Soczewki progresywne miesięczne


Soczewki miesięczne to jedna z najpopularniejszych opcji w naszym sklepie internetowym. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że kupujesz tylko jedną parę i możesz swobodnie chodzić w nich przez cały miesiąc. W ten sposób nie musisz obawiać się, że zapomnisz na urlopie o soczewkach lub w ogóle ich nie kupisz na czas. Chcesz zyskać jeszcze większą wygodę? Zatem koniecznie wybierz soczewki kontaktowe progresywne miesięczne, kiedy chcesz zyskać naprawdę spory komfort i całkowicie zapomnieć o swojej wadzie wzroku. Przekonaj się, jak wiele korzyści możesz dzięki nim zyskać.

Czym charakteryzują się soczewki miesięczne progresywne?

Sporą zaletą oferowanych przez nas modeli jest to, że pozwolą Ci wyeliminować wadę wzroku jaką jest prezbiopia. Kiedy widzisz niezbyt ostro z bliska, a jednocześnie chcesz zachować wspaniałe widzenie z daleka to nie musisz nosić dwóch par soczewek czy okularów. Już teraz wystarczy, że założysz soczewki miesięczne progresywne. Kluczowa jest tutaj swoboda, dzięki temu, gdy w krótkim czasie czytasz coś na smartfonie bądź w gazecie, a potem spojrzysz na coś w oddali, to już nie stracisz na jakości widzenia. Po prostu soczewki kontaktowe progresywne miesięczne zostały tak zaprojektowane, aby pozwalały na wyraźne widzenie z każdej odległości.

Jakie soczewki progresywne miesięczne wybrać?

Najważniejsze jest to, abyś wybrał takie soczewki kontaktowe, które pozwolą skorygować Twoją wadę. Dlatego jeszcze przed dokonaniem u nas zakupu koniecznie wykonaj badanie wzroku u okulisty. W ten sposób zyskasz dokładną informację na temat tego, jakie soczewki miesięczne progresywne warto wybrać. Później możesz sugerować się ceną i dodatkowymi funkcjami. W końcu wszystkie dostępne u nas produkty są bezpieczne i wykonane przez renomowanych producentów. Koniecznie zwróć uwagę też na soczewki progresywne miesięczne, których nie musisz ściągać przez 30 dni. Te soczewki progresywne całodobowe gwarantują jeszcze większą wygodę i swobodę. Warto zwrócić uwagę na to, że soczewki progresywne miesięczne to doskonała opcja dla osób, które chcą skorygować prezbiopię, czyli starczowzroczność.

Dlaczego warto kupić soczewki miesięczne progresywne?

Co jest największą zaletą tych soczewek progresywnych? Oczywiście ich konstrukcja! Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby niezależnie od odległości, pozwalały w pełni cieszyć się najwyższą jakością widzenia. Ich powierzchnia została stworzona w taki sposób, że każdy obszar soczewek kontaktowych progresywnych odpowiada za inną sferę widzenia (do dali, bliży czy odległości pośrednich). Jak widzisz, nasze soczewki miesięczne progresywne dbają o to, żebyś zawsze czuł się w nich komfortowo i mógł widzieć świat w najwyższej jakości.