Soczewki Dailies Total 1

Nowoczesne soczewki Dailies total 1 to prawdziwie rewolucyjny produkt, który zachwyca nie tylko dopasowaniem do gałki ocznej, ale przede wszystkim wysoką przepustowością tlenu. Dzięki temu nawet, jeśli masz wyjątkowo wrażliwe oczy bądź często borykasz się z ich suchością, to nadal możesz je nosić bez obaw. Modele Dailies total 1 są bezpieczne, wygodne i maksymalnie chronią tkanki oka. Dlatego ich noszenie przez cały dzień sprawi Ci ogromną przyjemność!

Dailies total 1 – czym wyróżniają się te soczewki?

Nowoczesna technologia sprawia, że soczewki Alcon Dailies total 1 wyróżniają się wysokim uwodnieniem – we wnętrzu wartość ta sięga 33%, a na powierzchni aż 80%. Dzięki temu doskonale naśladują naturalny poziom uwodnienia oka, dlatego modele Dailies total one są tak wygodne do noszenia. Te nowoczesne soczewki są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego z niewielką zawartością wody, a za to ze sporą tlenotransmisyjnością. Poza tym producent Alcon Dailies total wykorzystał hydrofilne łańcuchy polimeru, co skutecznie minimalizuje kontakt soczewek z powierzchnią oka. Zatem nawet po noszeniu ich przez wiele godzin nadal będziesz odczuwać prawdziwą przyjemność. Prawdziwy sekret tej funkcjonalności i ogromnej wygody stanowi gradient uwodnienia, bo to właśnie on umożliwia skuteczne połączenie wody z wysoką tlenotransmisyjnością. Dodatkowo w modelu Dailies total ten współczynnik należy do jednych z najwyższych spośród wszystkich dostępnych soczewek jednodniowych.

Jak nosić soczewki Dailies total?

Oferowane przez nas soczewki Dailies total to jednodniowe modele, więc zachowanie podstawowych zasad higieny jest jeszcze prostsze. Wystarczy, że każdego dnia założysz nową parę Dailies total, a zużyte wyrzucisz do śmieci. Dzięki temu nie tylko zyskasz doskonałą widoczność, ale też skutecznie zadbasz o swój wzrok. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz wiele różnych wariantów opakowań, więc z łatwością dopasujesz je zarówno do domowego budżetu, jak i do częstotliwości noszenia. W końcu soczewki Dailies total 1 możesz nosić każdego dnia lub zamiennie z okularami. Sposób użytkowania zależy jedynie od Ciebie. Choć zapewniamy, że te wyjątkowo wygodne i nowoczesne modele skutecznie przekonają Cię do częstszego zakładania soczewek kontaktowych. Tym bardziej że producent Alcon Dailies total 1 daje Ci swoją gwarancję. Zatem przekonaj się, jak proste i komfortowe jest ich noszenie!

Dailies total 1 – darmowe próbki

Nigdy nie nosiłeś soczewek, a może szukasz jeszcze wygodniejszych modeli? W takim razie wypróbuj modele Dailies total 1. Darmowe próbki pakowane po 1-2 sztukach to doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych bądź dla nowicjuszy. Jednak tak naprawdę każdy może skorzystać z tej wygodnej opcji. Dzięki temu nie musisz opierać się jedynie na opiniach innych osób, ale sam wypróbujesz nowoczesne soczewki Dailies total one. W ten sposób przekonasz się, czy ta innowacyjna technologia jest właśnie dla Ciebie, jak reagują Twoje oczy na tę delikatną formułę, a przede wszystkim, czy zapewniają Ci maksymalną wygodę. Po prostu sprawdź, czy producent Alcon Dailies total naprawdę stworzył jedne z najnowocześniejszych jednodniowych soczewek.