Soczewki iWear Oxygen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Soczewki iWear Oxygen (dawniej XR Supreme) - produkt tożsamy z soczewkami Biofinity

iWear Oxygen
iWear Oxygen to nowoczesne soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe, które mozna użytkować w trybie całodobowym przez miesiąc. W sklepie Bezokularow.pl możesz je znaleźć pod brandową nazwą - Biofinity producenta Cooper Vision. Soczewki Biofinity są wysoce tlenoprzepuszczalne, bardzo elastyczne i komfortowe w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu najnowsza generacja technologii materiału – AQUAFORM™ Comfort Science™ soczewki są bardzo wygodne w użytkowaniu i zyskują coraz większe grono zwolenników. Adresowane są dla wszystkoch bardzo wymagających użytkowników soczewek kontaktowych.

 

MASZ WYBÓR!

W Bezokularow.pl posiadamy soczewki Biofinity w opakowaniach 3-sztukowych, 6-sztukowych, a także w wersji XR (zakres bardzo wysokich mocy do +15,00 oraz do -20,00 dioptrii). Wybierz opakowanie, które najbardziej Tobie odpowiada:

 

Dlaczego warto wybrać soczewki Biofinity?

Są produkowane przez jednego z najbardziej popularnych producentów na świecie i w Polsce – Cooper Vision.

Świetny stosunek jakości soczewek do ich ceny.

Ich właściwości, materiał wykonania oraz parametry są tożsame z iWear Oxygen.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

iWear oxygen – opinie

Szukasz soczewek, które zapewnią Ci większą wygodę i swobodę niż okulary korekcyjne? Zatem postaw na soczewki iWear oxygen lub Biofinity. Dzięki modelom miesięcznym będziesz mógł zmieniać je raz w miesiącu i całkowicie zapomnieć o swojej wadzie wzroku. Co ważne – te modele doskonale nadają się także do noszenia tak samo w dzień, jak i w nocy, przez co nie musisz ich ściągać do spania. Jednak to nie wszystkie atuty modeli iWear oxygen lub Biofinity. Te soczewki wykonano z materiału silikonowo-hydrożelowego przy wykorzystaniu technologii Aquaform. Wszystko to sprawia, że Twój narząd wzroku podczas ich noszenia na pewno będą prawidłowo nawilżone i wreszcie wyeliminujesz problem związany z suchymi oczami. Soczewki iWear oxygen lub Biofinity przeznaczone są zarówno dla osób, które borykają się z krótkowzrocznością, jak i z dalekowzrocznością.

Soczewki iWear Oxygen lub Biofinity dostępne są również w wersji torycznej dla osób z astygmatyzmem.

iWear oxygen astigmatism – postaw na najnowszą technologię

Twoją wadą wzroku jest astygmatyzm i użytkujesz soczewki iWear oxygen astigmatism? Odszukasz je w naszym sklepie pod brandową nazwą Biofinity Toric. Zostały stworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego trzeciej generacji, co sprawia, że niemal nie poczujesz ich podczas codziennego noszenia. W dodatku Twoje oczy będą w końcu prawidłowo nawilżone. Modele iWear oxygen astigmatism lub Biofinity Toric dbają o Twój wzrok, gdyż zapewniają odpowiednie przepuszczanie tlenu przez soczewkę. W ten sposób poczujesz przyjemny komfort podczas patrzenia, ale też nie narażasz się na infekcje narządu wzroku. Jednak tak naprawdę najważniejsze jest to, że soczewki iwear oxygen astigmatism lub Biofinity Toric to wreszcie niezawodne rozwiązanie dla wszystkich astygmatyków. Ciesz się pełną ostrością widzenia i głębokimi kolorami, co znacząco podniesie jakość widzenia w trakcie codziennego funkcjonowania oraz podczas pracy.