Voucher na soczewki kontaktowe - pomysł na praktyczny prezent

Co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia szukasz pomysłu na prezent? Czasem nie warto silić się na bardzo wyszukane prezenty i postawić na praktyczne rozwiązania. W BezOkularow.pl mamy dla Ciebie gotowy pomysł – voucher prezentowy na zakup soczewek kontaktowych i akcesoriów.


Przepis na idealny prezent dla bliskich

Praktyczny upominek

Wiemy, że czasami nawet jeśli bardzo dobrze znamy obdarowywane osoby, trudno jest wymyślić coś trafnego i niebanalnego. Im większej liczbie osób chcemy sprawić przyjemność interesującym upominkiem, tym trudniej jest osiągnąć zamierzony skutek. Dlaczego dokładać sobie dodatkowego stresu przed świętami, skoro i tak okres ten jest dość wymagający? Tym bardziej, gdy chcemy ze wszystkim zdążyć na czas. Wtedy warto pomyśleć o prezencie praktycznym – który na pewno spodoba się naszym bliskim.

pomysł na prezent? Voucher na zakup soczewek kontaktowych

Zdarza się, że w wielu sklepach przed samymi świętami podnoszone są ceny wielu produktów. Innym pomysłem jest szukanie przede wszystkim prezentów praktycznych, które, choć nie będą bardzo wyszukane, to z uwagi na swoją użyteczność z pewnością sprawią przyjemność osobie obdarowywanej. To na pewno najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy kupować prezenty lubią na ostatnią chwilę.

Nie daj się świątecznemu szaleństwu! Kupuj z wyprzedzeniem

Planuj z wyprzedzeniem. By uniknąć stresu przedświątecznego związanego z wyborem prezentów warto w trakcie roku, wsłuchiwać się w pragnienia naszych bliskich i notować sobie ukradkiem ich podpowiedzi. Zdarza się, że jesteśmy gdzieś na mieście z naszymi bliskimi lub w rozmowie okazuje się, że nasz mąż, mama, siostra, przyjaciółka – marzy o czymś, ale jak dotąd, z różnych przyczyn, nie zdołali tego kupić. Święta to doskonały moment na miłe zaskoczenie i obdarowanie bliskich takimi upominkami.

voucher na zakup soczewek kontaktowych to świetny pomysł na prezent

Dobrym pomysłem jest robienie zakupów świątecznych prezentów już w trakcie roku, a nie koniecznie przysłowiowe „10 minut przed Gwiazdką”. Pozwoli nam to na dokonywanie bardziej przemyślanych zakupów, a dodatkowo unikniemy kupowania rzeczy droższych, niż w rzeczywistości są tego warte.

Postaw na voucher

Jeśli masz osobę bliską, która jest użytkownikiem soczewek kontaktowych, pomyśl nad prezentem z tej kategorii. W naszym sklepie przygotowaliśmy coś na taką ewentualność – vouchery prezentowe o wartości 50, 100 i 200 złotych na zakupy w BezOkularow.pl. Osoba, która otrzyma taki prezent, z pewnością ucieszy się, że będzie mogła zrobić spory zapas soczewek, płynów i akcesoriów. W ten sposób Twój bliski kupi sobie to, czego potrzebuje najbardziej i nie ma obawy, że nie trafisz z prezentem. Voucher dostarczamy w wersji papierowej, zapakowany w kopercie – kupowanie prezentów nigdy nie było prostsze!

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię