Problemy ze wzrokiem

Typowe potrzeby korekcji wzroku

 • Zmęczony okularami dwuogniskowymi?
 • Czy chcesz, aby Twoje oczy czuły się zdrowo i wygodnie?
 • Czy często wyjmujesz soczewki kontaktowe wcześniej, niż byś chciał?
 • Czy chcesz nosić świeże soczewki kontaktowe każdego dnia?
 • Czy chcesz zmienić, podkreślić bądź rozjaśnić swój kolor oczu?
 • Czy pragniesz soczewek kontaktowych, w których możesz spać?
 • Uprawiasz sport?
 • Masz alergie?
 • Czy masz astygmatyzm?

Zmęczony okularami dwuogniskowymi?

Trzymasz książkę blisko i słowa są rozmazane? Odsuwasz książkę i słowa znowu stają się wyraźne? Kiedy kończysz czterdzieści parę lat presbiopia staje się faktem. Pospolitymi objawami są zmęczenie oczu, bóle głowy przy czytaniu, pracy z bliska lub przy komputerze. Okulary to nie jedyny sposób korekcji tej wady. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia albo, gdy po prostu nie podoba Ci się pomysł noszenia okularów, soczewki kontaktowe mogą stanowić skuteczne rozwiązanie.

Chcesz świeżych, czystych soczewek kontaktowych każdego dnia?

Soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort Plus® – jednodniowe, miękkie soczewki kontaktowe z wyjątkowym systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu dla odświeżającego komfortu przez cały dzień, każdego dnia. Ponieważ po każdym użyciu są codziennie wyrzucane, nie ma potrzeby stosowania środków czyszczących i innych płynów pielęgnacyjnych. Soczewki kontaktowe marki DAILIES® czynią noszenie soczewek prostym i przyjemnym.

Uprawiasz sport?

Kiedy aktywnie spędzasz czas poza domem, w upale – czy to uderzając piłeczkę do tenisa czy to jeżdżąc na rowerze górskim albo grając w koszykówkę – nie powinieneś martwić się okularami.

Okulary pomagają Ci widzieć wyraźnie, ale mają również tendencję do łamania się i/lub zsuwania się z nosa, łatwo zaparowują.

Myślałeś kiedyś o korzystaniu z soczewek kontaktowych podczas uprawiania sportu? Soczewki kontaktowe zapewniają stabilne, ostre widzenie potrzebne wszystkim sportowcom na boisku, korcie tenisowym, bieżni itd. – bez zaparowania, dodatkowego pocenia się i ciągłego zsuwania, które są zmorą każdego użytkownika okularów.

 • Soczewki kontaktowe nie zaparowują
 • Soczewki kontaktowe nie zsuną Ci się z nosa podczas decydującej rozgrywki
 • Soczewki kontaktowe zapewnią Ci widzenie wolne od odblasków, jakich możesz doświadczyć, nosząc okulary

Jak wiadomo każdemu entuzjaście sportu, soczewki kontaktowe gwarantują wolne od przeszkód widzenie peryferyjne, w wyniku, czego zapewniają optymalne wyniki w sporcie.

Soczewki kontaktowe nie są jednak zastępstwem dla ochrony oczu. Podczas uprawiania sportu zaleca się noszenie odpowiednich gogli, masek itp.

Soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort Plus® zapewniają swobodę i wygodę osobom uprawiającym sport. Są to jednodniowe soczewki wykorzystujące unikalny system Nawilżania o Potrójnym Działaniu, utrzymujący nawilżenie soczewki od rana do wieczora. Ponieważ codziennie po użyciu są wyrzucane, nie jest wymagana ich pielęgnacja. Soczewki kontaktowe marki DAILIES® czynią noszenie soczewek prostym i przyjemnym.

Masz alergie?

Korzystaj z soczewek kontaktowych mając nawet alergię lub katar sienny.

Sezon wiosenno-letni dla alergików to prawdziwe wyzwanie. Nieważne, jaki jest powód, sezonowe alergie mogą spowodować, że Twoje oczy będą nadwrażliwe i podrażnione. Zwykłe miękkie soczewki kontaktowe mogą jeszcze pogorszyć ten stan. Zamiast sięgania z frustracją po okulary, zapytaj swojego specjalistę o jednodniowe soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort Plus®. Nie wymagają stosowania systemów pielęgnacyjnych. Każdego dnia zakładasz nową, świeżą parę soczewek, a wieczorem zdejmujesz ją i wyrzucasz. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i komfortowe.

Aby pomóc zapobiegać alergiom oczu, unikaj dotykania lub pocierania oczu i regularnie myj ręce wodą i mydłem. Najlepszą obroną jest unikanie alergenów, kiedy tylko możesz. Jeśli to niemożliwe, porozmawiaj ze swoim specjalistą o lekach dostępnych na receptę lub bez, takich jak leki antyhistaminowe i przeciwobrzękowe.

Czy masz astygmatyzm?

Z astygmatyzmem mamy do czynienia wtedy, gdy rogówka, czyli przednia część oka, ma nieregularną geometrię, co w efekcie daje nieostre widzenie bez względu na odległość. Dzięki innowacyjnej konstrukcji soczewek kontaktowych, astygmatyzm nie ogranicza już możliwości ich noszenia.

ALCON® Vision Care (dawniej CIBA VISION®) oferuje różne soczewki kontaktowe do korekty astygmatyzmu, włączając w to soczewki jednodniowe Focus® DAILIES® All Day Comfort, Focus® DAILIES® Toric i soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe AIR OPTIX® for Astigmatism. Dzięki szerokiej ofercie soczewki kontaktowe firmy ALCON® Vision Care (dawniej CIBA VISION®) mogą zostać dopasowane prawie każdej osobie z astygmatyzmem.

Mogą Cię zainteresować
Produkty z serii DAILIES®