Soczewki kontaktowe MyDay

Wybór jednodniowych soczewek kontaktowych jest obecnie bardzo duży. Są dostępne w wielu miejscach, wykonane z nowoczesnych materiałów, posiadają różne stopnie uwodnienia i parametry. Bardzo ważne jest jednak, aby w tak szerokim asortymencie nie pogubić się i znaleźć ten produkt, który będzie zarówno zdrowy, higieniczny, jak i komfortowy dla naszych oczu, zapewniając wyraźne widzenie w każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej. Soczewki kontaktowe są przecież z nami przez większość naszego życia, a wzrok to jeden z najważniejszych narządów. Dlatego warto zdecydować się na solidny produkt od znanej marki typu soczewki Cooper Vision MyDay.

Czym wyróżniają się soczewki MyDay?

Soczewki kontaktowe MyDay to jedna z najnowszych propozycji dla tego segmentu od firmy Cooper Vision. Te soczewki sprostają wymaganiom także tych osób, które szukają czegoś wyjątkowego. Nowoczesna technologia i materiał silikonowo-hydrożelowy gwarantują odpowiedni poziom przepuszczalności tlenu do rogówki oka – dzięki czemu są bardzo zdrowe, ponieważ nasze oczy mogą swobodnie „oddychać”. Unikalna struktura materiału zapewnia równowagę dla transmisji tlenu, a sama soczewka gwarantuje komfort przez cały dzień. MyDay posiadają bardzo ważne dla ochrony oczu filtry UVA i UVB, które oczywiście najważniejsze są w okresie wiosenno-letnim, ale również w zimie – szkodliwe promieniowanie jest obecne w każdej porze roku i może być tak samo niebezpieczne dla naszych oczu.

Dlaczego warto stawiać na soczewki jednodniowe MyDay?

Jednodniowe soczewki kontaktowe to najzdrowsza opcja korekcji wzroku jeśli chodzi o szkła kontaktowe. Codziennie na nasze oczy nakładamy nowe soczewki, wyciągnięte ze sterylnego blistra, a wieczorem zużytą soczewkę wyrzucamy do kosza – dzięki temu na ich powierzchni nie zdążą osadzić się szkodliwe osady lipidowo-białkowe.

Właśnie z tego powodu soczewki jednodniowe MyDay to najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ nie musisz przejmować się ich codzienną pielęgnacją, czyli czyszczeniem w płynie do soczewek oraz przechowywanie w specjalnym pojemniczku. Zaoszczędzisz tym samym czas, który moglibyśmy przeznaczyć na zupełnie coś innego. Noszenie soczewek jednodniowych jest zatem łatwe, szybkie i przyjemne.

Soczewki MyDay – kiedy warto je wybierać?

Szukasz ekonomicznego, a do tego naprawdę praktycznego rozwiązania? Zatem soczewki MyDay w większych opakowaniach po 30 czy nawet 90 sztuk, to opcja właśnie dla Ciebie. Dzięki temu zyskasz zapasy na cały miesiąc, a do tego zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Przy okazji wiesz, że zawsze będziesz mieć w domu zapas ulubionych szkieł. Tym bardziej że soczewki Cooper Vision MyDay są tak wygodne podczas pracy, czytania, nauki lub po prostu w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Dodatkowo te produkty zapewniają Ci wysoki poziom nawilżenia, więc jeszcze dłużej będziesz cieszyć się ich wysoką jakością. Zadbaj o skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB, a do tego ciesz się upragnioną ostrością widzenia z nowoczesnymi soczewkami MyDay.

Dla kogo są toryczne soczewki kontaktowe MyDay?

Wysoki poziom stabilizacji, powłoka silikonowo-hydrożelowa, a także ochrona przed promieniowaniem UV – to tylko podstawowe cechy, wyróżniające toryczne soczewki MyDay CooperVision. Przy ich pomocy astygmatyzm na pewno nie wpłynie negatywnie na Twój komfort. Tym bardziej że te produkty charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza, co gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia. Dlatego bardzo szybko zapomnisz o podrażnieniach czy zaczerwienionych oczach. Dodatkowo toryczne modele od MyDay mają kształt odpowiedni dla oka astygmatyka, więc szkła na pewno nie będą się przemieszczały. Kolejną cechą charakterystyczną dla MyDay soczewki jest innowacyjny system widzenia. To właśnie on sprawia, że codziennie będziesz cieszyć się doskonałą ostrością. Od teraz każdego dnia możesz czuć tę świeżość i nawilżenie, bo szkła toryczne są dostępne w trybie jednodniowym.