Soczewki Biofinity Energys

Zalety soczewek Biofinity Energys

Ochrona dla zmęczonych oczu

Zastosowano tutaj specjalną metodę, która ma na celu sprostać oczekiwaniom współczesnych użytkowników sprzętów cyfrowych. Dzięki innowacyjnej metodzie możesz korzystać z soczewek Biofinity Energys w trakcie pracy czy czasu wolnego, a przy tym nie martwić się o ból oczu czy uczucie zmęczenia i podrażnienia. Wszystko to pozytywnie wpłynie na Twoją produktywność i efektywność w trakcie pracy.

Najwyższy poziom nawilżenia

Pełen komfort podczas noszenia soczewek zyskasz jedynie wtedy, gdy zapewnią Ci one odpowiednie nawilżenie. Na szczęście modele Biofinity Energys wyróżniają się tym, że zastosowano tutaj technologię  Aquaform, która zapewnia zatrzymanie niezbędnej ilości wody w soczewce. Zatem już nie musisz obawiać się uczucia suchych oczu, co jest prawdziwą bolączką pracowników biurowych.

Wysoka jakość widzenia

Oczywiście soczewki Biofinity Energys gwarantują też to, co najważniejsze, czyli korekcję wzroku na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawia, że możesz wyeliminować problemy z nieostrym widzeniem związane z Twoją wadą. Ponadto wreszcie zobaczysz świat w wysokiej rozdzielczości tak samo z bliska, jak i z daleka.

Dopasowanie soczewki do oka

Nie można też nie wspomnieć o tym, że produkty Biofinity Energys są bardzo łatwe do zakładania i zapewniają niezbędną stabilność, co jest ważne, aby je odpowiednio dopasować. Przylegają zatem do gałki ocznej w taki sposób, żeby ich noszenie już Cię nie zatrzymywało podczas realizowania kolejnego celu.

Miesięczne soczewki Biofinity Energys

Już teraz możesz zakupić soczewki miesięczne, dzięki którym zyskasz wreszcie upragnioną swobodę. Soczewki Biofinity Energys są pakowane po 3 sztuki oraz 6 sztuk, więc w zależności od tego, czy masz wadę wzroku jednakową na obu oczach, czy też nie, możesz kupować soczewki raz na kilka miesięcy. Przez ten czas całkowicie zapomnisz o swojej wadzie wzroku. Niech już nic Cię nie ogranicza! W dodatku zastosowana tutaj technologia sprawia, że nie musisz przez cały miesiąc ściągać swoich soczewek Biofinity Energys. Mogą być zatem noszone jako soczewki dzień-noc. Te soczewki to prawdziwy hit dla osób ciągle zapracowanych i aktywnych.