Soczewki kontaktowe Ultra

Soczewki kontaktowe Ultra od Bausch&Lomb to zupełna nowość na rynku. Soczewki są idealne dla osób korzystających z urządzeń elektronicznych. Zapewniają wygodę i komfort podczas całodziennego noszenia i pracy na przykład przy komputerze czy na urządzeniach mobilnych. Eliminują zmęczenie i zaczerwienienie oczu, pozostawiając je czyste, białe i lśniące.

W dzisiejszych czasach spędzamy przed ekranem urządzeń elektronicznych większość dnia, często wiele godzin przebywamy przy komputerze, zerkając również na ekran naszego smartfona. Natomiast po powrocie do domu bardzo ochoczo zasiadamy przed ekran telewizora czy laptopa. Przez taki styl życia nasze oczy narażone są na wysuszenie i przemęczenie, co w soczewkach kontaktowych może być jeszcze bardziej dla nas i dla naszych oczu dotkliwe.

Soczewki kontaktowe od Bausch&Lomb – Ultra, zostały stworzone właśnie z myślą o takich osobach, pomagając minimalizować skutki spędzania wielu godzin przed ekranami urządzeń elektronicznych.

Ultra od Bausch&Lomb

Nowe soczewki kontaktowe Ultra to soczewki sferyczne (krótkowzroczność, dalekowzroczność), które posiadają wysoki poziom uwodnienia. Dzięki tej właściwości są wygodne przez wiele godzin, nawet do 16 godzin noszenia soczewek z zachowaniem blisko 95% nawilżenia.

Producent Bausch&Lomb wprowadził soczewki na rynek z myślą o aktualnym stylu życia ludzi, którzy potrzebują wyjątkowego produktu odpowiedniego do prowadzonego trybu pracy.

Soczewki kontaktowe Ultra występują w opakowaniach 3-sztukowych, preferowanych przez osoby mające dwie różne wady na obu oczach, a także 6-sztukowych, gdy wada wzroku jest na obu oczach taka sama – zapas starczy na użytkowanie przez 3 miesiące.