Soczewki wampir

Jesteś fanem Draculi, a może lubisz oglądać lub czytać inne historie o wampirach? Dzięki nam w ciągu chwili wcielisz się w wybraną postać. Wystarczy, że założysz soczewki wampira. Dzięki nim zyskasz oryginalny, intrygujący, a przy tym nieco straszny wygląd. Tak naprawdę możesz bawić się efektami, ponieważ zapewniamy Ci dostęp do wielu wariantów kolorystycznych. Wśród nich są klasyczne czerwone soczewki wampir – ich mroczny wygląd przypomina postacie z horrorów. Ciekawym rozwiązaniem są też modele z białą tęczówką. Gwarantujemy, że takie spojrzenie ma wręcz hipnotyzującą moc. Chcesz wcielić się w postać znaną z serii Zmierzch? To nic trudnego, bo w naszym asortymencie są takie soczewki wampir. To właśnie one wyróżniają się nieco miodowym odcieniem, tak dobrze znanym z tych popularnych filmów i książek. Po prostu z takim wyglądem nie musisz nikomu tłumaczyć, za kogo się przebrałeś, bo stworzysz idealny kostium.

Czy soczewki wampir są bezpieczne dla oczu?

Masz wrażliwe oczy i nie wiesz, czy kolorowe soczewki są odpowiednie dla Ciebie? Nie musisz niczym się przejmować, bo modele dostępne w naszym sklepie są stworzone z bardzo delikatnych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że soczewki wampira nie podrażniają oczu. Tym bardziej że znajdziesz u nas modele wykonane z powłoki hydrożelowej oraz silikonowo-hydrożelowej. Wypróbuj każdy z tych wariantów, a bardzo szybko przekonasz się o tym, która z tych opcji bardziej Ci odpowiada. Pamiętaj też o tym, że soczewki, przypominające oczy wampira nie zaszkodzą Ci, jeśli tylko zadbasz o ich prawidłową pielęgnację. Zatem zawsze po ich zdjęciu, zanurz je w specjalnym preparacie. Wówczas pozbędziesz się z ich powierzchni wszelkich zanieczyszczeń. Wtedy naprawdę nie musisz obawiać się infekcji. Zamiast tego zyskasz oryginalny wygląd, na którym tak Ci zależy.

Soczewki wampira – na jaką okazję się przydadzą?

Urodziny, impreza Halloweenowa czy cosplay – tak naprawdę każda okazja jest dobra, żeby założyć soczewki wampir. W końcu to właśnie one stanowią jeden z najważniejszych elementów przebrania, ponieważ jeszcze bardziej upodobniają Cię do wybranej postaci. Gwarantujemy, iż przy ich pomocy z łatwością staniesz się królem lub królową balu. Tym bardziej że zapewniamy Ci dostęp do tak wielu oryginalnych modeli. Jednocześnie podczas kolejnej imprezy nie musisz rezygnować z ulubionego motywu, bo znajdziesz u nas przeróżne soczewki wampira. Dzięki temu możesz tworzyć coraz to nowe charaktery, ale też wybierać następne filmy czy książki. Poza tym te zachwycające modele nie nadszarpną Twojego budżetu, bo oferujemy Ci je w konkurencyjnych cenach – na pewno nie zapłacisz za nie więcej niż 100 złotych. Sprawia to także, że możesz stawiać na soczewki wampira podczas tematycznych sesji zdjęciowych. Gdy tylko dodasz taką fotografię na dowolny kanał w mediach społecznościowych, to zyskasz sporą popularność. W końcu tak oryginalne i wyróżniające się modele wzbudzają wiele emocji, a przy tym skutecznie przyciągają wzrok. Zależy Ci na takim efekcie? Zatem wybierz te intrygujące soczewki!