Opinia miesiąca

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Napisz opinię o produkcie, który ostatnio kupiłeś i wygraj.

Dodatkowo co miesiąc 3 najlepsze opinie wygrywają
50zł, 75zł i 100zł rabatu
na kolejne zakupy w Bezokularow.pl!

 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać opinię na temat dowolnego produktu zakupionego w sklepie internetowym Bezokularów.pl.

2. Opinia powinna zostać napisana przy wybranym produkcie na stronie sklepu Bezokularow.pl (poniżej opisu znajduje się pole, gdzie można dodać ocenę oraz opinię nt. danego produktu).

3. Komisja konkursowa raz w miesiącu dokona wyboru 3 najlepszych opinii, nagradzając autorów kodami rabatowymi o wartości odpowiednio 100, 75 i 50 zł. Kody można zrealizować na dowolne zakupy w sklepie Bezokularow.pl w ciągu 90 dni od ich otrzymania.

4. Ocenie podlega wartość merytoryczna opinii oraz jej przydatność dla innych klientów.

5. Ocena powinna być jak najbardziej prawdziwa, może być zarówno pozytywna jak i negatywna.

6. Aktualny miesiąc trwania konkursu obejmuje okres od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2018 r., który jednoczesnie jest ostatnim miesiącem trawania konkursu.

7. Ocena musi być własnego autorstwa, zawierać unikalny tekst, który nie może zawierać wulgaryzmów i wyrazów obraźliwych. Opis musi odnosić się do tego produktu, pod którym jest umieszczony.

8. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje regulamin oraz wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia/nicku/emaila na stronie internetowej, w razie przyznania nagrody.

9. Uczestnik musi być zalogowany (po wcześniejszej rejestracji w sklepie Bezokularow.pl) lub podczas dodawania opinii musi podać swój adres e-mail (może jednak zaznaczyć opcję „ukryj e-mail"). W przeciwnym razie Komisja Konkursowa nie będzie rozpatrywać jego wypowiedzi, ponieważ nie będzie możliwe skontaktowanie się z Uczestnikiem i przesłanie mu nagrody.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na niniejszej stronie internetowej, kod rabatowy zostanie przesłany do laureatów za pomocą poczty elektronicznej.

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie.

WYNIKI - LIPIEC 2018:
Miejsce I - pim(...)
Miejsce II - mon(...)

WYNIKI - CZERWIEC 2018:
Miejsce I - szak(...)
Miejsce II - marta.ig(...)
Miejsce III - kapt(...)

WYNIKI - MAJ 2018:
Miejsce I - joannakat(...)
Miejsce II - ewaw(...)
Miejsce III - marta.spo(...)

WYNIKI - KWIECIEŃ 2018:
Miejsce I - mariola_woj(...)
Miejsce II - Agnieszka
Miejsce III - alagabryg(...)

WYNIKI - MARZEC 2018:
Miejsce I - marta.spoc(...)
Miejsce II - sylwia.fotek
Miejsce III - wer.b

WYNIKI - LUTY 2018:
Miejsce I - kasiakasia
Miejsce II - Karola
Miejsce III - paliwoda(...)