Sprawdzony producent, który od wielu lat jest jednym z liderów branży optycznej to gwarancja nowoczesnej technologii oraz ogromnej skuteczności. Właśnie dlatego tak popularne są soczewki bausch and lomb. Wśród oferty tej firmy znajdziesz wiele produktów związanych z szeroko pojętą optyką. Najchętniej wybierane są soczewki bausch&lomb – przede wszystkim ze względu na dopasowanie do wielu różnych wad wzroku. Oprócz tego producent zapewnia preparaty i leki okulistyczne, akcesoria oraz preparaty do pielęgnacji oczu, a także sprzęt do chirurgii oka. Dlatego masz pewność, że soczewki bausch zostały stworzone w oparciu o ogromne doświadczenie licznych specjalistów.

Czym wyróżniają się bausch & lomb soczewki?

Bausch&lomb soczewki obejmują produkty różnych marek, które są dopasowane do potrzeb naprawdę wrażliwych oczu, osób z krótko- lub dalekowzrocznością bądź z astygmatyzmem. To właśnie jest jeden z najważniejszych atutów, wyróżniających soczewki bausch and lomb. Dodatkowo każdy z tych modeli charakteryzuje się wysokim poziomem utlenienia, dzięki czemu masz pewność, że odpowiednia ilość powietrza dotrze do rogówki. Do produkcji soczewek wykorzystano też nowoczesne technologie. To one sprawiają, że bausch and lomb soczewki są tak delikatne dla oczu. Dzięki temu możesz je nosić przez wiele godzin, a dalej będziesz odczuwać tę samą przyjemność, świeżość oraz komfort. Poza tym dostępne modele mają kształt dopasowany do oka, aby się dobrze trzymały.

Bausch lomb soczewki – jakie rodzaje są dostępne?

Soczewki bausch&lomb jednodniowe

W ofercie firmy bausch&lomb znajdziesz wygodne modele zakładane na jeden dzień. To właśnie one zapewnią Ci maksymalną świeżość, a także zminimalizują ryzyko wystąpienia infekcji. Soczewki jednodniowe bausch są odpowiednie dla osób, które dopiero uczą się z nich korzystać, mają bardzo wrażliwe oczy lub ubierają je sporadycznie. Koniecznie wybieraj bausch and lomb soczewki jednodniowe, jeśli prowadzisz aktywny styl życia, a szczególnie cenisz sobie sporty wodne. W końcu ich pielęgnacja jest nadzwyczaj łatwa. Wystarczy, że zdejmiesz je na koniec dnia bądź po kontakcie z wodą, wyrzucisz je, a następnie założysz nowe.

Soczewki miesięczne bausch&lomb

Cenisz sobie ekonomiczne rozwiązania, które nie nadszarpną domowego budżetu? W takim razie postaw na soczewki bausch&lomb miesięczne. W końcu takie produkty pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy bez utraty jakości. Wystarczy, że zdecydujesz się na produkt maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb. To naprawdę nie jest trudne! Tym bardziej że bausch&lomb soczewki miesięczne wyróżniają się wysokim poziomem przepustowości tlenu, doskonałym nawilżeniem oraz miękką powłoką, dopasowującą się do kształtu oka.

Soczewki toryczne bausch&lomb

Borykasz się z astygmatyzmem? Wtedy przydadzą się soczewki toryczne jednodniowe bausch bądź w wersji miesięcznej. Dzięki temu nie tylko zapewnisz swoim oczom odpowiedni poziom nawilżenia, ale też zdecydujesz się na modele, których kształt jest dostosowany do Twojej wady. Poza tym wyeliminujesz problem suchości oczu i zachwycisz się doskonałą widocznością. Soczewki toryczne bausch&lomb charakteryzują się także wysoką przepuszczalnością tlenu, a dla oka są wręcz niewyczuwalne.

Soczewki kontaktowe bausch&lomb – opinie klientów

Zależy Ci na sprawdzonych soczewkach? W takim razie zwróć uwagę na opinie poprzednich klientów. Bausch lomb soczewki są polecane przede wszystkim ze względu na łatwość w dopasowaniu do różnorodnych potrzeb. Oprócz tego ogromnym atutem jest mnogość marek i produktów. W końcu ta firma zapewnia Ci zarówno soczewki miesięczne purevision bausch&lomb, jak i modele jednodniowe. Dodatkowo osoby, korzystające z soczewek kontaktowych bausch&lomb podkreślają ich wygodę oraz wysoki poziom uwodnienia. Dzięki temu skutecznie niwelują uczucie suchości oczu czy podrażnienia. Po prostu wybierz soczewki bausch&lomb, a przekonasz się, jak są komfortowe podczas aktywności fizycznej czy wykonywania codziennych obowiązków.