Soczewki kontaktowe Zeiss

Początki działania niemieckiej firmy Zeiss zapoczątkowała Carl Zeiss już w 1846 roku. Od tego czasu przedsiębiorstwo cały czas się rozwijało w wielu dziedzinach, między innymi w kontaktologii, w ramach których zaproponowano soczewki Zeiss. Te  miękkie szkła są przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym, kwartalnym oraz jednodniowym – dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć interesującą dla siebie opcję soczewek kontaktowych.

Marka Zeiss specjalizuje się w produkcji takich produktów, jak soczewki kontaktowe oraz płyny, ale też szkła optyczne czy nawet zwierciadła dla satelitów kosmicznych. Popularność marki widoczna jest na całym świecie, a wszystko dlatego, że gwarantuje znakomitą precyzję pomiarów, rozwiązania oparte o nowoczesną technologię i soczewki kontaktowe Zeiss zapewniające komfort każdego dnia niezależnie od wielkości wady danej osoby.

Firma Carl Zeiss posiada oddziały w 20 krajach na całym świecie i zatrudnia ok. 12 tysięcy osób, który dbają o to, aby marka już wkróce stała się liderem w branży optycznej.

Zeiss day30

Biokompatybilne soczewki Zeiss miesięczne zostały wyprodukowane w technologii BioLens®. Bardzo cienka soczewka kontaktowa oraz materiał nowej generacji sprawia, że soczewka jest świetnym rozwiązaniem dla oczu suchych i wrażliwych. Gwarantuje to połączenie dobrze przyswajalnego dla oka materiału nowej generacji, którym jest Vitafilcon A z bardzo cienką soczewką Zeiss Contact Day30 Compatic. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wyraźnym widzeniem, komfortem i wygodą przez cały miesiąc noszenia tych modeli Zeiss. Soczewki miesięczne zostały opracowane, byś mógł cieszyć się zdrowym spojrzeniem, należy wyposażyć się w specjalny pojemnik, w którym przechowywane są w nocy soczewki oraz płyn pielęgnacyjny służący do czyszczenia szkieł Zeiss Day30. Wysoki poziom uwodnienia sprawia, że soczewki kontaktowe miesięczne Zeiss są wygodne, nie powodują otarć, a ultracienka powłoka sprawia, że właściwie nie czujesz ich w ciągu dnia.

Zeiss day1

Idealna ostrość widzenia oraz brak konieczności używania dodatkowych płynów do soczewek. Niezwykle cienka i delikatna soczewka równa się wysokiemu komfortowi i wygodzie. Soczewki jednodniowe Zeiss Day1 to modele, które pozwalają na zachowanie zdrowych oczu, dzięki jednorazowej specyfice soczewek – codziennie rano wyciągasz nową, świeżą soczewkę ze sterylnego blistra, by wieczorem wyrzucić zużytą soczewkę do kosza. To sprawia, że na powierzchni soczewek nie zdążą nagromadzić się osady lipidowo-białkowe – co wpływa na zdrowie oczu użytkownika. Soczewki Zeiss jednodniowe są tak komfortowe, bo posiadają asferyczną budowę. Oznacza to, że szkła kontaktowe idealnie układają się na oku, a to skutkuje perfekcyjną ostrością obrazu.

Zeiss day90

Możesz też wybrać Zeiss soczewki kwartalne nadające się do użytkowania w ciągu dnia przez trzy miesiące. Hydrożelowa soczewka zapewnia komfort przez cały dzień, wygodę w zakładaniu i zdejmowaniu oraz w pielęgnacji. Idealna dla osób, które wolą rzadziej kupować soczewki kontaktowe – do odpowiedniej pielęgnacji oraz gwarancji zachowania zdrowia i higieny oczu potrzebne są: specjalny pojemnik do przechowywania w ciągu nocy oraz płyn pielęgnacyjny pozwalający na właściwe czyszczenie soczewek kontaktowych.

Dla kogo soczewki kontaktowe Zeiss?

  • Cienka powłoka i dobrze tolerowany materiał sprawiają, że soczewki kontaktowe miesięczne Zeiss to doskonała opcja dla osób z wrażliwymi oczami.
  • Uwodnienie na poziomie aż 54% sprawia, że osoby z suchymi oczami i pracujące przed ekranami komputerów powinny sięgnąć po markę Zeiss. Soczewki kontaktowe gwarantują odpowiednie nawilżenie przez cały dzień.
  • Modele sferyczne dla osób borykających się z wadą wzroku, jaką jest krótkowzroczność i dalekowzroczność.
  • Zeiss soczewki to też świetna propozycja dla osób aktywnych, uprawiających sport, bo zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu i pełną wygodę.

Zeiss soczewki i ich zalety

Dlaczego warto wybierać akurat soczewki Zeiss miesięczne czy też jednodniowe?

  • Stawiasz wtedy na doświadczoną markę, która od wielu lat zaopatruje osoby z różnymi wadami wzroku w profesjonalne soczewki kontaktowe.
  • Zeiss soczewki kwartalne to ciekawa i opłacalna oferta, która umożliwia Ci zakupienie za jednym razem soczewek, z których będziesz mógł korzystać przez 3 miesiące.
  • Nowoczesność, biokompatybilność, wysoka jakość wykorzystywanego materiału i szerokie spektrum modeli sprawiają, że każdy, niezależnie od wady wzroku, znajdzie idealne dla siebie soczewki Zeiss.