Dla kogo są nowe soczewki całodobowe od EyeLove?
Pamiętasz, kiedy pierwszy raz założyłeś(aś) soczewki kontaktowe i zobaczyłeś(aś) wszystko wyraźniej niż do tej pory? Z łatwością pewnie możesz przypomnieć sobie to wspaniałe uczucie. A teraz przypomnij sobie, jak bardzo Twoje oczy czują się zmęczone po całym dniu intensywnego działania.

Soczewki EyeLove Supreme PRO sprawią, że komfort i świeżość będzie towarzyszyła Tobie i Twoim oczom przez całą dobę. Stworzone zostały dla każdego, kto wciąż poszukuje w soczewkach wygody trwającej dzień i noc. Koniec z suchością oczu po drzemce w soczewkach czy uczuciem piasku pod powiekami. EyeLove Supreme PRO to soczewki, które dzięki innowacyjnej technologii materiału polegającej na naturalnym zwilżaniu, pozostają dłużej komfortowe. Wysoki poziom transmisji tlenu do rogówki (Dk/t=160) zapewni z kolei Twoim oczom zdrowy i piękny wygląd.

Co równie ważne, wprowadzając do oferty nowe soczewki całodobowe, nie zapomnieliśmy o osobach z wysokimi mocami, które często mają mniejszy wybór wśród produktów. Jesteś w tym gronie? Dla Ciebie przygotowaliśmy EyeLove Supreme PRO XR o rozszerzonych parametrach od -20,00 D do -12.50 D oraz od +8.50 D do +15,00 D.
Dowiedz się więcej!
Co wyróżnia soczewki EyeLove Supreme PRO?
jak dbamy o środowisko

Całodobowy tryb noszenia

Nie lubisz zdejmować soczewek na noc? Zdarza się Tobie zdrzemnąć w soczewkach? W EyeLove Supreme PRO nie musisz się przejmować żadną z tych czynności.

jak dbamy o środowisko2

Wysoka przepuszczalność tlenu

Im bardziej tlenoprzepuszczalny materiał soczewki, tym dłużej oczy są lśniące i zdrowe. To szczególnie ważny parametr w soczewkach noszonych dzień i noc.

Eyelove Supreme Pro
jak dbamy o środowisko4

Wysokie moce soczewek

EyeLove Supreme PRO są dostępne również w wersji XR, dedykowanej dla osób z większymi wadami wzroku. Dostępne są w zakresie od -20,00 D do -12.50 D oraz od +8.50 D do +15,00 D.

jak dbamy o planetę

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Niczym nie ryzykujesz decydując się na wypróbowanie soczewek.
Nie jesteś zadowolony(a)?
Możesz oddać soczewki i otrzymać zwrot pieniędzy. Tutaj dowiesz się jakie są zasady gwarancji satysfakcji EyeLove.

gwarancja
zapros
autozamowenia