Soczewki Medivue Premier

Soczewki Medivue Premier - produkt tożsamy z soczewkami Biofinity

medivue premier
Medivue Premier to sferyczne soczewki korygujące krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Medivue Premier wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego.  Przeznaczone są do noszenia w trybie ciągłym, czyli przez 30 dni bez konieczności zdejmowania na noc. W sklepie Bezokularow.pl możesz je znaleźć pod brandową nazwą - Biofinity producenta CooperVision.

Dlaczego soczewki całodobowe jak Medivue Premier cieszą się tak dużą popularnością? Otóż noszenie soczewek w trybie ciągłym - dzień i noc - pozwala w każdej minucie cieszyć się dobrym widzeniem. Ponadto oszczędza czas, który poświęciłbyś na codzienną pielęgnację, czyli czyszczenie soczewek.

Soczewki Medivue Premier mogą być noszone oczywiście przez chętnych całodobowo lub w trybie dziennym. Wtedy musimy koniecznie wyposażyć się także w płyn do czyszczenia soczewek Medivue.

Medivue Premier podobnie jak Biofinity są wyprodukowane z materiału o nazwie Comfilcon a, który jest połączeniem silikonu i hydrożelu. Dzięki temu materiałowi oraz technologii Aquaform soczewki Medivue Premier są wygodne dla oczu większości użytkowników, są elastyczne i wygodnie się zakładają. Ponadto soczewki są naturalnie zwilżane, dzięki czemu dłużej są komfortowe dla osób, które je noszą.

Soczewki Biofinity lub Medivue Premier mają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu. To znaczy, że ilość tlenu jaka dociera do oka przez materiał Comfilcon A pozwala zachować zdrowe oczy. To bardzo ważny wskaźnik, gdy mamy do czynienia z soczewkami całodobowymi, jak te od Cooper Vision.

Soczewki Medivue, które pod brandem producenta Cooper Vision dostępne są w naszym sklepie jako Biofinity, możesz znaleźć też w wersji torycznej oraz progresywnej. Szukaj wtedy soczewki Medivue Premier Toric oraz Medivue Premier Multifocal.

Dla kogo polecane są soczewki Medivue lub Biofinity?

  • rekomendowane są wszystkim, którzy noszą soczewki dzień i noc,
  • polecane są osobom, które lubią mieć dobre widzenie przez całą dobę,
  • poszukującym produktów do oczu o dobrych parametrach do zachowania zdrowia oczu,
  • ceniących produkty od cenionych producentów, jak Cooper Vision.

MASZ WYBÓR!

W Bezokularow.pl posiadamy soczewki Biofinity 3 szt. oraz Biofinity 6 szt.

Soczewki kontaktowe Biofinity

Biofinity 6 szt.

 

Soczewki kontaktowe Biofinity

Biofinity 3 szt.

 

Chcę kupić >> Chcę kupić >>

 

 

Dlaczego warto wybrać soczewki Biofinity (produkt tożsamy z Medivue Premier)?

Są produkowane przez jednego z największych producentów soczewek na świecie – Cooper Vision

✔ Świetny stosunek jakości soczewek do ich ceny.

✔ Ciągły tryb noszenia

✔ Ich właściwości, materiał wykonania oraz parametry są tożsame z Medivue Premier.