy raz i nie wiesz jak podejść do tematu płynu do czyszczenia soczewek na pokładzie tego środka transportu?


Jakie są wymogi co do płynu w samolocie?

Obecnie na pokład samolotu do bagażu podręcznego zabrać można płyny czy żele w pojemnikach o pojemności nieprzekraczającej 100 ml w jednej przezroczystej zamykanej torbie o pojemności nieprzekraczającej jednego litra.

Co to oznacza w praktyce?

Znaczy to, że możemy zabrać ze sobą na pokład płyn do soczewek w butelce, jeżeli pojemność opakowania nie przekroczy 100 ml.

Jaki płyn do soczewek do samolotu?

Dostępne płyny nieprzekraczające objętości 100ml dostępne w sklepie internetowym to:

1. EYELOVE COMFORT  100 ml

Płyn idealny dla wymagających.  Dzięki unikalnej formule składników czyszczących i nawilżających pozwala łatwo utrzymać soczewki w czystości oraz wydłużyć komfort noszenia dzięki lepszemu nawilżaniu. Regularne stosowanie sprzyja usuwaniu osadów białkowych odkładających się na powierzchni soczewki.

2. EYELOVE COMFORT PLUS 100ml

Najważniejszym składnikiem płynu EyeLove Comfort Plus jest hialuronian sodu. Posiada właściwości regeneracyjne i nawilżające oraz zapewnia  komfort i świeżość. Hialuronian sodu jest naturalnym składnikiem nawilżającym, dzięki czemu płyny, które go posiadają są zaleca nawet dla użytkowników o bardzo wrażliwych oczach.

Płyn dostępny jest teraz również w dedykowanym zestawie do samolotu, tzw. Travel Pack. W jego skład wchodzą 2 płyny EyeLove Comfort 100 ml, pojemnik na soczewki oraz idealny w podróż samolotem - przezroczysty woreczek zamykany na suwak.

 

3. OPTI-FREE PURE MOIST 90 ml

Płyn rekomendowany jest szczególnie do pielęgnacji silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Dowiedziono, że płyn Opti-Free PureMoist zwiększa komfort noszenia silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych soczewek kontaktowych. Zawiera unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix zapewniającą 16 godzin nawilżenia soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.

4. SOLO CARE AQUA 90ml

Zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych (ogrzewanych) pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy komputerze. Oczy będą zawsze wypoczęte a wzrok ostry i jasny.

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię