Soczewki Acuvue Define

Soczewki Acuvue Define zostały wyprodukowane przez cenionego producenta Johnson&Johnson i aż do 2018 roku cieszyły się popularnością. Wtedy to zdecydowano o ich wycofaniu z polskiego rynku.  Pozwalały one na zaakcentowanie naturalnego koloru oczu, a dzięki zastosowanej technologii Lacreon (znanej z popularnych soczewek 1-Day Acuvue Moist), były bardzo nawilżone a zarazem komfortowe. Jeśli rozważasz noszenie soczewek, które nie akcentują koloru oczu, a po prostu korygują wadę wzroku i zapewniają komfort noszenia, rozważ zakup soczewek Acuvue 1 Day Moist.

 

 

Acuvue Define oraz Acuvue 1-Day Moist – zawsze komfortowe noszenie

W szczególności zwróć uwagę na to, że soczewki Acuvue Define oraz 1-Day Acuvue Moist, w których zastosowano tę samą technologię nawilżenia, zostały zaprojektowane z myślą o o Twoich oczach. Dzięki najnowszej technologii Lacreon zyskujesz pewność, że soczewki będą wystarczająco wilgotne by dostarczyć Tobie komfort noszenia. Zatem pozbędziesz się uczucia suchych oczu czy też ryzyka podrażnień. Z uwagi na to, że soczewki Acuvue Define nie są już dostępne na polskim rynku, a oprócz podkreślenie naturalnego koloru oczu, jest dla Ciebie ważna również wygoda, to warto rozważyć w dalszym ciągu użytkowanie soczewek 1 day Acuvue Moist. Dostarczą one Tobie podobnego komfortu noszenia, choć bez wpływu na Twój kolor oczu. Zwróć też uwagę na to, że znakomicie przylegają do oka, a samo ich zakładanie zajmuje dosłownie chwilę. Zatem już nie musisz obawiać się o to, że soczewki wypadną Ci z oka.

Acuvue Define oraz Acuvue 1-day Moist - ochrona UV

Soczewki Acuvue Define, które użytkowałeś były wyposażone w filtr UV, blokujący szkodliwe promieniowanie UVA i UVB. Jeśli w dalszym ciągu ta funkcja w soczewkach stanowi dla Ciebie istotne znaczenie, warto wypróbować soczewki 1-Day Acuvue Moist, które w dalszym ciągu są dostępne w sprzedaży w naszym sklepie i zapewnią Tobie porównywalne doświadczenie użytkowania. Te jednodniowe soczewki korygują wadę wzroku i są komfortowe, choć nie wpływają w żaden sposób na kolor Twoich oczu.

Już teraz możesz też ochronić swoje oczy przed niekorzystnym promieniowaniem UV. Wszystko dzięki temu, że zarówno modele 1 day Acuvue Moist jak i Acuvue Define zostały wyposażone w filtry UVA i UVB. To bardzo ważne, gdyż w ten sposób nie narażasz dodatkowo swoich oczu na rozwój wielu groźnych chorób i powiększenia swojej wady wzroku. Acuvue Moist to ochrona, której oczekujesz i tak bardzo potrzebujesz.

Jednodniowe soczewki Acuvue wygodne w użytkowaniu

Acuvue define podobnie jak Acuvue 1-Day Moist prodecent oferuje w opakowaniu 30-sztukowym, co oznacza, że jeśli masz jednakową wadę wzroku na obu oczach, wystarczy Tobie ono na 15 dni beztroskiego cieszenia się dobrym i komfortowym widzeniem. Do soczewek jednodniowych nie potrzebujesz żadnych płynów pielęgnacyjnych ani pojemników do ich przechowywania. Codziennie masz na oczach sterylnie świeże szkła kontaktowe.

Soczewki Acuvue Define – jeszcze głębsze spojrzenie

Sporą zaletą wycofanych już ze sprzedaży Acuvue Define było to, że przepięknie wydobywały blask z każdego spojrzenia. Kiedy tylko je włożyłeś, Twoje oczy stawały się jaśniejsze, a tęczówki hipnotyzowały swoją głębią. Wielu naszych klientów chwaliło je za to, że mogło wybierać pomiędzy dwoma modelami z linii Define, tj. Natural Shimmer, które maksymalnie intensyfikowały barwę tęczówek, oraz Natural Sparkle, które jak żadne inne zjawiskowo wydobywały blask z oczu. Nawet bez zmiany koloru tęczówek soczewki Acuvue Define sprawiały, że Twoje spojrzenie było całkowicie odmienione.

Z uwagi na podjęte przez producenta soczewek Acuvue Define decyzje o zaprzestaniu produkowania tych szkieł kontaktowych na nasz rynek, nie możemy już Tobie ich zaoferować. Polecamy Tobie jednak zapoznanie się z naszą ofertą na soczewki kolorowe, a także wybór 1-Day Acuvue Moist, aby widzieć każdy detal otaczającego Cię otoczenia i zawsze czuć się pewnie.