Soczewki tygodniowe

Wśród soczewek kontaktowych nie ma dedykowanego produktu do noszenia tygodniowego. Pośród produktów do korekcji wzroku znajdziesz soczewki dwutygodniowe i miesięczne, które mogą być zamiennie noszone również jako soczewki tygodniowe. Użytkownik soczewek może wybrać, czy dany produkt może nosić w trybie tygodniowym, czy tak jak odgórnie zalecił producent 2-tygodniowo, albo miesięcznie.

 

 

 

Okulary często nie dają tyle swobody i komfortu, co soczewki. Dlatego właśnie coraz więcej osób woli postawić na dopasowane do ich wady wzroku soczewki kontaktowe. Spory wybór sprawia, że wybranie konkretnego modelu wcale nie jest takie proste. Świetną propozycją są soczewki tygodniowe, które są niedrogie, a przy tym znacznie bardziej funkcjonalne niż okulary czy modele jednorazowe. Wybierz soczewki kontaktowe tygodniowe w dobrej cenie i dokonaj u nas zakupu, aby cieszyć się wysoką jakością widzenia w każdej sytuacji.

Praktyczne soczewki kontaktowe tygodniowe

Dzięki soczewkom tygodniowym nie musisz wydawać zbyt dużej sumy pieniędzy, aby zyskać produkty, które zawsze gwarantują wygodę. Od teraz przestań przejmować się deszczem, śniegiem czy niekorzystnym oświetleniem. W każdej sytuacji będziesz mógł zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort widzenia. Dzięki temu całkiem zapomnisz o swojej wadzie wzroku i znów zyskać pełną wolność. Przejrzyj naszą bogatą ofertę soczewek kontaktowych tygodniowych, aby znaleźć model, który spełnia Twoje oczekiwania pod względem ceny, zastosowania i jakości. Z łatwością znajdziesz renomowane marki, które przystosowały swoje soczewki tygodniowe do Twojej wady wzroku, zarówno w przypadku astygmatyzmu, krótkowzroczności, dalekowzroczności, jak i nawet starczowzroczności.

W dodatku bardzo często takie soczewki kontaktowe tygodniowe nie musisz w ogóle ściągać. Przykładem takich soczewek są m.in. Air Optix czy ACUVUE OASYS. Te soczewki możesz nosić w trybie tygodniowym całodobowym bez zdejmowania lub dłużej, ale tylko gdy zdejmujesz je przed spaniem. To doskonała wiadomość dla alergików, u których środki do pielęgnacji soczewek wywołują alergie. W takim przypadku nie będziesz już potrzebować czyszczenia soczewek, jeśli nie będziesz ich zdejmować.

Soczewki tygodniowe bez zdejmowania – czy warto?

Czy wiesz, że istnieją też soczewki, których nie musisz zdejmować? Tak to znakomita opcja dla zapominalskich czy osób, które chcą maksymalnie ułatwić sobie życie. Wystarczy, że raz na tydzień zmienisz soczewki, aby zyskać idealną ostrość widzenia. Wreszcie nie musisz obawiać się podrażnień czy stanów zapalnych przez to, że znów zapomniałeś ściągnąć soczewki przed snem. Tym razem zyskujesz soczewki tygodniowe bez zdejmowania, które nie wymagają ich pielęgnowania, a i tak zawsze są odpowiednio nawilżone. W dodatku wykorzystano tutaj tworzywo, które przepuszcza tlen niemal na takim samym poziomie, jakbyś w ogóle nie miał założonych soczewek. Nagłe przebudzenie w nocy nie będzie wymagało pospiesznego zakładania soczewek czy okularów. Zawsze, niezależnie od pory dnia będziesz mógł cieszyć się doskonałą jakością widzenia. Kiedy zakupisz wysokiej jakości soczewki tygodniowe bez zdejmowania, nie musisz obawiać się też uczucia suchych czy zmęczonych oczu. Renomowani producenci zapewniają wtedy produkty, które przez równe 7 dni są w stanie zapewnić Ci odpowiedni poziom komfortu.

Soczewki tygodniowe – cena, która się opłaca

Kiedy porównasz kwotę, jaką musisz wydać na soczewki tygodniowe w porównaniu do modeli jednorazowych, szybko przekonasz się, że ta inwestycja naprawdę Ci się opłaca. Zawsze wydasz więcej pieniędzy, gdy będziesz kupować pojedyncze produkty. Jeśli zazwyczaj wybierasz najtańsze modele jednorazowe, to musisz wiedzieć, że mogą one wpływać na jakość widzenia czy Twoją wygodę. Lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w soczewki tygodniowe. Cena nawet za takie produkty od znanych i cenionych marek,  np. Acuvue, jest w zasięgu każdego. Do tego w zamian zyskujesz produkty, które nie wywołują podrażnień, a przy tym zapewniają prawidłowy poziom nawilżenia i niemal nie czuć ich w trakcie noszenia. To jednak przede wszystkim inwestycja w Twoją wygodę i ostrość widzenia, która pozwala Ci czerpać radość z życia i realizować się nawet mimo bardzo dużych wad wzroku.

Soczewki tygodniowe czy dwutygodniowe?

Poza tym musisz zdawać sobie sprawę z tego, że masz znacznie większy wybór niż tylko soczewki jednorazowe, które możesz nosić przez jeden dzień, czy też modele tygodniowe. Ciekawą propozycją, a do tego finansowo bardzo opłacalną, są soczewki kontaktowe dwutygodniowe. Wtedy na aż 14 dni znika problem związany z kupowaniem ich. Zadbaj o swoją wygodę i wypróbuj koniecznie także modeli dwutygodniowych.