Alcon to firma, która od lat specjalizuje się w tworzeniu soczewek kontaktowych oraz płynów do dezynfekcji. W zależności od potrzeb czy rodzaju wady wzroku klienci zyskują pewność, że te modele na pewno spełnią wszystkie ich potrzeby. Dziś produkty marki Alcon można zakupić aż w 180 krajach na całym świecie.

Jakie soczewki kontaktowe Alcon wybrać?

Już teraz możesz zakupić w naszym sklepie internetowym zarówno płyny pielęgnacyjne, jak i soczewki Alcon. Wybór jest tak spory, że na początku możesz mieć spory problem, aby znaleźć model, dzięki któremu odzyskasz pełną ostrość widzenia w każdych warunkach i podniesiesz poziom swojego życia. Dlatego koniecznie jeszcze przed zakupem zapoznaj się z poniższymi informacjami. Oto soczewki kontaktowe Alcon, które możesz u nas zakupić:

  • soczewki AIR OPTIX – to modele soczewek, które z powodzeniem można nosić niezależnie od rodzaju wady wzroku, z jednej strony dostępne są modele maksymalnie nawilżające, do korekcji starczowzroczności, przeznaczone dla astygmatyków czy korygujące krótko i dalekowzroczność,
  • soczewki DAILIES – soczewki Alcon z tej serii są oparte o nowoczesną technologię, aby dbać o perfekcyjne nawilżenie oczu, łatwą aplikację czy wygodę podczas noszenia soczewek, zostały dostosowane do krótkowzroczności, dalekowzroczności czy też do astygmatyzmu,
  • soczewki FRESHLOOK – Alcon soczewki te są idealną opcją, kiedy chcesz zmienić kolor swoich tęczówek, wydobyć z nich głębie i sprawić, aby były pełne blasku, dostępne są w wersji jednodniowej, miesięcznej, ale także jako modele kontaktowe,
  • soczewki PRECISION1 – gwarantują niezwykle wysoki współczynnik uwodnienia, gdyż sięga on nawet 80%, dzięki temu są wygodne, nawet kiedy nosisz je przez cały dzień, cechują się też dodatkową ochroną UV czy wysoką przepuszczalnością tlenu.

Soczewki jednodniowe Alcon

Chcesz zadbać o maksymalną higienę swoich oczu? Jesteś alergikiem czy też masz bardzo wrażliwe oczy? Zatem koniecznie sięgnij po nasze soczewki jednodniowe Alcon. Wymieniając je codziennie przed pójściem spać, maksymalnie dbasz o higienę, a tym samym ochronisz swoje oczy przed infekcjami, podrażnieniem czy objawami alergii.

Ponadto możesz zakupić u nas 30, 60 czy nawet 90 sztuk soczewek kontaktowych Alcon. Soczewki zawsze warto kupować w większych zestawach, bo najwięcej na tym oszczędzasz.

Alcon soczewki miesięczne

Już teraz możesz zakupić w naszym sklepie internetowym soczewki sferyczne, multifokalne lub toryczne, w zależności od tego, jaką masz wadę wzroku. Jeśli chcesz, możesz wybrać soczewki kontaktowe miesięczne Alcon. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy prowadzą aktywny tryb życie. Jeszcze przed zakupem koniecznie sprawdź, czy przeznaczone są one do noszenia w trybie dziennym, czy również w nocy możesz mieć założone produkty od Alcon. Soczewki miesięczne bez ściągania gwarantują Ci niezwykłą swobodę i znakomitą jakość widzenia o każdej porze. Kiedy jednak postawisz na modele w trybie dziennym, to musisz zadbać o prawidłową higienę. Przechowuj swoje soczewki kontaktowe miesięczne Alcon na noc w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji.

Soczewki Alcon – opinie

Alcon od lat dba o to, żeby dostarczać swoim klientom wysokiej klasy soczewki kontaktowe. Ich celem jest poprawa jakości naszego życia i możliwość realizowania celów, nawet kiedy mamy mniejsze lub większe wady wzroku. Duży nacisk kładzie się tutaj na innowację i rozwój, bezpieczeństwo, ale też indywidualne potrzeby odbiorców, którzy sięgają po soczewki Alcon. Opinie na temat tych produktów są zatem nie bez przyczyny tak pozytywne. Nasi klienci chętnie sięgają także po płyny do dezynfekcji soczewek, dzięki którym dbają o prawidłową higienę narządu wzroku.