Soczewki roczne

Nowoczesne i naprawdę wygodne soczewki roczne to dla wielu osób nadal nowość. Ich budowa jest oparta na najnowszych technologiach, a do tego zapewnia wysoki poziom nawilżenia, komfort podczas noszenia oraz prawidłową korekcję wzroku. Musisz tylko zadbać o ich prawidłową pielęgnację, bo modele roczne będziesz nosić w trybie dziennym. Dlatego należy je zdejmować przed spaniem i czyścić w specjalnym płynie.

Jakie zalety mają soczewki kontaktowe roczne?

Nareszcie nie musisz pamiętać o tym, żeby kupić kolejne opakowanie soczewek. W końcu modele roczne wystarczą Ci na naprawdę długi czas, więc jest to dobra opcja dla osób zabieganych i tych, którzy zawsze zapominali zrobić zapas nowych soczewek. Poza tym te warianty wyróżniają się również innymi korzyściami. Jedną z nich jest oryginalny wygląd. Wystarczy, że zdecydujesz się na kolorowe soczewki kontaktowe roczne – to dobra opcja, jeśli nie masz wady wzroku. Zależy Ci na naturalnym wyglądzie? Zatem wybierz tradycyjne modele korekcyjne.

Bez względu na to, na jaki rodzaj soczewek rocznych się zdecydujesz, to i tak sporo zaoszczędzisz. Wtedy nie będziesz zastanawiać się, ile kosztują soczewki roczne, bo to dobra inwestycja – tym bardziej, gdy skorzystasz z jednej z naszych promocji. Po prostu kupujesz wybrany model, a następnie nosisz go przez cały rok.

Soczewki roczne – rodzaje

Bez problemu znajdziesz soczewki kontaktowe roczne dopasowane do swoich potrzeb, bo do Twojej dyspozycji jest wiele rodzajów tych wariantów. Musisz jednak kierować się tym, jaki masz rodzaj wady lub czy w ogóle ją masz, a także parametrami krótko- bądź dalekowzroczności. Jeśli Twoja wada wzroku jest naprawdę duża, to dobrym rozwiązaniem są soczewki roczne firmy CooperVision. One zapewnią Ci dobrą korekcję, a poza tym są dostępne nawet dla astygmatyków. Ciekawym rozwiązaniem są również kolorowe soczewki roczne Colorvue. Z nimi Twoje oczy nabiorą zupełnie innej barwy. Możesz też zdecydować się na dowolny wzór. Tym bardziej że w naszym sklepie skorzystasz z wielu ciekawych opcji.

Dla kogo są soczewki kontaktowe roczne?

Twoja wada wzroku jest tak duża, że trudno Ci znaleźć odpowiednie soczewki? Roczne modele zatem są właśnie dla Ciebie. Tym bardziej jest to ważne, jeśli zależy Ci na wariantach na dłuższy czas. Dlatego, jeśli masz wadę wzroku w przedziale od -35,00 do +35,00 D, to koniecznie powinieneś zdecydować się na dostępne w naszym sklepie soczewki roczne. Cena takich modeli również jest dość przystępna, więc to dobry wybór, dla osób oszczędnych lub takich, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy. Poza tym modele roczne znacznie ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie, bo przez długi czas nie będziesz musiał pamiętać o kupnie nowego opakowania. Oprócz tego kolorowe soczewki na rok zyskają uznanie u osób, lubiących zaskakiwać, wyróżniać się ciekawym wyglądem, a do tego nie boją się eksperymentować i chcą upodobnić się do ulubionych postaci.

Ile kosztują soczewki roczne?

Pamiętaj, że modele na 12 miesięcy to spora inwestycja, dlatego weź to pod uwagę, jeśli zastanawiasz się, ile kosztują soczewki roczne. Szczególnie wyższą cenę dostrzeżesz w przypadku wariantów korekcyjnych. Wtedy zapłacisz między od 250 do 430 złotych za sztukę. Wyższa kwota dotyczy modeli dla astygmatyków. Zwróć tylko uwagę na to, że i tak więcej zapłacisz, jeśli postawisz na miesięczne lub kwartalne opcje, a nie na soczewki roczne.

Cena za kolorowe warianty na rok jest bardzo przystępna, bo mieści się w przedziale 45-60 złotych. W zależności od tego, na jakim kolorze lub efekcie Ci zależy.

Soczewki roczne – opinie

Nowoczesna budowa, trwały materiał oraz ogromny komfort sprawiają, że tak wiele osób wybiera soczewki roczne. Opinie na ich temat są bardzo pozytywne. Szczególnie astygmatycy cieszą się, że nareszcie mogą skorzystać z modeli na cały rok. Poza tym w komentarzach bardzo często podkreślana jest ich wygoda, wysoki poziom nawilżenia, a także dopasowanie do dużych wad wzroku. Osoby, korzystające z modeli kolorowych podkreślają natomiast intensywność barw i zachwycają się mnogością wzorów, dostępnych w naszym sklepie.