Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

Wada wzroku nie musi wpływać negatywnie na jakość Twojego życia. Wystarczy, że wybierzesz dopasowane soczewki Air Optix Aqua, wyróżniające się nie tylko wysoką skutecznością, ale również wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W końcu ten znany i ceniony producent Alcon zapewnia Ci dostęp do wielu dopasowanych modeli, które możesz nosić przez 30 dni. U nas znajdziesz też wersje Air Optix Aqua 6 szt. bądź 3 szt., więc zyskasz zapasy na kilka najbliższych miesięcy. Dzięki temu zawsze będziesz mieć przy sobie sprawdzone i skuteczne soczewki kontaktowe.

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua – dlaczego warto je wybrać?

Nie chcesz każdego dnia pamiętać o konieczności ubierania nowych soczewek? W takim razie zdecyduj się na modele do noszenia przez 30 dni i nocy. Wtedy zawsze będziesz cieszyć się doskonałym wzrokiem. Poza tym soczewki miesięczne Air Optix Aqua Night&Day zapewniają Ci długotrwałe nawilżenie, więc masz pewność, że nie pojawią się zaczerwienienia, suchości czy podrażnienia. Zamiast tego otrzymasz pełen komfort, co tak mocno wyróżnia modele Air Optix® Aqua.

Tym, co charakteryzuje te soczewki, jest silikonowo-hydrożelowy materiał, zapewniający oczom jeszcze większą porcję tlenu – aż pięciokrotnie większą w porównaniu do tradycyjnych modeli. Dzięki temu soczewki kontaktowe Air Optix Aqua miesięczne są naprawdę wygodne nawet po długim stosowaniu. Poza tym jest to dobra opcja dla osób o wrażliwych oczach, co dodatkowo wzmacnia system nawilżający Aqua. Przy jego pomocy soczewki zyskują na swojej delikatności, pozwalają oczom swobodnie oddychać, a zarazem odznaczają się wyjątkowo gładką powierzchnią.

Jakie rodzaje soczewek Air Optix Aqua są dostępne?

W naszym sklepie na pewno znajdziesz soczewki dopasowane do Twoich potrzeb. W końcu zapewniamy modele w różnych opakowaniach. Jeśli masz dwie różne wady wzroku, to zdecyduj się na Air Optix Aqua 3 sztuki, gdyż kupując dwa opakowania masz zapas na 3 miesiące. Poza tym zwróć uwagę na dostępność wielu nowoczesnych rodzajów soczewek kontaktowych. Wśród nich znajdziesz zarówno soczewki sferyczne do krótko- oraz dalekowzroczności, jak i modele toryczne odpowiednie dla oka z astygmatyzmem. Możesz też postawić na Air Optix Aqua 6 szt., które są progresywne. Te nowoczesne warianty zyskują ogromną popularnością – przekonaj się, czy sprawdzą się także u Ciebie!

Jak prawidłowo nosić soczewki Ai Optix Aqua?

Soczewki Air Optix Aqua to miesięczne soczewki dostępne w dwóch trybach noszenia. W zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, to możesz je nosić przez cały dzień i noc lub ściągać je na noc. Szczególnie popularny jest drugi typ, a wtedy zyskujesz pewność, że powierzchnia soczewek Air Optix® Aqua zawsze będzie czysta i pozbawiona osadu białkowego. Jedyne, co należy zrobić, to zdjąć je, a następnie umieścić w specjalnym preparacie czyszczącym. Wystarczy, że soczewki spędzą w pojemniku kilka godzin, a już będą przygotowane do ponownego nałożenia. Pamiętaj jednak o tym, aby stosować się do zaleceń producenta. Dlatego w trybie przedłużonym możesz je nosić jedynie przez 6 nocy. Wtedy masz pewność, że soczewki kontaktowe Air Optix Aqua miesięczne zapewnią Ci doskonałą widoczność, bez podrażnień czy zaczerwienień.

Air Optix Aqua – opinie użytkowników

Marka Alcon należy do jednych z najpopularniejszych producentów soczewek kontaktowych. Właśnie z tego powodu w Internecie znajdziesz wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Wśród najczęściej pojawiających się zalet jest ogromna wygoda w trakcie użytkowania, wytrzymałość oraz delikatny materiał, który nie podrażnia oka. Oprócz tego mocną stroną jest zróżnicowana oferta soczewek kontaktowych Air Optix Aqua. Opinie dotyczą też łatwej dostępności. W końcu w naszym sklepie bez problemu znajdziesz modele dopasowane do Twojej wady wzroku, więc koniecznie przetestuj te soczewki!