Automatyczne ponawianie zamówień

----------------------

Zamówienie zawsze na czas - według ustalonego przez Ciebie harmonogramu

Pamiętamy za Ciebie – nie musisz już pamiętać o zamówieniu swoich soczewek

Zawsze DARMOWA DOSTAWA* – płacisz tylko za produkty (*dla zamówień wysyłanych na terenie Polski)

Do każdego zamówienia dokładamy rewelacyjny prezent, który na pewno Cię ucieszy!

RABAT 10% przy każdym zamówieniu w ramach usługi auto-ponowienia - OSZCZĘDZASZ!

----------------------

 

Na czym polega usługa auto-ponowień zamówień w Bezokularow.pl?

Kupujesz regularnie soczewki kontaktowe i płyny w naszym sklepie? Teraz nie musisz już pamiętać o tym, by na czas złożyć zamówienie.

TO MY ZA CIEBIE PAMIĘTAMY!

Wystarczy, że włączysz w zakładce "twoje konto" funkcję auto-ponowienia i ustalisz co jaki czas chcesz, aby było realizowane Twoje zamówienie. W zależności od tego jaki rodzaj soczewek nosisz, możesz SAMODZIELNIE ustawić cykliczność auto-ponowień w taki sposób, by zawsze na czas mieć soczewki w swoim domu. Za każde zamówienie, automatycznie pobierana jest też kwota zamówienia z zarejestrowanej karty płatniczej. Ty nic wiecej nie musisz robić, a w każdej chwili możesz wstrzymać lub całkowicie zrezygnować z usługi auto-ponowień ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA. Czy to nie proste?

Dodatkowo oszczędzasz na dostawie swojego zamówienia, ponieważ każde zakupy zrealizowane w ramach usługi auto-ponowiania, są z DARMOWĄ DOSTAWĄ. Oprócz tego w każdej paczce znajdziesz WYJĄTKOWY PREZENT.

Ponów dowolne zamówienie spośrod HISTORII ZAMÓWIEŃ dostępnych po zalogowaniu się na TWOJE KONTO lub złóż całkowicie nowe zamówienie.

Pamiętaj, że pierwsze zamówienie, w trakcie którego ustawisz auto-ponowienie otrzymasz normalnie w trakcie kilku dni.
USŁUGA AUTO-PONOWIENIA działa dopiero przy KOLEJNYCH ZAMÓWIENIACH.

automatyczne ponawiania zamówień
automatyczne ponawianie zamówień

Przejdź poszczególne etapy zamówienia tak jak zwykle podczas Twoich zakupów w Bezokularow.pl. 
Na etapie PODSUMOWANIA zamówienia, kliknij "USTAW AUTOMATYCZNE PONOWIENIE ZAMÓWIENIA".

Wybierz za jaki czas chcesz otrzymać kolejne zamówienie w ramach usługi AUTO-PONOWIENIA. Według częstotliwości, którą ustawisz będą u Ciebie pojawiać się identyczne zamówienia, które zdecydowałeś się ponawiać automatycznie.

W każdym momencie (nie później niż dzień przed terminem realizacji zamówienia) możesz edytować zamówienie, wstrzymać a także usunąć autoponowienie.

Na trzy dni przed planowanym autoponowieniem otrzymasz od nas e-mail przypominający o zbliżającej się dacie realizacji kolejnego zamówienia w ramach usługi auto-ponowień.

automatyczne ponawianie zamówień rejestracja
logo dotpay

Zostaniesz przekierowany na stronę DotPay, gdzie ZAREJESTRUJESZ KARTĘ PŁATNICZĄ poprzez wpisanie jej danych. Weryfikacja odbywa się poprzez
wykonanie przelewu ZWROTNEGO w kwocie 1 PLN.
Jest to warunek konieczny
do uruchomienia usługi auto-ponawiania zamówień.

Po wpisaniu danych karty i wykonaniu przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 PLN, zostaniesz przekierowany na stronę Bezokularow.pl, gdzie znajdziesz informację o tym,
czy udało się uruchomić auto-ponowienie.

Tutaj też możesz SPRAWDZIĆ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY dotyczące auto-ponowień. Dowiesz się tutaj, jakie produkty znajdują się w zamówieniu, kiedy zaplanowane jest auto-ponowienie, możesz w tym miejscu również wstrzymać usługę na jeden cykl lub całkiem zatrzymać usługę auto-ponowień.

autoponowienie zmiana danych

 

REGULAMIN AUTOPONOWIEŃ:

 1. W każdej chwili (lecz nie później niż dzień przed planowaną realizacją zamówienia) możliwa jest rezygnacja z usługi „auto-ponowienia zamówienia” poprzez usunięcie auto-ponowienia w zakładce „konto klienta” w sklepie Bezokularow.pl w sekcji „auto-ponawianie zamówień”.
 2. W dowolnym momencie (lecz nie później niż dzień przed planowaną realizacją zamówienia) możliwe jest wstrzymanie auto-ponowienia na jeden cykl. Po upływie cyklu (dowolnie ustalonego wcześniej przez klienta) zostanie automatycznie wznowiona usługa „auto-ponawiania zamówień”. Nie jest to jednoznaczne z całkowitą rezygnacją z usługi „auto-ponawiania zamówień”.
 3. Klient może ustawić samodzielnie z jaką częstotliwością ma odnawiać się usługa. Można to zrobić w zakładce „Twoje konto”  w sekcji „auto-ponawianie zamówień”.
 4. Aby uruchomić usługę „auto-ponawianie zamówień” wymagana jest rejestracja karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 złoty. Kwota jest zwrotna i wykonywana jest tylko w celu weryfikacji karty.
 5. W każdym momencie możliwa jest zmiana danych karty służącej do uruchomienia usługi „auto-ponawianie zamówień”.
 6. Bezokularow.pl nie przechowuje danych z kart płatniczych klientów.
 7. Uruchomienie usługi „auto-ponawiania zamówień” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na cykliczne pobieranie z karty płatniczej klienta kwoty zamówienia, które ma być ponawiane. Pobieranie kwoty odbywa się w dniu realizacji zamówienia, wcześniej ustalonym własnoręcznie przez klienta w zakładce „twoje konto” >> „auto-ponawianie zamówień”.
 8. Weryfikacja danych kart płatniczych klientów, wykorzystywanych w usłudze „auto-ponawianie zamówień” jest dokonywana i obsługiwana przez DotPay.
 9. Dodając autoponowienie klient wyraża zgodę na zapamiętanie danych karty, które będą przechowywane wyłącznie przez DotPay i jedynie w celu realizacji autoponowienia.
 10. Darmowa Dostawa w ramach automatycznego ponawiania zamówień obowiązuje tylko zamówienia wysyłane na terenie Polski. Do zamówień zagranicznych zostanie doliczony koszt przesyłki zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym TUTAJ.
 11. Rezygnacja z usługi „auto-ponawianie zamówień” jest możliwa poprzez kliknięcie „usuń auto-ponowienie” w zakładce „twoje konto” w sekcji „auto-ponawiania zamówień”.
 12. W każdym momencie jest możliwość edytowania zamówienia, które ma zostać auto-ponowione. Ostateczny termin zmiany zamówienia jest możliwy do północy dnia poprzedzającego dzień auto-ponowienia zamówienia.
 13. Trzy dni przed planowanym automatycznym wygenerowaniem zamówienia klient otrzyma maila przypominającego. W tym czasie (lecz nie później niż dzień przed planowaną realizacją zamówienia) można wstrzymać wysyłkę zamówienia o jeden cykl, edytować zamówienie lub usunąć auto-zamówienie.
 14. Aby ustawić autoponowienie zamówień konieczne jest posiadanie konta w sklepie www.bezokularow.pl