Soczewki kontaktowe od zadań specjalnych - EyeLove Supreme Long-Lasting

Szukasz jeszcze swoich wymarzonych soczewek kontaktowych? Dotychczasowe produkty, z których korzystałeś przestały spełniać Twoje oczekiwania? Być może też Twój tryb życia się zmienił i wymaga to od Ciebie wybrania innego typu soczewek? EyeLove Supreme Long-Lasting to szkła kontaktowe, które dobrze dobrane pod względem parametrów mogą podnieść komfort Twojego życia nawet, jeśli potrzebujesz nosić je wiele godzin w trakcie dnia czy nocy. Dowiedz się dlaczego!


EyeLove Supreme Long-Lasting to soczewki miesięczne, które z powodzeniem możesz nosić przez wiele godzin w trakcie dnia. Idealne dla osób, które pracują w systemie zmianowym lub gdy Twój zawód wymaga aktywności nawet po 12 godzin. Te soczewki miesięczne są dedykowane również młodym rodzicom, którzy wstają do dziecka w nocy i wada wzroku nie może być przeszkodą w żadnym momencie doby. Dlaczego?

soczewki kontaktowe eyelove supreme long lasting

Co sprawia, że EyeLove Supreme Long-Lasting są wyjątkowe?

Śmiało możemy przyznać, że w Bezokularow.pl nie znajdziesz drugiego takiego produktu, jak EyeLove Supreme Long-Lasting. 187 Dk/t - to największa przepuszczalność tlenu jaką znajdziesz wśród tego typu soczewek kontaktowych.

Oddychająca soczewka dla zdrowych oczu

Dlaczego ten parametr jest ważny? Otóż dzięki wskaźnikowi tlenoprzepuszczalności masz pewność, że zakładasz na oczy najzdrowszy produkt pod tym względem. Im więcej tlenu do rogówki dociera - tym lepiej dla Twojego zdrowia. Ma to również odbicie w komforcie, którego doświadczasz nawet po wielu godzinach użytkowania w różnych warunkach.

Najnowszej generacji materiał

To, co dodatkowo zwiększa aspekt zdrowotny EyeLove Supreme Long-Lasting to fakt, że została ona wykonana z najnowszej generacji materiału łączącego w sobie silikon i hydrożel. Jest ona dzięki temu delikatna i elastyczna, przez co dopasowana do oka. Dobrze dobrana do budowy Twojej gałki ocznej będzie niewyczuwalna do tego stopnia, że zapomnisz o swojej wadzie wzroku!

Filtr UV

Z pewnością już każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak szkodliwy wpływ na nasze zdrowie może mieć promieniowanie ultrafioletowe emitowane przez słońce. Co istotne, promienie UV, są obecne w naszym życiu przez cały rok, a nie tylko w trakcie lata. Wybierając soczewki kontaktowe z filtrem UV zapewniasz ochronę wnętrza oka zawsze i wszędzie. Pamiętaj tylko, że dla pełnego bezpieczeństwa są potrzebne okulary przeciwsłoneczne.

Pozytywne opinie użytkowników

Nic tak nie motywuje do zakupu produktu, jak opinie zadowolonych klientów. Soczewki EyeLove Supreme Long-Lasting są cenione za wiele godzin niezawodnego dostarczania komfortu. Mimo pracy przed komputerem, czy drzemki w trakcie dnia, klienci doceniają ich działanie i brak efektu przesuszenia oczu.

opinia eyelove supreme long lasting

opinia eyelove supreme long lasting

Bez ryzyka dla Twojego portfela

Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z taką soczewką - nic straconego. Kupując EyeLove Supreme Long-Lasting niczym nie ryzykujesz, ponieważ dla nowych użytkowników mamy Gwarancję Satysfakcji EyeLove. W przypadku, gdy nie przypadną Tobie do gustu (w końcu każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia) - oddamy Tobie pieniądze!

Już dziś sięgnij po EyeLove Supreme Long-Lasting i podaruj swoim oczom wyraźne widzenie oraz komfort i zdrowie użytkowania!

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię