Soczewki kolorowe EyeLove - mała-wielka zmiana

Kto z nas nie próbował sobie wyobrazić siebie z innym kolorem oczu? Eksperymenty z własnym wizerunkiem są pociągające i całkowicie naturalne, tak jak chęć sprawienia sobie nowej fryzury czy koloru włosów.

Zmiana koloru oczu za pomocą soczewek kontaktowych jest dziś bardzo prosta i przede wszystkim – całkowicie bezpieczna. Wysokiej klasy soczewki marki EyeLove są wykonane z materiału hydrożelowego.

Kolorowe soczewki kontaktowe zerówki

Jeśli interesuje Cię zmiana koloru oczu i nie potrzebujesz korygować wady wzroku – polecamy doskonałej jakości soczewki kolorowe EyeLove Colors. Pozbawione mocy optycznej szkła kontaktowe są dostępne w dziewięciu hipnotyzujących kolorach:

- sky

- green

- aqua

- hazel

- brown

- violet

- gray

- black

- turqoise

Jaki rezultat uzyskasz dzięki kolorowym soczewkom EyeLove Colors? To zależy od Twojego naturalnego koloru oczu. Wielu osobom zależy na podkreśleniu barwy oczu, np. dla oczu szarych lub niebieskich fantastycznie sprawdzają się soczewki turkusowe i intensywnie niebieskie. Możesz też dokonać całkowitej zmiany – np. z  tęczówek niebieskich na brązowe. Zrobisz to w zaledwie kilka chwil!

Kolorowe soczewki EyeLove – egzotyka w zasięgu ręki

Kolorowe soczewki kontaktowe EyeLove Colors pozwalają na zmianę, która przyciągnie uwagę otoczenia. Głębię koloru nadaje niespotykana intensywność, z której możesz korzystać na co dzień. Jeśli masz wadę wzroku – wybierz miesięczne soczewki kolorowe EyeLove Colors, które są dostępne w zakresie mocy od -0,50 do -6,00.

Szalone zmiany z kolorowymi soczewkami EyeLove Crazy

W naszym sklepie znajdziesz także soczewki absolutnie niezwykłe. Interesuje Cię odrobina grozy? Jeśli lubisz szokować lub jesteś miłośnikiem horrorów, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie z kolorowymi soczewkami EyeLove Crazy, które nie mają mocy optycznej. Dostępnych jest dziesięć niesamowitych wzorów:

- red manson

- white zombie

- white out

- dragon eses

- white screen

- virus

- black out

- twilight

- solar blue

- black screen

Tego rodzaju kolorowe soczewki kontaktowe będą świetnym dodatkiem na każdą imprezę, sylwestra czy halloween. Choć tak naprawdę każdy powód jest dobry, sięgnąć po ten oryginalny produkt.

Kolorowe soczewki kontaktowe EyeLove mają miesięczny okres użytkowania, dlatego nie zapomnij o pozostałych produktach do pielęgnacji i przechowywania. Będziesz potrzebować odpowiedniego pojemnika na soczewki, w którym pozostawisz je na noc. Dla własnego komfortu podczas użytkowania oraz ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoich oczu – stosuj codziennie płyn do soczewek, który je dezynfekuje, usuwa zanieczyszczenia i chroni przed wysuszeniem.