Soczewki Dailies Aquacomfort Plus

Jednodniowe soczewki jeszcze nigdy nie były tak komfortowe, jak modele Dailies Aqua Comfort Plus. Idealne dla zabieganych, początkujących oraz podróżujących. Przekonaj się, jak wiele korzyści zyskasz, kiedy postawisz na te soczewki kontaktowe wyprodukowane przez firmę Alcon Vision Care.

Jednodniowe soczewki Dailies Aqua Comfort Plus

Oferowane przez nas soczewki Dailies Aquacomfort to modele jednorazowe, dlatego też należy je codziennie ściągać i zmieniać. W opakowaniu znajdziesz aż 90 sztuk w naprawdę korzystnej cenie, która się opłaca. Kup soczewki raz na 3 miesiące i ciesz się przez ten czas wolnością i najwyższą jakością widzenia. Przekonaj się, że modele Dailies Aqua Comfort Plus 90 to nowoczesne rozwiązanie idealne dla osób ciągle zabieganych. Nie trać życia na kiepską ostrość i zniekształcone kształty. Wypróbuj te soczewki, aby zobaczyć, że ich zakładania i noszenie jest naprawdę komfortowe.

Co zyskujesz, gdy kupujesz soczewki Dailies Aquacomfort Plus?

Pełne nawilżenie

Zastosowana najnowsza technologia sprawia, że przy soczewkach Dailies Aquacomfort Plus 90 szt. zyskujesz aż potrójny system nawilżenia. Poczujesz różnicę już od pierwszych chwil od momentu ich założenia. Nosząc je, poczujesz się naprawdę komfortowo i swobodnie. Przestań martwić się o podrażnienia czy efekt suchego oka. Z tymi soczewkami na pewno Ci to nie grozi.

Natychmiastowe dopasowanie soczewek do oka

Wykorzystany materiał Nelfilcon A gwarantuje, że już po kilku chwilach od założenia tych soczewek poczujesz, jak dopasowują się do Twojego oka. Nie musisz nic więcej robić, po prostu Dailies Aquacomfort zrobią to za Ciebie i zapewniają też taką wygodę podczas ich użytkowania, jakiej oczekujesz.

Jakość widzenia, której oczekujesz

Kiedy zakładasz soczewki kontaktowe, chcesz od razu zyskać pełną ostrość i wysoką rozdzielczość. Modele Dailies Aqua Comfort Plus są w stanie Ci to zapewnić. Stworzone z myślą o osobach, które każdego dnia mierzą się z takimi wadami wzroku, jak dalekowzroczność czy też krótkowzroczność. Dzięki nim będziesz w stanie nawet zapomnieć o swoich problemach ze wzrokiem.

Delikatne dla oka

Jeśli masz wrażliwe oczy to powinieneś sięgać właśnie po soczewki Dailies Aqua Comfort Plus. Lekka formuła i nowoczesny oraz odpowiednio nawilżony materiał sprawiają, że na pewno nie podrażnisz sobie oczu. Nawet po kilku godzinach ich noszenia Twoje oczy nadal będą w doskonałej formie.

Dailies Aqua Comfort Plus – opinie

Nasi klienci wręcz pokochali soczewki Dailies Aqua Comfort Plus, a wszystko, dlatego że są one bardzo wygodne. Idealne dla osób w każdym wieku, a także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi.

W dodatku Dailies Aquacomfort Plus 90 szt. wystarczają na ok. 3 miesiące codziennego użytkowania. To też opcja, na której uda Ci się zaoszczędzić pieniądze. Po prostu zakładasz je od rana i z łatwością ściągasz wieczorem. Wszystko to sprawia, że z soczewkami Dailies Aqua Comfort Plus 90 już nie musisz tracić czas na ich pielęgnowanie.

Zwróć uwagę też na to, że pozytywne opinie na temat modeli Dailies Aquacomfort Plus dodają osoby aktywne, zapracowane, ceniące sobie wygodę, alergicy czy osoby o wrażliwych oczach. Tak naprawdę w każdym przypadku opłaca Ci się wybrać właśnie te soczewki kontaktowe.