Żółte soczewki

Odmień swoje tęczówki, a przy okazji cały swój wizerunek! Zamów u nas żółte soczewki, które całkowicie odmienią Twoje spojrzenie. Dzięki nim będziesz wyglądać jak postać z komiksu czy też jak kot! Stwórz niesamowity image, który podbije każdą imprezę. Dowiedz się jeszcze więcej na temat naszych kolorowych soczewek w kolorze żółtym.

Kiedy warto założyć żółte soczewki?

Marzysz o hipnotyzującym spojrzeniu, którego nikt nie będzie w stanie zignorować? W tym właśnie mogą pomóc Ci nasze żółte soczewki. Wyraźna kolorystyka i nieziemski efekt, jaki tworzą, sprawia, że nasi klienci chętnie kupują je podczas:

  • imprez halloweenowych,
  • balów przebierańców,
  • imprez sylwestrowych,
  • szalonych imprez w klubach,
  • domówek w gronie przyjaciół.

Każda okazja jest dobra, aby coś w sobie zmienić, nawet jeśli tylko na chwilę. Nie jesteś pewien, czy nasze żółte soczewki są dla Ciebie? Zdecydowanie tak! Bardzo często są one wybierane przez młodzież, która chce się wyróżnić, szokować i dobrze się bawić. Jednak wiek nie jest żadnym ograniczeniem! Studenci czy też osoby, które już jakiś czas tematu ukończyły 30. rok życia, także chętnie decydują się zmienić kolor swoich tęczówek i kupują u nas soczewki żółte. Poczuj się, jak kot i zachwyć otoczenie żółtymi oczami.

Ile kosztują kolorowe soczewki w kolorze żółtym?

Oprócz wyglądu i efektu, jaki zapewniają, nie da się ukryć, że duże znaczenie dla naszych klientów ma także to, ile kosztują żółte soczewki. Dlatego też wybraliśmy modele, które są w zasięgu każdego. Za kilkadziesiąt złotych możesz kupić wysokiej jakości soczewki kolorowe roczne i miesięczne. Wśród popularnych opcji są na pewno modele produkowane przez markę EyeLove Crazy lub Crazy Lens. Te żółte soczewki, które są wygodne, można nabyć je za ok. 40 zł i dostępne są w wielu wzorach. Przejrzyj naszą ofertę, aby wybrać najlepsze dla siebie żółte soczewki w rozsądnej cenie.

Czy żółte soczewki są bezpieczne?

W naszej ofercie znajdują się najlepsze na rynku żółte soczewki. Dlatego też nie musisz obawiać się o ich jakość czy też o takie aspekty, jak bezpieczeństwo Twoich oczu. Najważniejsze jest to, abyś prawidłowo użytkował zakupione soczewki. Zawsze zapoznaj się z ulotką dołączoną do soczewek. W szczególności ma to znaczenie w przypadku modeli miesięcznych. Nie możesz nosić ich dłużej niż 28 lub 30 dni, a także konieczne jest ściąganie ich po ok. 12 godzinach i ich dezynfekowanie. Z kolei soczewki roczne należy wyrzuć po upływie 12 miesięcy, niezależnie od tego ile razy miałeś je na oczach. Kiedy będziesz przestrzegać zaleceń producenta, to na pewno noszenie oferowanych przez nas żółtych soczewek będzie w pełni bezpieczne. Nie ma w naszej ofercie podróbek, które podrażniają gałkę oczną, więc ze spokojną głową możesz dokonać u nas zakupów.

Wybierz idealne żółte soczewki dla siebie

Jak widzisz, dysponujemy różnymi wzorami żółtych soczewek. Na pewno znajdziesz wzór i model, który przypadnie Ci do gustu i spełni wszystkie oczekiwania. Prawdziwym hitem są modele, przypominające swoim wyglądem oczy kota. Poszczególne modele różnią się też tym, że niektóre są na całe oko, a inny zmieniają jedynie kolor tęczówki. Możesz wybrać żółte soczewki w różnych odcieniach – fluorescencyjnym, miodowym czy delikatnie żółtym. Ciekawą opcją są także złote soczewki, które sprawią, że Twoje spojrzenie będzie ociekać luksusem. Zastanów się też, jak długo chcesz nosić swoje żółte soczewki. W naszym asortymencie dostępne są modele jednorazowe, miesięczne, zerówki czy też soczewki kontaktowe w kolorze żółtym. A Ty jakie żółte soczewki wybierzesz dla siebie?