Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

ZESTAW BLACK WEEKS: EyeLove Comfort 2x100 ml

Twoja cena: 24,98 PLN
Towar chwilowo niedostępny.

Nawilżanie
Płyn EyeLove Comfort zawiera pochodną celulozy (hydroksypropylometylocelulozę), która chroni soczewki przed szybkim odwodnieniem. Przylega ona do powierzchni soczewek kontaktowych za pomocą siły elektrostatycznej. Połączenie jest trwałe i silne, zatem soczewki są nawilżone na długi czas.

Czystość soczewek

Kompleksowe właściwości cytrynianu (czynniki chelatujące) potrafią zerwać spoiwa natury elektrostatycznej, osłabiając w ten sposób strukturalną integralność osadu i powodując, że jest on bardziej podatny na rozpuszczenie i zniknięcie z powierzchni soczewki kontaktowej. Wapń zbierający się na soczewce przez wiele godzin w ciągu dnia jest z powodzeniem rozpuszczany. Soczewki są czyste i świeże.

Świeżość
Noszenia soczewek kontaktowych jest dłuższe o 2 godziny z EyeLove Comfort niż z innymi płynami wielofunkcyjnymi (zwykle jest to 10 godzin, natomiast z EyeLove Comfort soczewki można nosić przez 12 godzin). Jest to możliwe dzięki większemu komfortowi noszenia soczewek, a to za sprawą wyższego stopnia nawilżenia.

 

wykres komfort oczu w soczewkach

Skład: chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer, metylohydroksypropyloceluloza, wersenian disodu, 0,002%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001%, woda oczyszczona.

Opinie o ZESTAW BLACK WEEKS: EyeLove Comfort 2x100 ml

zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

W sklepie Bezokularow.pl są dostępne następujące formy dostawy:

  • Przesyłka kurierska inPost: Przedpłata: 15,90 zł, pobranie 17,90 zł
    (darmowa dostawa od 80 zł z sprawdź warunki)
  • Paczkomaty InPost: przedpłata: 15,99 zł, pobranie 17,99 zł
    (darmowa dostawa od 80 zł z sprawdź warunki)
  • Odbiór osobisty: Żydowo, Warszawa (odbiór osobisty zawsze za 0,00 zł)

 

Formy płatności dostępne w Bezokularow.pl:

  • Przedpłata - szybkie płatności
  • Za pobraniem - płatność przy odbiorze

Opinie i recenzje mogą wystawiać jedynie zarejestwowani klienci bezokularow.pl, którzy kupili dany produkt. Po moderacji publikujemy pozytywne oraz negatywne komentarze.