Soczewki jednodniowe

Jesteś fanem jednodniowych soczewek kontaktowych, a może dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z soczewkami. Jednodniówki Biotrue® ONEday od Bausch+Lomb, dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia zapewnią Ci komfort użytkowania aż do 16 godzin. Soczewki Biotrue® ONEday można kupić w naszym sklepie bezokularow.pl także w wersji dla osób z astygmatyzmem i prezbiopią. Czytaj dalej!

Produkty z serii Biotrue® ONEday

Co wyróżnia jednodniówki Biotrue® ONEday od Bausch+Lomb?

 • Przepuszczalność tlenu na poziomie odpowiadającym zapotrzebowaniu otwartego oka
 • 78% wody w materiale - zawartość wody taka, jak w rogówce oka
 • Naśladują warstwę lipidową filmu łzowego, dzięki czemu nie podsychają
 • Ochrona oczu przed promieniowaniem UV*

Wypróbuj je już dziś, Twoje oczy będą Ci wdzięczne

używających soczewek jednodniowych uważa, że soczewki Biotrue® ONEday sprawiają, że ich noszenie jest łatwiejsze dla oczu.

używających soczewek jednodniowych uważa, że soczewki Biotrue® ONEday pozwalają na ostre i wyraźne widzenie.

Poznaj jednodniowe soczewki Biotrue® ONEday

Nowoczesne jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday jako pierwsze na rynku wykonane zostały z przełomowego materiału HyperGel ™ . Jego unikalne właściwości zapewniają wysoki poziom nawilżenia, który utrzymuje się przez 16h i pozwala na komfortowe noszenie soczewek przez cały dzień.

Jednodniowe sferyczne soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday od Bausch+Lomb są dla Ciebie, jeśli:

 • prowadzisz aktywny tryb życia

 • uprawiasz sport

 • spędzasz dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach

 • pracujesz przed komputerem lub w warunkach wykluczających noszenie okularów

 • szukasz sposobu korekcji wzroku za pomocą soczewek kontaktowych który zapewnia komfort nawet przez 16 godzin

Jednodniowe sferyczne soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday od Bausch+Lomb są dla Ciebie, jeśli:

 • prowadzisz aktywny tryb życia

 • uprawiasz sport

 • spędzasz dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach

 • pracujesz przed komputerem lub w warunkach wykluczających noszenie okularów

 • szukasz sposobu korekcji wzroku za pomocą soczewek kontaktowych który zapewnia komfort nawet przez 16 godzin

Biotrue® ONEday

Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności dostępne z dostawą 24h w bezokularow.pl. Najczęstsze objawy w przypadku krótkowzroczności to nieostry obraz do dali, a w przypadku nadwzroczności nieostry obraz do bliży, ból oczu oraz ból głowy. Jeśli je odczuwasz udaj się na wizytę u specjalisty, który pomoże wybrać soczewki optymalne do Twoich potrzeb.

Biotrue® ONEday for PRESBYOPIA

Multifokalne jednodniowe soczewki Biotrue® ONEday for PRESBYOPIA służą do korekcji prezbiopii, czyli wady wzroku pojawiającej się po ok. 40 roku życia. Wada ta pojawia się fizjologicznie i wynika ze zmniejszenia lub utraty zdolności akomodacji oka. Objawy to pogorszenie jakości widzenia w bliskich odległościach. Soczewki kontaktowe do korekcji prezbiopii są doskonałą alternatywą dla okularów progresywnych. Dzięki nim będziesz ostro i wyraźnie widzieć obiekty znajdujące się w dali, jaki i przeczytasz etykiety w sklepie lub zrobisz zakupy online na komputerze bez konieczności sięgania po okulary. W soczewkach zastosowano skuteczną optykę 3-Zone Progressive™ Design, która zapewnia wyraźne widzenie w bliży, dali i w odległościach pośrednich.

Biotrue® ONEday for ASTIGMATISM

Toryczne jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday for ASTIGMATISM służą do korekcji astygmatyzmu, czyli wady wzroku, która może powodować, że widziany obraz jest niewyraźny i rozmyty zarówno w bliży, jak i w dali. Objawy to także m.in. podwójne widzenie, ból oczu, ból głowy. Jeśli je odczuwasz, nie zwlekaj i udaj się na wizytę do specjalisty ochrony wzroku. Pomoże wybrać metodę korekcji, dzięki której poprawi się jakość Twojego widzenia oraz komfort życia. Soczewki Biotrue® ONEday zostały wyposażone w skuteczny system stabilizacji Peribalast.

Przeczytaj więcej

Od czego zacząć przygodę z soczewkami?

Soczewki kontaktowe są praktyczne, wygodne i doskonale sprawdzają się w korekcji powszechnych wad wzroku. Przede wszystkim w krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmie i prezbiopii. Łatwo się je zakłada i zdejmuje, zapewniają wysoki komfort używania i są niedrogie. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to rozwiązanie popularne, polecane i naprawdę bardzo praktyczne. Czy wiesz, od czego zacząć przygodę z soczewkami kontaktowymi?

Nie wierz w te mity na temat soczewek

Soczewki kontaktowe to bez wątpienia bardzo komfortowa alternatywa dla okularów korekcyjnych. Noszenie soczewek pozwala na skuteczną korekcję wad wzroku takich jak: astygmatyzm, niedowidzenie, nadwzroczność oraz prezbiopia. Przy tym podczas noszenia soczewek nie trzeba rezygnować z ulubionych aktywności. Niestety zarówno używanie soczewek kontaktowych, jak i ich higiena oraz pielęgnacja są obarczone wieloma mitami. To powoduje, że niektórzy mają obawy przed ich noszeniem. Dlatego w tym artykule obalimy najpopularniejsze mity związane z soczewkami kontaktowymi.

Błędy przy zakładaniu soczewek

Zakładanie soczewek jest proste, wymaga jednak pewnej wprawy, aby przeprowadzić tę czynność szybko i prawidłowo. Warto poświęcić chwilę i nauczyć się podstaw, by nie powielać typowych błędów. Najwięcej problemów przysparza przestrzeganie zasad higieny, które w tym przypadku mają kluczowe znaczenie. W końcu nie chcielibyśmy, aby do oka dostały się zanieczyszczenia i drobnoustroje. Poznaj typowe błędy przy zakładaniu i zdejmowaniu soczewek oraz dowiedz się, czego unikać.

Najczęściej zadawane pytania

 • Osób, które używają jednodniowych soczewek kontaktowych nie trzeba przekonywać, że jest to najwygodniejsza forma. Korzystając z soczewek jednodniowych rano wyciągamy z blistra nową parę, zakładamy na oczy, a na koniec dnia zdejmujemy i wyrzucamy je do kosza. Jednak nawet wtedy nie wolno zapominać o higienie rąk przed dotknięciem oka.

 • Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue® ONEday od Bausch+Lomb utrzymują 98% swojego nawilżenia do 16 godzin. Jest to na tyle długo, by cieszyć się komfortem ich użytkowania przez cały dzień. Jest możliwe dzięki zwartości wody w materiale HyperGel™, z którego zostały wykonane. Wynosi ona 78%, co odpowiada poziomowi uwodnienia rogówki. Ponadto soczewki zostały wyposażone w składnik naśladujący warstwę lipidową filmu łzowego, który zabezpiecza soczewki przed wysychaniem. Sprawdź nasza ofertę w bezokularow.pl

  • Jako jedyne hydrożelowe jednodniowe soczewki na rynku zostały wykonane w innowacyjnej technologii, dzięki czemu pozwalają na dotarcie optymalnej ilości tlenu do rogówki. 1
  • Utrzymują 98% swojego nawilżenia aż do 16 godzin.
  • Posiadają filtr UV*, a nie wszystkie soczewki na rynku go mają.
 1. * Filtr pomaga chronić oko przed dostępem szkodliwego promieniowania UV do rogówki i do wnętrza gałki ocznej. OSTRZEŻENIE: soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów lub gogli ochronnych pochłaniających promieniowanie UV, ponieważ nie zakrywają całego oka i strefy wokół niego. Obecnie nie określono skuteczności działania soczewek kontaktowych z filtrem UV w odniesieniu do zmniejszenia częstości występowania zaburzeń związanych z narażeniem na działanie promieniowania UV ani zapobiegania ich wystąpieniu. Należy jednocześnie nosić okulary ochronne pochłaniające promieniowanie UV zgodnie ze wskazaniami.
 2. ** Przed pierwszym założeniem soczewek należy skonsultować się ze specjalistą.
 3. 1. J.Rah M, Bednar K, Patient Satisfaction with Nesofilcon A Contact Lenses in Cher 4000 Subjects, Poster prezentowany podczas spotkania American Academy of Optometry, 2013.

Soczewki kontaktowe są wyrobami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 10 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.