Soczewki Air Optix Aqua night & day

Noszenie soczewek kontaktowych jeszcze nigdy nie było tak wygodne. W końcu Air Optix Night & Day możesz mieć założone na oczy bez obaw przez 30 dni i nocy – to tzw. soczewki całodobowe. Ogromna w tym zasługa wykorzystania nowoczesnej technologii i konstrukcji. Po prostu zachwycisz się jakością, wytrzymałością oraz wygodą, jaką zapewniają soczewki Air Optix Night & Day Aqua. Tym bardziej że w naszym sklepie znajdziesz je w różnych wersjach ilościowych – idealnie dopasowanych do Twojej wady wzroku i potrzeb.

Jak nosić Air Optix Night and Day?

Jeśli chcesz nosić soczewki Air Optix Day & Night przez 30 dni i 30 nocy, to nie musisz pamiętać o ich pielęgnacji. W końcu te innowacyjne modele wykorzystują technologię stałego nawilżenia i odporności na zanieczyszczenia. Dzięki temu mniej osadza się na nich zabrudzeń, a przy tym nie musisz obawiać się wystąpienia podrażnień czy zaczerwienień. Pamiętaj tylko o tym, że modele Air Optix Night & Day Aqua 3 szt. lub w innym opakowaniu należy czyścić jedynie po ich zdjęciu. Specjaliści zalecają zdejmowanie nawet soczewek całodobowych, raz na jakiś czas, by zadbać o higienę dla jeszcze lepszych efektów noszenia i widzenia. Wtedy zaopatrz się w specjalny płyn do czyszczenia soczewek i pojemnik, a następnie zadbaj o to, aby poprawnie przeprowadzić proces czyszczenia oraz aby soczewki spędziły w tym preparacie kilka godzin. W ten sposób pozbędziesz się zabrudzeń z palców, ale też będziesz je przechowywać w odpowiednich warunkach, które nie wpłyną negatywnie na ich funkcjonalność. Poza tym Air Optix Night & Day Aqua są tak łatwe w użytkowaniu, że ich noszenie sprawi Ci czystą przyjemność.

Czy soczewki Air Optix Night & Day Aqua są bezpieczne?

Zwróć uwagę na to, że soczewki z naszego sklepu są w pełni bezpieczne dla Twojego wzroku. Dlatego bez obaw możesz wybierać nawet warianty w większych opakowaniach – szczególnie popularne są Air Optix Night & Day Aqua 3 szt. W końcu wyróżniają się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz skutecznym korygowaniem wzroku. Dzięki temu te soczewki są nie tylko tak skuteczne, ale też poprawiają jakość Twojego wzroku, co pozwoli Ci na bezproblemowe wykonywanie codziennych obowiązków.

Dlaczego warto nosić soczewki Air Optix Night & Day Aqua?

Maksymalna wygoda w połączeniu z ogromną funkcjonalnością – właśnie to sprawia, że soczewki Air Optix Night & Day są tak popularne. W końcu nie tylko doskonale radzą sobie z zabrudzeniami dzięki nowoczesnej powłoce, ale również wyróżniają się delikatnym i zdrowym silikonowo-hydrożelowym materiałem. Dzięki temu masz pewność, że nie podrażnią Twoich oczu. Ogromne znaczenie ma także możliwość noszenia soczewek Air Optix Day and Night w trybie całodobowym. Po prostu tych modeli nie musisz zdejmować na popołudniową drzemkę czy na noc. To też dobra opcja na długie imprezy, które będą trwały całą noc. Dlatego przekonaj się, jak wygodne i praktyczne są modele Air Optix Night & Day!