Soczewki Eyeoxy Duality Varifocal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Soczewki Eyeoxy Duality Varifocal - produkt tożsamy z soczewkami Biofinity Multifocal

Eyeoxy Duality Varifocal
Eyeoxy Duality Varifocal to soczewki miesięczne, które z powodzeniem można użytkować w trybie całodobowym, czyli nadają się do drzemek lub dłuższego spania. Soczewki korygują prezbiopię, w taki sposób, by zapewnić dobre widzenie zarówno z bliska, jak i z daleka. W sklepie Bezokularow.pl możesz je kupić jako Biofinity Multifocal od producenta Cooper Vision. Oprócz tego, że z powodzeniem korygują starczowzroczność, to również są wysoko tlenoprzepuszczalne oraz miękkie i komfortowe.

Soczewki miesięczne do noszenia dzień i noc, jak Biofinity Multifocal czy Eyeoxy Duality Varifocal to cenione produkty przez osoby z prezbiopią. Pozwalają one bowiem na korekcję wzroku przez całą dobę bez problemów z widzeniem w różnych odległościach.

Soczewki progresywne od Cooper Vision do których należą Eyeoxy Duality Varifocal oraz ich brandowy odpowiednik Biofinity Multifocal zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego o wysokim Dk/t. Ta przepuszczalność tlenu sprawia, że użytkownik może nosić je przez całą dobę 30 dni i nocy, odczuwając komfort.

To bardzo ważne w soczewkach multifocalnych, gdyż osoby, które je noszą oczekują nie tylko dużej wygody, ale też dobrego widzenia, bez konieczności posiadania przy sobie okularów do czytania.

Jeśli zatem potrzebujesz miesięcznych soczewek korygujących starczowzroczność - sprawdź soczewki Eyeoxy Duality Varifocal i ich brandowy odpowiednik Biofinity Multifocal.

MASZ WYBÓR!

Soczewki Biofinity Multifocal w Bezokularow.pl otrzymasz w wersji 3-sztukowej typ N, a także 3-sztukowej typ D. Wybierz soczewki, których potrzebujesz:

 

Dlaczego warto wybrać soczewki Biofinity Multifocal produkt tożsamy  z Eyeoxy Duality Varifocal?

Ich producentem jest Cooper Vision.

Są w atrakcyjnej cenie.

Ich parametry są tożsame z Eyeoxy Duality Varifocal.