Soczewki circle lens

Czym są soczewki circle lens? Zostały one zaprojektowane po to, aby widocznie powiększyć Twoje oczy. Dzięki temu spojrzenie staje się głębsze i zachwycające. Sekretem tych kolorowych soczewek jest to, że koloryzujący pigment jest większy, niż ma to miejsce w przypadku standardowej tęczówki. Wszystko to sprawia, że oko staje się natychmiast większe.

Kiedy warto wybrać soczewki circle lens?

Zastanawiasz się, skąd się bierze fenomen soczewek circle lens? Otóż duże tęczówki stały się synonimem młodości i dodawały uroku każdej osobie, która mogła się nimi pochwalić. Wtedy do gry wkroczyły soczewki circle lens, które stały się najpierw absolutnym hitem w Azji, a później zyskały popularność także w Europie i w obu Amerykach. Już teraz każdy, kto marzy o posiadaniu dużych oczu i niewinnego, niemal dziecięcego spojrzenia, może uzyskać taki efekt po założeniu tych soczewek.

Możesz nosić soczewki circle lens każdego dnia. Z powodzeniem dodadzą Ci uroku, a nawet całkowicie odmienią Twój wygląd. Takie soczewki kolorowe sprawią, że będziesz wyglądać młodziej, a Twoje spojrzenie stanie się bardziej hipnotyzujące. Jeśli chcesz, możesz też zdecydować się na kolor soczewek, który dopasuje się do Twojej eleganckiej czy imprezowej stylizacji. Każdy i w każdej sytuacji będzie zachwycająco wyglądać w soczewkach circle lens.

Bezpieczne i wygodne soczewki circle lens

Wysokiej jakości soczewki circle lens nie różnią się niczym od standardowych modeli. Jednak trzeba pamiętać o tym, że konieczne jest przestrzeganie konkretnych zasad podczas zakładaniach ich i ściągania. Przeczytaj ulotkę, dołączoną przez producenta, aby mieć pewność, na co zwrócić uwagę w trakcie zakładania soczewek. Cały proces jest naprawdę intuicyjny, więc na pewno szybko opanujesz tę sztukę. Zwróć uwagę także na to, że soczewki circle lens mogą być modelami jednorazowymi, które należy ściągać przed spaniem i nie nosić dłużej niż 16 godzin. Do wyboru są także modele miesięczne, które trzeba z kolei zdejmować wieczorem i zakładać od rana. W tym przypadku niezbędna jest też codzienna pielęgnacja soczewek. Dzięki oczyszczeniu ich powierzchni z zanieczyszczeń, osadów białkowych i drobnoustrojów, noszenie soczewek circle lens będzie całkowicie bezpieczne.

Jakie soczewki circle lens wybrać?

Do wyboru masz wiele różnych modeli soczewek circle lens. Różnią się one zarówno kolorem, jak i średnicą. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że standardowo ludzka tęczówka ma średnicę, wynoszącą 8-12 mm. Kiedy założysz soczewki circle lens, możesz uzyskać efekt, sięgający 13-15 mm. Przed zakupem koniecznie sprawdź, ile wynosi średnica modeli, które zwróciły Twoją uwagę.

Zastanów się też, czy potrzebujesz soczewek circle lens zerówek, a może modeli korekcyjnych, gdy borykasz się z jakimiś wadami wzroku. Wcześniej najlepiej udaj się do specjalisty, który oceni, jaka jest Twoja wada i czy są jakiekolwiek przeciwwskazania do noszenia soczewek kontaktowych.

Spójrz, ile kosztują soczewki circle lens, jak widzisz, ich cena nie odbiega bardzo od standardowych soczewek kolorowych. Możesz zakupić je już od ok. 40-50 zł. Jak wybrać najlepsze soczewki circle lens? Stawiaj na sprawdzone marki, takie jak Dailies Freshlook Illiminate.