banner eyelove deluxe

Jeżeli Twoje oczy pragną odrobiny luksusu, to są soczewki stworzone dla Ciebie. Kiedy założysz je na oczy - już nigdy nie wrócisz do swoich dawnych soczewek.

EyeLove DeLuxe to soczewki kontaktowe najwyższej jakości, wykonane z najbardziej nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Soczewki są bardzo delikatne, gładkie i cienkie. Niemal niewyczuwalne na oczach.

Współczynnik tlenoprzepuszczalności w EyeLove DeLuxe to aż Dk/t=161, co dorównuje najlepszym soczewkom całodobowym, a im więcej tlenu dociera do rogówki, tym oczy są zdrowsze, bardziej lśniące.

Na soczewce znajduje się znacznik strony, który znacznie ułatwia zakładanie soczewek na oczy.

Przy produkcji wykorzystano dwie nowoczesne technologie dla soczewek kontaktowych EyeLove DeLuxe:

MeniSilk™ - unikalna technologia materiału EyeLove Deluxe sprawia, że są zdrowe i komfortowe dla oka, dzięki tlenoprzepuszczalności na najwyższym poziomie oraz zwielokrotnieniu nawilżenia soczewki.
NanoGloss™ - tworzy niesamowicie gładką powłokę będącą barierą dla zanieczyszczeń i bakterii. Dzięki zastosowaniu w produkcji soczewek EyeLove Deluxe technologii NanoGloss™ szkła kontaktowe są delikatne, niemalże niewyczuwalne na oczach, a utrzymanie ich w czystości jest jeszcze łatwiejsze.

Wybierz trochę luksusu dla Twoich oczu!

EyeLove DeLuxe Toric to luksusowe soczewki kontaktowe dla osób użytkujących soczewki toryczne. Jeżeli masz astygmatyzm, nie musisz rezygnować z wygody i komfortu użytkowania soczewek z najwyższej półki.

Najnowocześniejszy materiał wykorzystany przy produkcji soczewek EyeLove DeLuxe Toric powoduje, że soczewki nie były jeszcze nigdy tak wygodne. Delikatne, gładkie i cienkie soczewki są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Soczewki Eyelove Deluxe Toric posiadają specjalne asymetryczne cienkie strefy stabilizujące dla lepszej ostrości widzenia. Dzięki temu soczewki toryczne EyeLove DeLuxe bardzo łatwo jest zamienić z innych dotychczas noszonych soczewek dla astygmatyków.

Nowoczesna technologia wykorzystana podczas produkcji soczewek sprawia, że oczy są zdrowsze, dzięki tlenoprzepuszczalności na najwyższym poziomie oraz zwielokrotnieniu nawilżenia soczewki (MeniSilk™). Ponadto technologia NanoGloss™ tworzy gładką powłokę, która jest barierą dla zanieczyszczeń i bakterii.

Soczewki posiadają znaczniki strony ułatwiające zakładanie.

Wybierz luksusowe soczewki toryczne!

Gwarantujemy dostawę w 24H!

W naszym magazynie posiadamy całą rozpiętość mocy dla soczewek EyeLove DeLuxe, zatem każde zamówienie będzie realizowane natychmiast po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu.

*Gwarantujemy - jeżeli zamówisz soczewki do godziny 15:00 wybierzesz dostawę kurierem i opłacisz zamówienie szybkim przelewem lub wybierzesz płatność za pobraniem - możesz spodziewać się dostawy soczewek już kolejnego dnia roboczego!”

Możesz przetestować soczewki EyeLove DeLuxe oraz EyeLove DeLuxe Toric przez miesiąc bez żadnego ryzyka!

EyeLove DeLuxe to soczewki najnowszej generacji, produkt premium. Jesteśmy przekonani, że będziesz z nich zadowolony. Jeżeli jednak EyeLove DeLuxe nie okażą się dla Ciebie najlepszym produktem zapewniamy Gwarancję Satysfakcji. Zatem nic nie ryzykujesz.

Gwarancja Satysfakcji = Zero ryzyka

Przetestuj jedną parę z zakupionych soczewek, a jeżeli po ich sprawdzeniu dojdziesz do wniosku, że Tobie nie odpowiadają - możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji i odesłać do nas pozostałe soczewki, a my zwrócimy Tobie wszelkie koszty, także koszt wysyłki zwrotnej do nas! Na podjęcie decyzji masz aż 6 tygodni od zakupu.
czytaj więcej https://www.bezokularow.pl/gwarancja-satysfakcji-eyelove

Soczewki EyeLove DeLuxe to soczewki z najwyższej półki, wykonane z najlepszych materiałów – silikonowo-hydrożelowe.

To bardzo elastyczne soczewki, dzięki czemu posiadają zdolność do dopasowania się do niemal każdego kształtu oka i rogówki.

Są zdrowe dla oczu, gdyż posiadają wysoki poziom tlenoprzepuszczalności dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii MeniSilk™, zaś technologia NanoGloss™ tworzy gładką powłokę, która jest barierą dla zanieczyszczeń i bakterii.

Dodatkowo w soczewkach torycznych nowoczesny system stabilizacji EyeLove DeLuxe Toric (dla astygmatyków) sprawia, że ostrość widzenia w nowych soczewkach będzie na tak samym wysokim poziomie jak w przypadku aktualnie użytkowanych soczewek torycznych przez pacjenta.

Gdyby jednak soczewki EyeLove DeLuxe okazały się dla Ciebie nieodpowiednie – zawsze możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji:
czytaj więcej https://www.bezokularow.pl/gwarancja-satysfakcji-eyelove

dostawa
24 h
gwarancja
satysfakcji
darmowa
dostawa
kup więcej
płać mniej
rabaty
i gratisy