Dla kogo są nowe soczewki miesięczne od EyeLove?
Jedną z najważniejszych cech soczewek kontaktowych, jakie sprawiają, że sięgamy po nie częściej niż tylko okazjonalnie jest komfort, jaki nam dostarczają. Najnowsze soczewki EyeLove Perfect dedykowane są osobom, które wciąż poszukują tego jedynego produktu, który sprawi, że nie będą dalej szukać.

Dzięki dobrym parametrom przepuszczalności tlenu do wnętrza oka oraz wysokiemu uwodnieniu na poziomie 46% mają szansę stać się Twoimi ulubionymi soczewkami. Oprócz tego, że soczewki te posiadają dobre parametry, mają również konstrukcję asferyczną, eliminującą ewentualne zniekształcenia obrazu. Z Gwarancją Satysfakcji, niczym nie ryzykujesz. Możesz wypróbować ten produkt, a jeśli nie przypadnie Twoim oczom do gustu, otrzymasz zwrot pieniędzy.
Dowiedz się więcej!
Co wyróżnia soczewki EyeLove Perfect?
jak dbamy o środowisko

Elastyczny tryb noszenia

Soczewki EyeLove Perfect mogą być noszone w trybie miesięcznym w trakcie dnia, ale też przedłużonym. To oznacza, że po konsultacji ze specjalistą, możesz nosić je do 7 dni w trybie dzień-noc. Potem soczewki należy zdjąć, oczyścić i zdezynfekować albo wyrzucić i wymienić na nowe, zgodnie z zaleceniami lekarza. Po zdjęciu soczewka powinna pozostawać poza okiem przez okres spoczynku przez noc albo dłużej.

jak dbamy o środowisko2

Duża przepuszczalność tlenu (163 Dk/t)

Im bardziej oddychający jest materiał soczewki, tym dłużej oczy są zdrowo wyglądające i niezaczerwienione. To istotna informaja dla osób szczególnie dbających o swoje zdrowie.

Eyelove Perfect
jak dbamy o środowisko4

Łatwe zakładanie i zdejmowanie

EyeLove Perfect zostały zabarwione na niebiesko, aby zakładanie było łatwe i szybkie. Dzięki temu oszczędzasz czas każdego dnia.

jak dbamy o planetę

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Niczym nie ryzykujesz decydując się na wypróbowanie soczewek.
Nie jesteś zadowolony(a)?
Możesz oddać soczewki i otrzymać zwrot pieniędzy. Tutaj dowiesz się jakie są zasady gwarancji satysfakcji EyeLove.

gwarancja
zapros
autozamowenia