Płyny do soczewek Complete

Płyny do soczewek Complete to znana i ceniona linia specjalistycznych płynów pielęgnacyjnych. Obecnie Acuvue RevitaLens to ten sam preparat, który dawniej mogliśmy znać jako Complete RevitaLens. Wysokiej klasy preparat jest kompatybilny z soczewkami Acuvue.

Stosowanie płynu pielęgnacyjnego do soczewek dobrej jakości to warunek komfortu i zachowania zdrowego wzroku. Oczy jako bardzo wrażliwy organ, wymagają szczególnej dbałości i higienę. Sprawdź także o czym należy pamiętać nosząc soczewki kontaktowe.

Płyny do soczewek Complete – wielofunkcyjna pielęgnacja

Płyny do soczewek Complete należą do serii produkowanej przez znaną markę Johnson& Johnson. Doskonałej jakości płyny do soczewek sprawdzają się podczas oczyszczania i ochrony zarówno soczewek hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych.

Płyn pielęgnacyjny do soczewek Acuvue RevitaLens o pojemności 360 ml w praktycznej i wygodnej butelce, to dobra opcja dla osób, które stosują soczewki w trybie dziennym. Tego rodzaju soczewki wymagają codziennego mycia i pozostawienia soczewek na noc w specjalnym pojemniku na soczewki. Płyn do soczewek Complete w butelce 360 ml to ekonomiczny i rozsądny wybór dla osób, które stosują soczewki dwutygodniowe, miesięczne lub kwartalne.

Płyn do soczewek Complete – dostosowane do Twojego rytmu

Jeżeli stosujesz soczewki kontaktowe w trybie całodobowym, to oznacza, że będziesz rzadziej ściągał je z oka. Wówczas lepszym wyborem może być płyn do soczewek Acuvue RevitaLens o pojemności 100 ml. W ten sposób nie będziesz się narażać na sytuację, gdy Twój płyn do soczewek straci termin przydatności do użycia bo nie potrzebowałeś go codziennie.

Mała butelka płynu do soczewek to także idealna opcja na czas podróży lub na weekendowy wyjazd. Zobacz także dlaczego tak istotny jest termin ważności płynu do soczewek.

Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens – sprawdzona jakość

Płyny do soczewek Acuvue RevitaLens (dawniej Complete RevitaLens) to preparaty cieszące się dużym uznaniem wśród użytkowników. Renomowany producent Johnson & Johnson cieszy się zaufaniem klientów dzięki wysokiej jakości preparatom.

Płyny do soczewek Complete, wytwarzane przez Johnson & Johnson mają starannie opracowany skład. Zawarte w nim substancje aktywne likwidują zabrudzenia i osady z powierzchni szkieł kontaktowych. Odkażone soczewki są bezpieczne i nie niosą ryzyka zakażeń. Wysoka skuteczność w zabijaniu bakterii sprawia, że Twoje szkła kontaktowe będą zawsze sterylne.

Płyn do soczewek – jaki wybrać?

Ogromny wybór płynów do soczewek może przyprawić o mętlik w głowie. Każdy z nich ma podstawowe zadanie – oczyszczać soczewki i je z powodzeniem przechowywać, gdy to potrzebne. Część płynów może też nawilżać. Wybierając odpowiedni dla Twoich potrzeb preparat pielęgnacyjny, możesz skorzystać z naszego najnowszego rankingu najlepszych płynów do soczewek.

Jeżeli zamierzasz dopiero rozpocząć korzystanie z soczewek kontaktowych – powinieneś skonsultować się z optometrystą w sprawie odpowiedniego doboru soczewek i płynu pielęgnacyjnego. Wiele zależy od indywidualnych skłonności pacjenta i fizjologii oka.

Wraz z rozpoczęciem stosowania soczewek kontaktowych będziesz potrzebować, oprócz płynu pielęgnacyjnego, także pojemnik na soczewki. Zapoznaj się z naszym poradnikiem jak wybrać odpowiedni pojemnik na soczewki.