Soczewki kontaktowe Eyeye - Bioxy

Holenderska linia soczewek kontaktowych firmy Eyeye – soczewki Bioxy – wykonane zostały z materiałów hypoalergicznych. Jeśli jesteś alergikiem lub po prostu osobą posiadającą wrażliwe rogówki będziesz zadowolony z zakupu soczewek Bioxy, z uwagi na ich delikatność i materiał, z którego zostały stworzone. Producent stworzył soczewki Bioxy właśnie z myślą o takich użytkownikach. Szkła kontaktowe Bioxy występują dla trybu użytkowania jednodniowego oraz miesięcznego – każdy więc znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i odpowiedniego.

Bioxy Daily

Jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału hydrożelowego, hypoalergiczne. Uwodnienie soczewki na poziomie 55% sprawia, że jest ona delikatna i wygodna w użytkowaniu, natomiast przepuszczalność tlenu została zwiększona do 33 Dk/t, dzięki czemu oczy będą zdrowsze, ponieważ będą bardziej dotlenione – mogą swobodnie „oddychać”. Krawędzie soczewki zostały zaokrąglone dla większej wygody użytkowania, asferyczna budowa likwiduje aberracje i pomaga w wyraźnym widzeniu. Jeśli w okresie wiosennym masz problem z objawami alergii, to jednodniowe soczewki kontaktowe Bioxy Daily przyjdą Tobie z pomocą – nie dość, że są hypoalergiczne, to jeszcze tryb ich noszenia – jednodniowy – sprzyja wygodzie użytkowników soczewek kontaktowych z alergią wziewną. Codziennie zakładana jest świeża soczewka ze sterylnego blistra a wieczorem zdejmowana i wyrzucana do kosza – dzięki temu powierzchnia soczewek zostaje dłużej czysta i zdrowsza do oka. Zmniejszamy wpływ alergenów na nasze oczy. Jednodniowe soczewki kontaktowe są najzdrowszą formą metody korekcji przy pomocy szkieł.

Bioxy – soczewki miesięczne

Przeznaczone są dla wszystkich alergików. Materiał, z którego wykonane są soczewki oraz sposób ich produkcji sprawia, że soczewki są hypoalergiczne, nie drażniące wrażliwego oka wszystkich osób z alergią. Posiadają delikatne błękitne zabarwienie Light Blue, które ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Jest to wyjątkowo ważne w przypadku soczewek kontaktowych miesięcznych, ponieważ muszą być one codziennie pod koniec dnia zdejmowane, czyszczone z nagromadzonych na powierzchni osadów lipidowo-białkowych lub ewentualnie alergenów a następnie przechowywane w specjalnym pojemniczku, zanurzone w płynie pielęgnacyjnym do soczewek – dzięki temu użytkownik szkieł miesięcznych może z powodzeniem cieszyć się zdrowym i świeżym spojrzeniem każdego dnia.