Poznaj sekret soczewek kontaktowych

PIĘKNY KOLOR OCZU I LEPSZE SAMOPOCZUCIE

1-DAY ACUVUE® DEFINE® to innowacyjne soczewki kontaktowe, które pomogą wyróżnić się Tobie z tłumu, dzięki podkreśleniu Twojego naturalnego koloru oczu. Sprawiają, że oczy nabierają efektu bardziej rozświetlonych i wypoczętych.

W procesie powstawania soczewek kontaktowych 1-DAY ACUVUE® DEFINE® inspirowano się naturalnym pięknem oczu człowieka, dlatego podkreślają pierścień rąbka tęczówki, co sprawia, że Twoje oczy bardziej wyróżniają się na twarzy, a spojrzenie ma większą głębię.

Do wyboru masz dwie wersje soczewek:

  • NATURAL SHIMMERTM,  sprawia, że nasz naturalny kolor tęczówki staje się bardziej intensywny i zapewnia spojrzeniu dodatkową głębię.
  • NATURAL SPARKLETM, zapewnia efekt dodatkowego blasku naszym oczom i błyszczące, rozjaśnione spojrzenie. Nasze oczy sprawiają wrażenie bardziej wypoczętych.

Podkreślone naturalne piękno Twoich oczu:

  • Pigment, który dodano do soczewek, podkreśla pierścień rąbka tęczówki, zapewnia oczom efekt głębi.
  • Dodany barwnik, dzięki technologii Beauty-Wrapped-in-ComfortTM, zapewnia komfort noszenia.

Technologia LACREON®, pomogła wyposażyć soczewki w dodatkowy składnik nawilżający, zapewniający dłuższy komfort noszenia od rana do wieczora.

Z soczewkami kontaktowymi 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, podkreślisz naturalny blask swoich oczu, dzięki delikatnemu zaakcentowaniu koloru oczu a nie jego zmianie. 1-DAY ACUVUE® DEFINE® to rewolucja na rynku kolorowych soczewek kontaktowych. Nie wyróżniają Twoich oczu poprzez nadanie im sztucznego koloru, a jedynie nadają głębię Twojemu spojrzeniu, wydobywają naturalne piękno i sprawiają, że oczy wydają się być bardziej wypoczęte.

Uwolnij swój naturalny blask dzięki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®. Rozświetlisz każde miejsce, w którym się pojawiasz.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® to zupełnie nowa kategoria soczewek kontaktowych, które nie tylko korygują wady wzroku, ale też podkreślają naturalny kolor tęczówki. Dodatkowo Twoje oczy będą sprawiały wrażenie bardziej wypoczętych i błyszczących.

6 powodów, dlaczego wybierać 1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Piękno

Najnowsze soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® akcentują naturalne piękno oczu.

Komfort

Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® gwarantują komfort noszenia nawet przez cały dzień od rana do wieczora.

Dobre widzenie

Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® zapewniają wyraźne widzenie przez cały okres ich noszenia.

Ochrona UV

Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® zostały wyposażone w filtr UV klasy 2, chroniący rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym promieniowaniem UV. (Takie soczewki kontaktowe NIE mogą zastąpić całkowicie okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, ponieważ nie zakrywają całkowicie oczu i ich okolic).

Zdrowie

1-dniowe soczewki kontaktowe są dla Twoich oczu najzdrowszą i najbardziej komfortową metodą użytkowania soczewek.

Marka godna zaufania

1-DAY ACUVUE® DEFINE® zostały stworzone przez firmę Johnson & Johnson Vision Care, światowego producenta soczewek kontaktowych ACUVUE®. Soczewki kontaktowe ACUVUE® pozostają numerem 1 na świecie pod względem sprzedaży1 .

1.Soczewki kontaktowe z rodziny ACUVUE® mają największą sprzedaż spośród wszystkich soczewek kontaktowych w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Rosji, Kanadzie, Tajwanie, Chinach oraz Singapurze. Wewnętrzna analiza oparta na niezależnych danych firmy zewnętrznej, listopad 2013 – październik 2014

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.
BO/2016/12/7836