Coopervision soczewki jednodniowe – jakie wybrać?

Soczewki Cooper Vision to jakość, której oczekujesz i potrzebujesz. Jeśli nigdy wcześniej nie nosiłeś soczewek, to zdecydowanie powinieneś rozpocząć swoją przygodę właśnie od modeli wyprodukowanych przez firmę Cooper Vision. Soczewki, pomiędzy którymi możesz wybierać, różnią się przede wszystkim czasem ich użyteczności. Zatem z jednej strony możesz zdecydować się na modele miesięczne lub też zakupić u nas soczewki Cooper Vision jednodniowe. Która opcja będzie dla Ciebie lepsza? To już bardzo indywidualna kwestia.

Jeśli cenisz sobie codzienną pielęgnację oka i dbanie o jego higienę, to zwróć uwagę na soczewki od Cooper Vision jednodniowe. Z drugiej strony nie musisz wtedy oczyszczać samych soczewek, co jest szczególnie ważne dla alergików. Wszystko dlatego, że często uczulają właśnie preparaty do czyszczenia soczewek. Do tego każdego dnia założysz nowe soczewki jednodniowe Coopervision, zatem unikniesz ryzyka przenoszenia alergenów i występowania przykrych dolegliwości związanych z alergią. Tego typu modele jeszcze bardziej minimalizują możliwość wystąpienia infekcji takich jak zapalenie rogówki czy spojówki. Lubisz pływać w basenie? Wtedy także najlepiej wybrać tego typu modele od Cooper Vision. Soczewki jednodniowe możesz wtedy spokojnie zmienić po wyjściu z pływalni i już o nic się nie martwić. W takim przypadku doskonale sprawdzą Ci się nasze zestawy, składające się nawet z 90 szt. soczewek, które są dostępne do tego w korzystnej cenie.

Soczewki Cooper Vision miesięczne – wygoda na długo

Nie da się ukryć, że soczewki kontaktowe Cooper Vision miesięczne są cenione przede wszystkim za dwie najważniejsze zalety – za korzystną cenę i gwarancję komfortu. Dzięki temu, że kupujesz je raz na miesiąc i nosisz je bez przerwy, sporo oszczędzasz. Zresztą nie chodzi tutaj jedynie o oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Oferujemy także modele, które nie musisz ściągać na noc, więc tuż po przebudzeniu będziesz mógł cieszyć się prawidłową ostrością widzenia.

Warto jednak regularnie dbać o higienę oczu i pielęgnować modele od Coopervision. Soczewki wtedy będą prawidłowo oczyszczone z zanieczyszczeń czy pyłków. Ma to szczególne znaczenie dla alergików czy osób, które mają bardzo wrażliwe oczy. Dodatkowe dbanie o soczewki Cooper Vision miesięczne na pewno nie zaszkodzi, a przy tym pozwoli całkowicie wyeliminować ryzyko pojawienia się infekcji narządu wzroku.

Zyskaj zatem wygodę, której oczekujesz i całkowicie zapomnij o swoich problemach ze wzrokiem. Ciesz się nawilżeniem na najwyższym poziomie z soczewkami kontaktowymi Cooper Vision.

Produkty Cooper Vision:

Soczewki miesięczne sferyczne dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością

Soczewki miesięczne Biofinity®

Silikonowo-hydrożelowe miesięczne soczewki sferyczne dostępne w opakowaniach pakowanych po 3szt. i 6szt. Zostały wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Aquaform®. Dużym atutem soczewek jest ich miesięczny tryb wymiany - można bez obaw w nich spać! Soczewki zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień.

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys™

Soczewki z systemem Digital Zone OpticsTM, zaprojektowane dla osób spędzających dużo czasu przed monitorem komputera. Technologia wykorzystana przy produkcji zapobiega uczuciu zmęczonych oczu spowodowanym wielogodzinnym wpatrywaniem się w ekrany LCD.

Soczewki Clariti Elite

Silikonowo-hydrożelowe soczewki sferyczne. Dużym plusem tych soczewek jest ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB. Cooper Vision do produkcji soczewek Clariti® wykorzystał technologię Advanced Edge Technology™.

Proclear Sphere

Miesięczny odpowiednik soczewek Proclear 1-day.

Soczewki o wysokich mocach

Soczewki Biofinity XR

Soczewki o poszerzonym zakresie mocy, zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych z dużą krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem

Soczewki toryczne Biofinity Toric

Miesięczne soczewki korygujące wadę jaką jest astygmatyzm. Biofinity Toric cechuje wysoki dopływ tlenu do oczu dzięki silikonowo-hydrożelowemu materiałowi z jakiego zostały wykonane.

Soczewki Clariti toric

Soczewki dla astygmatyków zapewniają stabilne widzenie i komfort przez cały dzień.

Soczewki toryczne o dużych mocach

Soczewki Biofinity XR toric

Dedykowane osobom z wysokim astygmatyzmem. Soczewka zapewnia wysoki komfort użytkowania dzięki ograniczonej rotacji (przesunięciom) soczewki na oku oraz bardzo szybkiej stabilizacji.

Soczewki progresywne dla osób z prezbiopią (inaczej starczowzroczość)

Soczewki Biofinity Multifocal

Soczewki wieloogniskowe korygujące starczowzroczność przy wykorzystaniu technologii Balanced Progressive™, zapewnią dobre widzenie przedmiotów w każdej odległości.

Proclear Multifocal

Miesięczne soczewki progresywne z rodziny Proclear, zapewniające komfort nawet do 12 godzin!

Clariti Multifocal

Soczewki dla osób z presbiopią, które zapewniają wyraźne widzenie od rana do nocy.

Soczewki progresywne o wysokich mocach

Proclear multifocal XR

Soczewki progresywne o szerokim zakresie mocy sferycznej od -20,00 do + 20,00 Dioptrii.

Soczewki jednodniowe sferyczne dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością

Soczewki jednodniowe Clariti 1 day

Sferyczne soczewki jednodniowe, które gwarantują wygodę i komfort przez cały dzień. Charakteryzują się wysoką zawartością wody.

Soczewki Biomedics 1 day Extra

Jednodniowe soczewki sferyczne o wyjątkowej jakości.

Soczewki jednodniowe MyDay®

Sferyczne soczewki jednodniowe. Cooper Vision do ich produkcji wykorzystał przełomową technologię Smart Silicone™, która łączy ze sobą wysoki poziom przepuszczalności tlenu z dużym nawodnieniem soczewki. Dodatkowym atutem jest ochrona UV.

Proclear 1 day

Soczewki jednodniowe o bardzo wysokim uwodnieniu, odpowiednie dla osób z problemem suchego oka.

Soczewki jednodniowe toryczne dla osób z astygmatyzmem

Soczewki jednodniowe Clariti 1day toric

Korygują astygmatyzm. Branżowe czasopismo Optician przyznało tym soczewkom nagrodę Soczewki Kontaktowej Roku 2012.

Soczewki jednodniowe Biomedics 1 day Extra toric

Soczewki biomedics z dodatkową korekcją astygmatyzmu.

MyDay® toric

Bardzo miękkie soczewki jednodniowe dla osób z astygmatyzmem.

Soczewki jednodniowe progresywne dla osób z prezbiopią

Clariti 1day Multifocal

Wykonane ze zdrowego silikonowo-hydrożelowego materiału, korygują starczowzroczność.

Proclear 1 day Multifocal

Zapewniają wyraźne widzenie w każdej odległości.

Soczewki konwencjonalne

Proclear Sphere

Soczewka konwencjonalna o niestandardowej krzywiźnie i szerokim zakresie mocy.

Proclear Sphere RX

Soczewka konwencjonalna przeznaczona do korekcji wady sferycznej
w zakresie do +/- 35.00 D.

Proclear Tailor Made Toric

Soczewka konwencjonalna do osób z astygmatyzmem.