Soczewki toryczne miesięczne

Zależy Ci nie tylko na dobrej widoczności, ale również na ogromnej wygodzie. W takim razie zdecyduj się na soczewki miesięczne. Astygmatyzm zostaje w nich całkowicie zneutralizowany. Oprócz tego skutecznie poradzisz sobie z krótko- lub dalekowzrocznością. Zauważysz też, jak dopasowane do oka są modele z naszego sklepu. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia. Tym bardziej że znajdziesz u nas soczewki miesięczne toryczne o różnych dodatkowych właściwościach – tak, aby nawet alergicy mogli z nich skorzystać. Wśród najnowocześniejszych rozwiązań są warianty silikonowo-hydrożelowe i hydrożelowe – oba rodzaje soczewek dobrze przepuszczają tlen, są wyjątkowo delikatne oraz komfortowe podczas noszenia. Dodatkowo dostępne są u nas produkty od znanych, cenionych oraz sprawdzonych producentów. W ten sposób z jeszcze większą łatwością zdecydujesz się na odpowiednie modele miesięczne toryczne. Dlatego porzuć okulary korekcyjne i zamiast tego ciesz się wysoką skutecznością, jaką zapewniają Ci dopasowane soczewki.

Czym wyróżniają się soczewki toryczne miesięczne?

Astygmatyzm to częsta wada wzroku, powodująca nienaturalne zakrzywienie obrazu. Przez to w nieco inny sposób postrzegasz świat, co jest szczególnie widoczne w ciemności, gdy otacza Cię sztuczne światło. Wówczas źródła światła wydają Ci się jeszcze jaśniejsze, większe, a przy tym nie są skoncentrowane na jednym punkcie. Właśnie dlatego niezbędne są soczewki toryczne miesięczne, bo to ich budowa jest dostosowana do tej wady wzroku. Zwróć uwagę na to, że astygmatyzm bardzo często występuje razem z krótko- lub dalekowzrocznością. Ta bardziej skomplikowana wada wzroku wymaga jeszcze lepszego traktowania. Zatem zdecyduj się na modele z naszego sklepu, a przekonasz się, jak szybko zyskasz doskonałą ostrość, gdy założysz soczewki miesięczne toryczne.

Dla kogo są modele miesięczne toryczne?

Cenisz sobie wygodę, a może bywasz roztargniony i nie chcesz każdego dnia pamiętać o konieczności ciągłego kupowania nowych sztuk soczewek? W takim razie postaw na modele miesięczne toryczne. W końcu dzięki nim zyskujesz ogromną wygodę, która będzie trwać przez 30 dni. Jedyne, co musisz robić, to odkładać soczewki do specjalnego płynu pielegnacyjnego zaraz po ich ściągnięciu. Sprawi to, że nawet po kilku tygodniach nadal będą czyste, a przede wszystkim pozbawione osadu i zanieczyszczeń. Zwróć również uwagę na to, że soczewki na astygmatyzm miesięczne są dostosowane do osób o różnych wadach wzroku – nawet wtedy, gdy są inne w obu oczach. Wówczas wystarczy, że zdecydujesz się na dwa opakowania, co zagwarantuje Ci jeszcze większe zapasy soczewek torycznych miesięcznych. Oprócz tego modele z naszego sklepu sprawdzą się podczas ważnych uroczystości, kiedy chcesz nadal cieszyć się doskonałą widocznością, a zarazem zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie. W takiej sytuacji soczewki astygmatyzm miesięczne na pewno nie wpłyną negatywnie na Twoją stylizację. Postaw również na ten wariant, jeżeli uprawiasz sport, nosisz maseczkę bądź wypoczywasz nad wodą. Wówczas odpowiednio dobrane soczewki pozwolą Ci cieszyć się chwilą, a Ty skutecznie zapomnisz o wszelkich ograniczeniach!