Dla kogo są nowe soczewki jednodniowe od EyeLove?
Jedną z najważniejszych zalet soczewek kontaktowych jest uczucie, że nic Cię nie ogranicza. Jednodniowe soczewki EyeLove Fresh 1-Day wpisują się w to doskonale. Dzięki temu, że decydujesz się na noszenie soczewek jednorazowych, możesz zapomnieć o swojej wadzie wzroku w większości sytuacji. Nie musisz martwić się pielęgnacją czy ich przechowywaniem - po prostu każdego dnia cieszysz się zupełnie świeżą i czystą parą soczewek. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ponad wszystko ceni swój czas i komfort. Należysz do tego grona? To wypróbuj najnowsze soczewki jednodniowe EyeLove Fresh 1-Day!
Dowiedz się więcej!
Co wyróżnia soczewki EyeLove Fresh 1-Day?
jak dbamy o środowisko

Jednodniowy tryb noszenia

Nie przepadasz za codziennym czyszczeniem soczewek? Chcesz codziennie mieć sterylnie świeże szkła kontaktowe na oczach? Z EyeLove Fresh 1-Day to możliwe! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych płynów czy pojemniczków - każdego dnia po prostu zakładasz nową parę soczewek i cieszysz się dobrym widzeniem.

jak dbamy o środowisko2

Wysoka zawartość wody

78% uwodnienia sprawia, że soczewki EyeLove Fresh 1-Day są bardzo komfortowe i miękkie - niemalże zapomnisz, że masz je na sobie.

Eyelove Fresh 1-Day
jak dbamy o środowisko4

Filtr UV

Ochrona oczu przed słońcem jest istotna nie tylko w słoneczne dni. Dzięki temu, że EyeLove Fresh 1-Day wyposażono w filtr ultrafioletowy, wnętrze oka jest bezpieczne przez cały okres noszenia - nawet gdy słońca na pierwszy rzut oka nie widać.

jak dbamy o planetę

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Niczym nie ryzykujesz decydując się na wypróbowanie soczewek.
Nie jesteś zadowolony(a)?
Możesz oddać soczewki i otrzymać zwrot pieniędzy. Tutaj dowiesz się jakie są zasady gwarancji satysfakcji EyeLove.

gwarancja
zapros
autozamowenia