Soczewki toryczne Ciba Vision

Osoby z astygmatyzmem jeszcze do niedawna nie mogły liczyć na szeroki wybór soczewek kontaktowych przystosowanych do ich wady wzroku. Na szczęście w ciągu ostatnich lat sytuacja ta uległa zmianie i obecnie możemy odnaleźć całkiem sporą ilość produktów wiodących firm przygotowanych specjalnie dla astygmatyków. Jedną ze znanych firm produkujących takie soczewki jest Ciba Vision. Soczewki toryczne Ciba Vision to przede wszystkim specjalne produkty z serii Air Optix. Zaletami soczewek z tej rodziny jest bardzo wysoka przepuszczalność powietrza, dzięki czemu oko może swobodnie oddychać. Dodatkowo, miesięczne soczewki toryczne z serii Air Optix for Astigmatism można okazjonalnie używać również w czasie snu (producent zapewnia, że możemy je tak wykorzystać 6 razy w ciągu miesiąca).

Marka Ciba Vision soczewki dla Ciebie

Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że dziś firma Alcon oraz Ciba Vision to jedna i ta sama firma. Pomimo tego, że na samym początku działały jako dwa odrębne przedsiębiorstwa, to dziś ich produkty wytwarzane są pod wspólnym szyldem Alcon. Jednak wiele osób nadal kojarzy jedynie sprawdzone wiele lat temu soczewki Ciba, dlatego też warto wiedzieć, że nie zniknęły one z rynku, a po prostu zmieniły opakowania.

Głównym założeniem i celem firmy Ciba Vision było dostarczenie konsumentom produktów, które pozwolą wyeliminować dokuczliwe skutki związane z obniżeniem jakości widzenia. Do tego soczewki Ciba Vision miały być maksymalnie komfortowe, aby nawet po całym dniu ich noszenia oczy nie bolały i nie były podrażnione. I to też udało się zarówno wtedy, jak i dziś. W końcu soczewki kontaktowe Ciba Vision, a właściwie Alcon są znane na całym świecie ze swojej lekkości i wygody, którą zapewniają.

Jakie soczewki Ciba Vision wybrać?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak wiele różnych soczewek oferuje Ciba Vision. Soczewki kolorowe, kontaktowe, jednodniowe, miesięczne i wiele innych. Warto przyjrzeć się wszystkim najważniejszym markom, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Dailies

Kiedy postawisz na tę markę, zyskasz bardzo wygodne w noszeniu modele silikonowo-hydrożelowe od Ciba Vision. Soczewki jednodniowe toryczne, które możesz u nas zakupić, wyróżniają się też wysokim poziomem uwodnienia, dzięki czemu Twoje oczy zawsze są nawilżone.

Air Optix

W tym przypadku warto wyróżnić przede wszystkim soczewki Air Optix for Astigmatism, które skierowane są oczywiście dla osób, borykających się z astygmatyzmem. Wiele osób na całym świecie docenia soczewki miesięczne Ciba Vision, a Air Optix to taka flagowa linia. Perfekcyjnie przepuszczają tlen, co sprawia, że są dostępne modele całodobowe lub dzienne. Możesz wybrać soczewki miesięczne Ciba Vision także w przypadku prezbiopii, krótkowzroczności czy dalekowzroczności.

Freshlook

Jeśli lubisz eksperymentować ze swoim wyglądem, wybierz soczewki kolorowe Ciba Vision. Dzięki nim całkowicie odmienisz wygląd swojej tęczówki lub nawet całego oka. Możesz znaleźć u nas soczewki kontaktowe Ciba Vision dla osób z wadą wzroku lub też kolorowe zerówki.