Jakie soczewki zapewnia marka Johnson & Johnson?

Soczewki Johnson należą do jednych z najchętniej wybieranych produktów na całym świecie. W końcu cieszą się nie tylko uznaniem kupujących, ale również dobrą opinią oraz innowacyjnym podejściem do branży optycznej. Oprócz tego soczewki kontaktowe Johnson&Johnson są bardzo wygodne i dostosowane do potrzeb różnych oczu. Dlatego wśród asortymentu tej firmy znajdziesz nie tylko modele dla krótko- czy dalekowidzów, ale również dla osób, borykających się z astygmatyzmem. Dzięki temu masz pewność, że soczewki Acuvue od Johnson&Johnson to wybór właśnie dla Ciebie. Przekonaj się, jakie produkty zapewnia ten producent i wybierz modele dostosowane do Twoich potrzeb!

Kiedy warto decydować się na soczewki jednodniowe johnson?

Każdego dnia możesz cieszyć się ze świeżości i doskonałej widoczności. Wystarczy, że zdecydujesz się na soczewki Johnson jednodniowe. Te modele nie tylko doskonale korygują wzrok, ale również dobrze dopasowują się do oka, nie wypadają, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i przepuszczają tlen do rogówki. Oprócz tego soczewki jednodniowe Johnson and Johnson mają wysoki poziom uwodnienia. Możesz też bez problemu wybrać wariant dopasowany do Twojej wady wzroku.

Wygodne i bezpieczne soczewki Johnson dwutygodniowe

Szukasz alternatywnego rozwiązania dla modeli jednodniowych i miesięcznych? Zatem koniecznie zdecyduj się na soczewki kontaktowe Johnson&Johnson dwutygodniowe. W takim przypadku będziesz cieszyć się zarówno ogromną świeżością, jak i pełnym komfortem. Zwróć uwagę na fakt, iż soczewki dwutygodniowe Johnson zostały wyposażone w specjalny system nawilżania. To właśnie dzięki niemu wyróżniają się tak wysokim stopniem uwodnienia. Sprawia to, że te modele są przyjemne w noszeniu, nie powodują otarć czy zaczerwienień. Poza tym soczewki kontaktowe Johnson&Johnson dwutygodniowe zostały stworzone w oparciu o najnowsze technologie, co daje Ci pewność, że ufasz jedynie sprawdzonym rozwiązaniom.

Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson miesięczne – zalety

Ekonomiczne, wygodne, a do tego skuteczne – właśnie takie byłyby zapewne soczewki miesięczne Johnson, gdyby producent podjął się takiego zadania i stworzył soczewki miesięczne Johnson. Wykorzystana technologia we wszystkich produktach Johnson and Johnson daje Ci pewność wysokiego nawilżenia, a także odpowiedniego poziomu tlenu. Takie połączenie sprawia, że soczewki Johnson, doskonale łączą konkurencyjną cenę z komfortem. Jedyne, o co musisz zadbać, to o prawidłową pielęgnację. Wtedy soczewki kontaktowe Johnson staną się czyste, pozbawione wszelkich zabrudzeń czy osadu białkowego.

Dla kogo są toryczne soczewki Johnson & Johnson?

Astygmatyzm wymaga użycia specjalnych soczewek. Takie modele przygotowała też firma Jonson&Jonson. Dzięki nim nareszcie będziesz mógł cieszyć się dobrą widocznością, czystym obrazem oraz idealnie dopasowanymi soczewkami. Ich budowa jest specjalnie przygotowana z myślą o oku astygmatyka. Dodatkowo Johnson soczewki zapewniają przyjemne nawilżenie i świeżość. Na pewno nie będziesz też mieć problemów z ich założeniem czy prawidłowym umiejscowieniem. Szukasz właśnie takich wariantów? Zatem wybierz soczewki Johnson Oasys dla astygmatyków. Tym bardziej że u nas dostępne są w wersji miesięcznej bądź jednodniowej.

Produkty Johnson&Johnson:

Acuvue® Oasys

Dwutygodniowe soczewki sferyczne, najpopularniejsze na polskim rynku. Dzięki regularnej, częstej wymianie, wyeliminowany zostaje problem osadów i zanieczyszczeń gromadzących się na powierzchni soczewek. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear, nasze oczy otrzymują dodatkowe nawilżenie, co skutkuje większym komfortem. Dzięki zastosowaniu tej technologii soczewki są miękkie i delikatne, co gwarantuje przejrzyste widzenie i wygodę nawet przez cały dzień. 

Dodatkowy komfort zapewnia materiał silikonowo-hydrożelowy, pomagający zachować zdrowie oczom, dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności soczewki. Dzięki temu bowiem oko może swobodnie „oddychać”. Soczewki Acuvue Oasys wyposażone zostały ponadto w filtr UV klasy 1, zapewniający ochronę oczu przed promieniowaniem UVA i UVB.

Soczewki dwutygodniowe od Johnson&Johnson przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, a więc wymaga się zdejmowania ich na noc i przechowywania w specjalnym pojemniku zanurzone w płynie pielęgnacyjnym.

Soczewki ACUVUE® OASYS mogą być noszone w trybie 2-tygodniowym (przy noszeniu tylko w ciągu dnia) oraz w trybie przedłużonym, czyli tygodniowym (podczas noszenia w dzień i w nocy).

Acuvue® Oasys for Astigmatism

Wersja dwutygodniowych Acuvue® Oasys dla astygmatyków. Posiadająca w swoich parametrach oprócz mocy, również cylinder i oś.

Acuvue® Oasys 1-Day

Najnowsza soczewka producenta Johnson&Johnson, stworzona z wykorzystaniem technologii zintegrowanej łzy (HydraLuxe™) pomagającej utrzymać stabilny film łzowy, wpływając tym samym pozytywnie na nawilżenie soczewki oraz oka. Jednodniowe soczewki sferyczne służące do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności.

Acuvue Oasys 1-Day stworzone zostały z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia i potrzebujących korekcji, która nadąży za potrzebami takiego użytkownika. Mają zapewnić wygodę i komfort nawet przez cały dzień w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Doskonałe dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranami urządzeń elektronicznych – komputerów, smartfonów, czy telewizorów.

Acuvue® 1-Day TruEye

Pierwsze na świecie silikonowo-hydrożelowe soczewki przeznaczone do noszenia jednodniowego w trybie dziennym. Stworzone w taki sposób, by zakładanie i zdejmowanie nie sprawiało trudności, a noszenie było wygodne i komfortowe. Soczewki ACUVUE® 1-Day TruEye są tak delikatne, że niemalże niewyczuwalne na oczach. Wyposażone w filtr UV klasy 1, jasnoniebieskie zabarwienie oraz znacznik 123, dla łatwiejszego zakładania, z szerokim zakresem parametrów. W tworzeniu jej, zastosowano technologię HydraClear, dzięki czemu powierzchnia soczewki jest delikatna i wygodna dla oka.

Acuvue® 1-Day TruEye for Astigmatism – wersja jednodniowych soczewek ACUVUE® 1-Day TruEye dla astygmatyków.

Acuvue 1-Day TruEye Multifocal – wersja soczewek ACUVUE® 1-Day TruEye dla osób z prezbiopią lub inaczej starczowzrocznością, objawiającą się trudnościami z widzeniem z bliska po ukończeniu 40. lub 45. roku życia.

Acuvue® 1-Day Moist®

Hydrożelowe jednodniowe soczewki kontaktowe z technologią Lacreon™, która wspomaga nawilżenie i utrzymanie świeżości soczewki. Pomaga to w utrzymaniu czystości i zapobiega przyleganiu osadów białkowo-lipidowych do powierzchni soczewki.

Wykorzystana w produkcji soczewek ACUVUE® 1-Day Moist® technologia Lacreon, pomaga utrzymać nawilżenie soczewki przez cały dzień noszenia.

Te jednodniowe soczewki kontaktowe od Johnson&Johnson zostały wyposażone w filtr UV klasy 1 wspomagający ochronę oczu przed szkodliwością promieni słonecznych.

Acuvue® 1-Day Moist® Multifocal – soczewki kontaktowe dla prezbiopów, lub inaczej – osób ze starczowzrocznością.

Acuvue® 1-Day Moist for Astigmatism – soczewki kontaktowe dla astygmatyków.

Acuvue® 2

Soczewki dwutygodniowe z materiału hydrożelowego o uwodnieniu na poziomie 58%. Wyposażone w filtr UV klasy 2, pomaga chronić nasze oczy przed szkodliwością słońca. Przez wiele osób, uznawane za bardzo wygodne i komfortowe soczewki kontaktowe pomimo, że to już na rynku nie tak młody produkt.

Przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, a więc do ich pielęgnacji potrzebny nam również płyn pielęgnacyjny, pozwalający utrzymać szkła kontaktowe w higienie oraz dodatkowym nawilżeniu.

Acuvue® Advance – soczewki wycofane przez Johnson&Johnson w 2015 roku z produkcji.

Płyn pielęgnacyjny Complete Revitalens (120 ml i 360 ml)

Płyn pielęgnacyjny COMPLETE RevitaLens służący do czyszczenia i dezynfekcji soczewek miękkich hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych. Rekomendowany przez ACUVUE® do soczewek dwutygodniowych. Dobrze usuwa osady białkowo-lipidowe i działa ze skutecznością preparatów na bazie nadtlenku wodoru, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa użytkowania. Pomaga zapewnić nawet do 16 godzin komfortu.

Cechy i Korzyści:

 • służy do czyszczenia
 • spłukiwania
 • dezynfekcji
 • usuwania osadów białkowych
 • przechowania miękkich soczewek kontaktowych
 • chroni przed podrażnieniami

Krople do oczu blink contacts® i blink® intense

Gdy sporo swojego czasu w ciągu dnia przebywasz wpatrując się w ekrany urządzeń elektronicznych albo pracujesz w klimatyzowanym lub centralnie ogrzewanym pomieszczeniu, może to prowadzić do suchości i zaczerwienienia oczu.

Ulgę mogą przynieść krople do oczu z hialuronianem sodu, który intensywnie nawilży oczy, przywracając tym samym stabilność filmu łzowego. Jest on kluczowym składnikiem kropli blink® rekomendowanych przez ACUVUE®.

Wypróbuj krople blink contacts®, które:

 • są przeznaczone dla użytkowników soczewek kontaktowych, można aplikować je bezpośrednio na oczy w soczewkach,
 • przynoszą ulgę w uczuciu suchości i zmęczenia oczu,
 • nawilżają oczy, dzięki czemu odczuwamy komfort przez cały dzień.

Wypróbuj krople blink® intensive, które:

 • stworzone zostały z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych,
 • przynoszą ulgę przy podrażnieniu, pieczeniu czy uczuciu suchości oczu,
 • chronią powierzchnię oka, zapewniając komfort,
 • w ich składzie producent zawarł środek łagodzący niosący ukojenie oczom.