Najlepszy płyn do soczewek - ranking

Płyn do soczewek - jaki najlepszy? Zobacz nasz ranking!

POZYCJA PRODUKTY  

 

1

ranking soczewek miesięcznych 2021

płyn do soczewek EyeLove Comfort PLUS

 

Płyn do soczewek EyeLove Comfort  PLUS z hialuronianem sodu

Najpopularniejszy płyn do soczewek kontaktowych, dzięki swojemu kompleksowemu działaniu łączącego w sobie właściwości czyszczące i dezynfekujące wraz z nawilżającymi. Hialuronian sodu tworzy na soczewce swego rodzaju powłokę nawilżenia, która utrzymuje się na soczewce w trakcie użytkowania wydłużając uczucie komfortu o nawet kilka godzin w trakcie dnia.

WYBIERAM >

 

2Ranking soczewek miesięcznych 2021

płyn do soczewek EyeLove ultraComfort Smartpack

 

Płyn do soczewek EyeLove ultraComfort SmartPack 360 ml + 100 ml + pojemnik

Pozycja dla prawdziwych łowców okazji. Kupując jeden produkt otrzymujesz aż dwa płyny pielęgnacyjne do soczewek i jeden pojemnik do ich przechowywania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, na każdą kieszeń. Płyn EyeLove ultraComfort smartpack to doskonała czystość soczewek w przemyślanym wydaniu. Dzięki dwóm butelkom o różnych pojemnościach możesz mieć zawsze płyn do soczewek ze sobą. Czy to nie mądre rozwiązanie?

WYBIERAM >

 

3

Ranking soczewek miesięcznych 2021

płyn do soczewek EyeLove Comfort

 

Płyn do soczewek EyeLove Comfort

Kolejny z serii płynów EyeLove dedykowany tym razem dla użytkowników soczewek ceniących sprawdzoen i klasyczne wydania płynów do soczewek. Umiejętne połączenie składników płynu EyeLove Comfort sprawia, że nie tylko doskonale usuwa osady i zanieczyszczenia soczewek, ale też podnosi ich poziom nawilżenia.

WYBIERAM >
4

płyn do soczewek Acuvue Revitalens

 

Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens 360 ml

Płyn do soczewek od popularnego producenta soczewek - Johnson&Johnson. Przeznaczony do wszystkich soczewek miękkich silionowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych. Skutecznie eliminuje szkodliwe drobnoustroje i nieczystości zgromadzone na powierzchni soczewek podczas codziennego użytkowania. Ceniony za optymalną pojemność i wydajność oraz doskonałe działanie dezynfekujące.

WYBIERAM >
5

płyn do soczewek Opti-free Expres

 

Płyn do soczewek OPTI-FREE® Express® 355 ml

Jeden najpopularniejszych płynów do soczewek w Polsce. Produkowany przez cenionego producenta Alcon i wybierany przez użytkowników soczewek ze względu na kompleksowe działanie i skuteczne czyszczenie. Bardzo wydajny, a przez to ekonomiczny w użyciu.

WYBIERAM >
6

Krople do oczu EyeLove Dry Eye Drops

 

Płyn do soczewek EyeLove Natural 360 ml - hialuronian i alantoina

Nowość wśród płynów do soczewek, ze względu na swój ziołowy skład i naturalne działanie. Polecany jest więc alergikom. Płyn do soczewek EyeLove Natural z dodatkiem hialuronianu sodu oraz alantoiny, doskonale czyści i dezynfekuje, ale też nawilża i przynosi ukojenie. Ponadto, butelka płynu EyeLove Natural jest płaska, zajmuje więc mniej miejsca niż standardowe okrąłe butelki.

WYBIERAM >
7

płyn do soczewek Renu Multiplus

 

Płyn do soczewek Renu Multiplus 360 ml

Płyn, który nie tylko czyści i dezynfekuje, ale też zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się na powierzchni soczewek osadów białkowych. Pomaga również dłużej utrzymać wysoki komfort noszenia soczewek, dzięki skutecznemu rozpuszczaniu zanieczyszczeń czy osadów, które obniżają jakość widzenia i użytkowania soczewek. Płyn od popularnego producenta Bausch&Lomb.

WYBIERAM >
8

płyn do soczewek EyeLove Basic

 

Płyn do soczewek EyeLove Basic

Ten wielofunkcyjny płyn do soczewek jest doskonałym wyborem każdego użytkownika soczewek ceniącego ekonomiczne rozwiązania. EyeLove Basic jest jednak nie tylko atrakcyjny cenowo, ale również zapewnia wysoką jakość. Dzięki temu szybko znalazł się w gronie najpopularniejszych płynów do soczewek Bezokularow.pl. Doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich soczewek miękkich hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych.

WYBIERAM >
9

płyn do soczewek Opti-free PureMoist

 

Płyn do soczewek OPTI-FREE® PureMoist® 300 ml

Płyn do soczewek ze specjalnymi dodatkowymi właściwościami nawilżającymi, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii HydraGlyde Moisture Matrix. Podwójny system dezynfekujący zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie soczewek, wydłużając odczuwanie komfortu nawet do 16 godzin w trakcie dnia.

WYBIERAM >
10

płyn do soczewek Renu MPS


Płyn do soczewek Renu MPS 360 ml

Dedykowany osobom o wrażliwych oczach, płyn Renu MPS, ceniony jest za swoją sprawdzoną formułę i kompleksowe działanie. Czyści, dezynfekuje i bezpiecznie przechowuje wszystkie miękkie soczewki wielokrotnego użytku. Za produkcję płynu odpowiedzialny jest ceniony na całym świecie producent Bausch&Lomb.

WYBIERAM >