Płyny Wohlk

Zastanawiasz się, jaki płyn wybrać do soczewek? Postaw na niemiecką jakość i już teraz wybierz płyny do soczewek marki Wohlk. Przekonaj się osobiście, że to preparat doskonały, gdy zależy Ci na całkowitym usunięciu wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni soczewek twardych i miękkich. Zyskaj pewność, że Twoje soczewki kontaktowe będą pozbawione też osadów białkowych. Już teraz wybierz preparaty, które realnie przedłużają żywotność Twoich szkieł kontaktowych i zwiększają ich poziom nawodnienia. Jesteśmy pewni, że od teraz noszenie twardych soczewek stanie się dla Ciebie w pełni komfortowe.

Jakie płyny Wohlk możesz u nas zakupić?

Zastanawiasz się, jaki płyn tej marki sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy spis najważniejszych cech i korzyści, jakie możesz zyskać, gdy zdecydujesz się zakupić płyny Wohlk w naszym sklepie internetowym. Oto preparaty, które szczególnie polecamy:

Wöhlk Reinigung

Twoja wada wzroku wymaga od Ciebie noszenia twardych soczewek kontaktowych? W takim razie koniecznie zdecyduj się na płyn Wöhlk Reinigung. Zyskasz w zamian pewność, że Twoje szkła korekcyjne będą doskonale oczyszczone z zanieczyszczeń, takich jak drobnoustroje, ale też osady białkowe. Jednak to niejedyne zastosowanie tego płynu – jego formuła została opracowana w taki sposób, aby zagwarantować nie tylko skuteczną dezynfekcję, ale też ochronę materiału, z którego wyprodukowano soczewki wielorazowego użytku. Właściwości nawilżające sprawiają, że od teraz zyskujesz pewność, że noszenie twardych soczewek kontaktowych może być w pełni komfortowe.

Koniecznie zapoznaj się ze sposobem używania tych płynów, aby czerpać wszystkie korzyści, o których pisaliśmy.

Wöhlk Enzym 10 tabletek

Interesującym dodatkiem do standardowych płynów do soczewek, są tabletki enzymatyczne. Ich zadaniem jest usunięcie nagromadzonego w ciągu dnia osadu białkowego oraz pozostałości z filmu łzowego. Wystarczy rozpuścić je w pojemniku wypełnionym płynem wielofunkcyjnym i włożyć do środka soczewki kontaktowe na około 6 godzin. Później po prostu przepłucz delikatnie soczewki, poczekaj, aż będą całkiem suche i załóż je tak jak zwykle.

Zyskaj pewność, że całkowicie pozbędziesz się osadów z powierzchni soczewek. Produkt można używać do soczewek miękkich oraz twardych.

Wöhlk Aufbewahrung

To kolejny warty uwagi płyn Wohlk do twardych soczewek kontaktowych. Wybierając ten preparat, zyskujesz kilka bardzo ważnych korzyści. Po pierwsze możesz wreszcie bezpiecznie nosić wielorazowe soczewki twarde i pozbyć się wszystkich drobnoustrojów oraz alergenów, które nagromadziły się w ciągu dnia na powierzchni szkieł kontaktowych. Z powodzeniem wykorzystasz ten płyn Wohlk również do bezpiecznego przechowywania twardych soczewek.

W składzie preparatu zawarto również składniki, które działają nawilżająco, a więc realnie podnoszą komfort podczas użytkowania soczewek.

Zalety płynów Wohlk

Co wyróżnia płyny do soczewek marki Wohlk? Przede wszystkim dobrej jakości skład. Producent stworzył produkt działający dezynfekująco, ochronnie, nawilżająco, a także pielęgnująco. Możesz bez obaw przechowywać w płynach Wohlk swoje soczewki, aby później móc założyć je kolejnego dnia. Jeśli nosisz twarde soczewki kontaktowe – koniecznie postaw na płyny marki Wohlk.

Płyn Wohlk – dla kogo?

Masz problem ze znalezieniem sprawdzonych i bezpiecznych preparatów do soczewek twardych gazoprzepuszczalnych? W takim razie bez obaw przejrzyj ofertę płynów Wohlk. Oczywiście możesz znaleźć również produkty przeznaczone do soczewek miękkich, ale zdecydowana większość preparatów tej marki została wyprodukowana specjalnie dla osób z większymi lub bardziej skomplikowanymi wadami wzroku.

Specjalna formuła doskonale sprawdzi się również dla osób z wrażliwymi oczami, które dotychczas miały problem z częstymi podrażnieniami i z uczuciem suchości oczu. Trzeba przyznać, że płyny Wohlk to synonim niezawodności, której potrzebujesz, aby cieszyć się pełną ostrością widzenia oraz komfortem również podczas noszenia twardych gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.