Soczewki kontaktowe dla osób, które noszą okulary

MOŻESZ MIEĆ WYBÓR!

Soczewki kontaktowe są idealnym rozwiązaniem, zapewniającym dokładne widzenie, jeśli od dłuższego czasu nosisz okulary lub jeśli dopiero dowiedziałeś się, że masz wadę wzroku.

Soczewki kontaktowe możesz mieć na oczach cały dzień, jeśli specjalista nie zadecyduje inaczej. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nosił je również na zmianę z okularami. Soczewki kontaktowe nadają dla Ciebie, niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzisz.

Dlaczego warto wybierać soczewki kontaktowe w chwilach, w których okulary się nie sprawdzają?

Soczewki kontaktowe nie ograniczają Cię niezależnie od tego jaki styl życia prowadzisz.

Dlaczego soczewki kontaktowe są idealne jeśli planujesz aktywny dzień?

 • Są lekkie.
 • W odróżnieniu do okularów nie podskakują, nie spadają i nie przesuwają się, kiedy wykonasz gwałtowniejszy ruch.
 • Nie musisz obawiać się, że ulegną stłuczeniu jak okulary.
 • Nie ograniczają Ci pola widzenia. Zakładając je bezpośrednio na oczy, poruszają się wraz z nimi - w ten sposób bez problemu będziesz dostrzegał przedmioty nawet kątem oka.
 • Powierzchnia soczewek uniemożliwia tworzenie odblasków, nie ulegną zachlapaniu w czasie opadów deszczu, odporne są również na zaparowania.
 • Rezygnując z okularów sprawiamy, że nasza twarz wygląda bardziej naturalnie.
 • Trudniej jest je zawieruszyć.
 • Gdyby przytrafiło Ci się, że jednak je zgubisz, to wymiana wiąże się z mniejszymi kosztami.
 • Soczewki kontaktowe pozwalają na dużo łatwiejszą zmianę wyglądu w zależności od okazji czy stroju. Łatwiej też pokazać swój makijaż oczu.
 • Bez problemu możesz nosić najbardziej modne okulary przeciwsłoneczne sezonu.
 • Nie przeszkadzają w założeniu kasku lub gogli podczas aktywności sportowych.
 • Nie musisz pamiętać o zabieraniu za każdym razem okularów tzw. „do czytania”, gdyby okazało się, że są potrzebne
 • Nie obcierają oczu ani nosa.

To zaledwie część powodów, dla których soczewki kontaktowe są polecane i warto chociażby nosić je na zmianę z okularami.

W dalszym ciągu podchodzisz do soczewek kontaktowych z pewnym wahaniem?

Powstało wiele mitów dotyczących korzystania z soczewek kontaktowych, m.in. taki, że Twoje oczy muszą raz na jakiś czas od nich „odsapnąć”, by „pooddychać”. W przypadku, kiedy masz wątpliwości co do soczewek, przeczytaj związane z nimi informacje na stronie rozwiewamy mity na temat soczewek.

Jeśli obawiasz się, że możesz doświadczyć trudności z zakładaniem lub zdejmowaniem soczewek kontaktowych, to zapewniamy, że nie ma się czym przejmować!

Zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych jest proste i szybkie. Jako pierwszy, cały ten proces przedstawi Ci specjalista podczas pierwszej aplikacji. Możesz również skorzystać z naszej prostej instrukcji.

Nadszedł czas, aby wypróbować soczewki kontaktowe

Jeśli masz ochotę wypróbować soczewki kontaktowe, przeczytaj, co należy zrobić, aby móc je nosić. Masz szansę dostać pierwsze bezpłatne1 soczewki kontaktowe ACUVUE®. Wszystko co trzeba zrobić to poddać się badaniu wzroku z aplikacją soczewek kontaktowych w salonie optycznym. 

Po badaniu będziesz mógł cieszyć się komfortem i swobodą jakie zapewniają soczewki kontaktowe.

 

 


1.Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym i o ich doborze powinien zawsze zadecydować specjalista. Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie.

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.
BO/2016/12/7836