Soczewki Acuvue Oasys

Acuvue Oasys to soczewki wyprodukowane przez firmę Johnson & Johnson. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy jest w stanie skorygować swoją wadę wzroku i odzyskać pełną jakość widzenia. Przekonaj się, które soczewki Acuvue Oasys spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i zapewnią pełen komfort podczas ich noszenia.

W końcu Acuvue Oasis to nowoczesność, ochrona dla oczu, najwyższa rozdzielczość w trakcie widzenia i specjalnie dopasowany materiał, który delikatnie układa się na Twojej gałce ocznej.

Acuvue Oasys – opinie

Soczewki Oasys zapewniają jakość, której poszukiwałeś. Już nie musisz obawiać się niewygodnych modeli, które bardziej będą przeszkadzały niż pomagały zminimalizować Twoją wadę. Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys to absolutny hit na rynku optycznym. Kiedy tylko raz je wypróbujesz, szybko przekonasz się, że niemal nie czujesz ich pod powieką. Dzięki temu noszenie soczewek Oasys Acuvue stanie się dobrym pomysłem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość widzenia, ale też pełen komfort. Nie daj się zatrzymać i kontynuuj swoje aktywne życie. Nasi klienci cenią modele Oasys także za niezwykle korzystną cenę. Kup produkt, który rozwiąże Twój problem ze wzrokiem. Wypróbuj osobiście najpopularniejsze modele Oasys. Soczewki te szybko staną się Twoimi wiernymi kompanami.

Soczewki Acuvue Oasys jednodniowe

Kto koniecznie powinien sięgnąć po soczewki jednodniowe Acuvue Oasys? W szczególności to produkt skierowany dla wszystkich, którzy cenią sobie higienę oczu na najwyższym poziomie, nie chcą tracić czasu na pielęgnowanie soczewek, ale też odczuwają, że ich oczy są bardzo zmęczone. Modele Acuvue Oasys 1 Day zniwelują przykre konsekwencje związane z częstym korzystaniem z urządzeń cyfrowych. Zatem będą doskonałym wyborem dla osób, które pracują przed monitorem komputera. Modele Acuvue Oasys jednodniowe to też gwarancja ochrony przed UV i komfortowe nawilżenie, które redukuje uczucie zmęczonych oczu.

Sam zdecyduj, czy chcesz zakupić 30 bądź 90 sztuk soczewek Acuvue Oasys 1-day i z zadowoleniem nosić je codziennie.

Soczewki Acuvue Oasys miesięczne

Chcesz przez cały miesiąc cieszyć się swobodą noszenia soczewek Acuvue 2 bez przerwy? Zatem mamy coś dla Ciebie. Wysoka jakość modeli Acuvue Oasys 6 szt sprawia, że bez obaw możesz nosić je przez 14 dni z rzędu. Przez to, że w opakowaniu jest aż 6 sztuk, to zyskujesz możliwość noszenia przez 1,5 miesiąca modele Acuvue Oasys. Soczewki te znakomicie blokują aż 98% szkodliwego promieniowania UV, przez cały czas zapewniają wysoki poziom nawilżenia oraz wysoką rozdzielczość obrazu.

Acuvue Oasys 6 szt. to nie są typowe soczewki miesięczne. W końcu co 14 dni musisz je zmieniać. Jednak, kiedy postawisz właśnie na taką opcję, to możesz sporo na tym zaoszczędzić i przez ponad miesiąc cieszyć się swobodą i wygodą podczas czytania, uprawiania sportu i w trakcie codziennych czynności. Dlatego też tak często uzytkownicy określają je jako soczewki Acuvue Oasys miesięczne.

Soczewki Acuvue Oasys 2 tygodniowe

Soczewki Acuvue Oasys 2 tygodniowe to doskonałe rozwiązanie, kiedy pracujesz przed komputerem, w klimatyzowanym pomieszczeniu czy tam, gdzie występuje suche powietrze. Nawet zadymione pomieszczenia nie będą wyzwaniem dla Twoich oczu. Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys możesz też bardzo łatwo aplikować – zastosowano tutaj jasnoniebieskie zabarwienie, aby wskazać, jak prawidłowo założyć soczewki. Do ich stworzenia wykorzystano materiał senofilcon A, który uważany jest za jeden z najbardziej przyjemnych i komfortowych dla gałki ocznej.

Soczewki Acuvue Oasys toryczne

Acuvue Oasys for Astigmatism to soczewki, które znakomicie sprawdzają u osób z astygmatyzmem. Możesz nosić je przez 14 dni i ściągać na noc. Zawsze zyskujesz pewność, że Twoje oczy będą odpowiednio nawilżone, gdyż soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism cechują się wysokim poziomem uwodnienia. Dzięki temu nawet po kilkunastu godzinach od ich założenia nadal oczy są odpowiednio wilgotne.

Soczewki toryczne zapewniają komfort podczas ich zakładania i noszenia oraz pełne bezpieczeństwo dla oczu. Acuvue Oasys krzywizna to gwarancja skorygowania Twojej wady wzroku i zyskania dawnego komfortu tak samo w trakcie codziennych sytuacji czy też uprawiania sportu.

Soczewki dla wymagających

Szukasz soczewek, które będą jeszcze bardziej indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb? Koniecznie zwróć uwagę na poniższe modele:

Acuvue Oasys Hydraclear Plus

Soczewki Acuvue Oasys with Hydraclear Plus skutecznie niwelują problem suchych i zmęczonych oczu. Wszystko dzięki temu, że zostały stworzone z myślą, aby działały jak naturalny film łzowy. Modele Acuvue Oasys Hydraclear Plus znakomicie sprawdzają się przy krótkowzroczności i nadwzroczności.

Acuvue Oasys with Transitions

Postaw na soczewki Acuvue Oasys with Transitions, kiedy zależy Ci na tym, aby Twoje oczy były w stanie jeszcze szybciej dostosowywać się do zmieniającego się oświetlenia. Już nie musisz mrużyć oczu, kiedy światło będzie zbyt jasne, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia auta.

Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Wiesz, kiedy powinieneś wybrać soczewki Acuvue Oasys Hydraluxe? Na pewno, gdy chcesz zadbać o higienę i codziennie zmieniać swoje soczewki. Do tego będzie to doskonały wybór dla każdego, kto boryka się z problemem zmęczonych oczu spowodowanych częstym korzystaniem z urządzeń cyfrowych. Acuvue Oasys 1 day with hydraluxe chronią też przed promieniowaniem UV. Do tego sięgnij po nie, gdy potrzebujesz najwyższego poziomu nawilżenia. Zyskaj komfort noszenia soczewek Acuvue Oasys Hydraluxe i ciesz się każdym detalem otaczającego Cię świata.