Gwarancja satysfakcji EyeLove Comfort

Gwarancja Satysfakcji
lub zwrot pieniędzy

Kup soczewki EyeLove - jeżeli się nie sprawdzą, zwrócimy Ci pieniądze!
produkty eyelove

Jesteśmy pewni, że soczewki EyeLove Comfort, EyeLove Exclusive PRO oraz EyeLove Deluxe to produkty świetnej jakości. Żeby jednak dodać tej pewności naszym Klientom wprowadzamy Gwarancję Satysfakcji. Nie będziesz zadowolony z jakości naszych soczewek? Zwrócimy pieniądze. Szybko i bez problemu. Oto zasady:
 

 1. Dokonaj zakupu soczewek EyeLove Comfort, EyeLove Exclusive PRO lub EyeLove Deluxe w dowolnej konfiguracji (opakowanie 3 szt., 6 szt.) i wypróbuj soczewki.
 2. Jeśli z jakiegoś powodu nie spełnią Twoich oczekiwań zwrócimy pieniądze.
 3. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie pozostałych soczewek z pudełka wraz z formularzem zwrotu.
 4. Decyzję o zwrocie należy podjąć maksymalnie po przenoszeniu pierwszej pary soczewek. Innymi słowy, decyzję o zwrocie musisz podjąć po przenoszeniu maksymalnie jednej sztuki soczewki z danej mocy jeśli masz różne wady na oku lewym i prawym lub po przenoszeniu maksymalnie jednej pary jeśli masz jednakową wadę wzroku na oku lewym i prawym.
 5. Informacja o chęci zwrotu soczewek powinna być przekazana drogą mailową.
 6. Zwrotu można dokonać bezpłatnie jednym z trzech dostępnych sposobów:
  - DPD (tylko jeśli w momencie składania zamówienia została wybrana ta opcja doręczenia) https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/zwroty-przesylek-dpd/
  - Paczkomatem inPost: https://szybkiezwroty.pl/bezokularow
  - Pocztą Polską https://ezwroty.poczta-polska.pl/ i wybierz z listy: bezokularow.pl
  Szczegóły na: https://www.bezokularow.pl/zwrot-produktu
 7. Zwrot pieniędzy nastąpi na konto bankowe wskazane przez klienta w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania soczewek.
 8. Klient, który dokonał raz zwrotu nie może ubiegać się o zwrot ponownie jeśli zdecyduje się kupić soczewki po raz kolejny.
 9. Gwarancja Satysfakcji może być przyjęta jeżeli otrzymamy informację i pozostałe soczewki w czasie 6 tygodni od daty zakupu soczewek EyeLove przez klienta.

 

Adres na który należy kierować zwrot:

Zwroty - eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Swiętego Jana Pawła II 21